Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Основним акцентом місяці будуть відносини, багато досвіду для цієї сфери, багато успішних періодів. Відносини з важливими для Вас людьми, улюбленими, ворогами, партнерами, можна буде знайти нові відносини або бажання у відносинах, оновити існуючі, час для ділового співробітництва та любові. Ще є сили для роботи і здоров’я, активний період в цих питаннях, хоча і проблем може бути більше. Багато емоцій протягом місяця.

У жовтні почалося багато періодів. Йде період для косметичних процедур і налагодження відносин з товаришами по службі до 8 листопада. Йде період більшої кількості спілкування з важливими для Вас людьми до 6 листопада, більше новин. Йде період активності в роботі і здоров’я до 9 грудня. Йде період поліпшення фінансової сфери, психологічного стану, зміцнення до 26 листопада.

Хороший період для відносин і дружби з 2 по 6 листопада, трохи романтичний і творчий для Тельців. Але багато ліні.

4 листопада буде перший пік, плюс-мінус 5 днів, дуже емоційний для Вашого знака, багато інформації і бажань, пік буде кульмінаційний і спад буде йти 10 днів. Найбільший акцент на Вас і відносинах, розберіться в собі і відносинах, підведіть риску. Чекайте важливих новин або приймайте важливі рішення.

Час вивчати езотерику, містику і психологію з 6 листопада до 11 січня, спілкуватися з боржниками і кредиторами. Складний період для спілкування та психологічного стану буде з 26 листопада до 9 грудня, будьте стриманішими у своїх бажаннях і фінансах, не будьте розчаровані занадто і не вимагайте.

Час оновлювати відносини, знаходити нових партнерів, більше бажань щодо відносин. Відносин ділових і інтимних, більше уваги до партнерів, компромісною лінії поведінки, бажання сподобатися і володіти. Період з 8 листопада по 1 грудня, хороший, особливо з 11 листопада до 19 числа! З 11 по 16 – вдалий час для нових відносин, поліпшення відносин, здійснення дорогих покупок. З 15 по 19 вдалий час для творчого підходу до відносин і дружби, допомоги друзям або прохань про допомогу. Все півтора тижні багато романтики і привабливості.

Бережіть здоров’я і відносини з колегами і клієнтами, може бути підвищена впертість і агресивність з 16 по 23 листопада, для всього Зодіаку це конфліктні дні. Погані дні для операцій і великих фізичних навантажень для Тельців.

18 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, увагу на відносини, партнерів, коханих і свої нові бажання в цих питаннях. Можливість завести нові відносини або почати новий етап. Гарний час для знайомств і обговорення важливих угод. Час розібратися з конкурентами і суперниками.

Хороший період для дружби і відносин, просто хороший для Тельців. Решта знаки Зодіаку більш духовні й інтуїтивні ніж Ви, тому радити Вам використовувати інтуїцію для дружби і відносин, а так же планів на майбутнє, мені досить складно. Лише на Ваш ризик. Але як мінімум період пом’якшить відносини і дружбу, розширить, прибере кордони між дружбою і відносинами. Відносини – це як ділові так і близькі, дружба – це дружба. Може бути друзі стануть Вашими партнерами або партнери друзями. Хороші дні для довгострокових проектів, які не потребують рамок. Дуже гарний час для творчості, будь-якої. І багато бажання відпочинку. З 23 листопада до 14 грудня.

Будьте обережні зі своїм здоров’ям, не надірвіться з 28 листопада до 5 грудня. Це ще один складний і агресивний період для Зодіаку, для Вас конфлікти з клієнтами і співробітниками зараз не бажані. Бережіть свої секрети.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Тельців

4 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – емоційний час, усвідомлення. Розібратися в собі і відносинах, своїх бажаннях.

З 6 листопада до 11 січня – час вчити психологію і свій психологічний світ.

З 8 листопада до 1 грудня – приділяйте більше уваги відносинам.

З 11 по 19 листопада – багато ліні, а й хороший період для творчості і стосунків.

З 16 по 23 листопада – будьте обережніше.

18 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – починання. Приділіть увагу відносинам.

З 23 листопада по 14 грудня – успішний період для відносин і дружби.

З 29 листопада по 5 грудня – бережіть здоров’я і роботу.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,174