Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде мати сильний вплив на Вашу кар’єру і статус в суспільстві, в середині місяця. Дуже напружений період для Левів, після 17 травня до 22 числа, хоча вже з 10 потрібно бути обережніше. Багато важливих середньострокових і довгострокових трендів буде для Вашого знака, навіть не буду перераховувати всі сфери на початку гороскопу.

З 6 березня по 13 травня активніше стали навчатися, а в квітні ще й переучуватися, оновлювати свої знання, більше спілкування і інтелектуальний тонус. З 21 березня по 2 травня сприятливий період для змін в сім’ї і роботі, нерухомості і здоров’я. З 18 березня по 16 травня стали активніше працювати і дбати про своє здоров’я. З 24 квітня по 19 травня більше уваги друзям.

З 6 по 9 травня намагайтеся не витрачати багато і не ризикувати матеріальним, не надто брешіть друзям і не будьте розчаровані в них, небезпечний період для інтриг і любові, може бути розчарування або самообман.

З 7 по 10 травня намагайтеся не роздувати питання сім’ї та кар’єри, статусу, не давайте занадто великих обіцянок і не беріться за масштабне. Дні сповнені оптимізму і бажання більшого, найкраще відпочивати.

Конфліктний період розпочнеться 10 травня, для Левів пік буде з 17 по 22 травня. Спочатку, до 17 травня, бережіть своє здоров’я і робочі відносини. Після варто берегти важливі відносини і статус в суспільстві, буде багато бунтарства і бажання змін, схильність скандалити.

Багато сили волі у Вас з 10 по 14 травня, хороші дні міняти себе на фізичному рівні і его. Оновити себе. Варто показати свої достоїнства керівництву.

З 11 травня по 13 червня повториться період, який був з 23 листопада по 14 грудня і в гороскопі для Лева на листопад 2017 детальніше описаний він. Період сприятливий для духовного зростання, поліпшення сімейних відносин і будинку, психологічної стабілізації, роботи над своїм внутрішнім світом. На матеріальному рівні він сприятливий для нерухомості та підтримки від інших людей, боргів.

Отримуйте нові професійні навички, заводьте нові знайомства з важливими людьми з 13 по 30 травня. Насичені дні на інформацію стосовно Вашого статусу, керівництва, сім’ї. Гарний час для публіцистики, показати свої знання, ділових переговорів.

Час змін в житті у Левів, прискорення життя, несподіваних поворотів з 15 травня по 2026 рік, але в цьому році буде помітно тільки Левам народжених в перших 3-4 дні знака Зодіаку Лев. Ще більше его, ексцентризму і егоїзму. Змін статусу.

Перший пік 15 травня принесе нові можливості в сфері кар’єри і статусу, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Починайте новий професійний шлях, приступайте до нової посади. Хоча б задумайтесь про свій статус, нагороди, пошану, що нове можна зробити, щоб їх поліпшити. Пік посилить всі тренди в гороскопі, принесе нове. Може бути рішення про шлюб за розрахунком, нову роботу, участь у нових змагання і все що впливає на Ваш статус.

З 16 травня по 13 серпня Ви станете активніше в стосунках, відстоювати свої права, завойовувати партнерів, скандалити з ворогами. Особливо з ворогами, всими хто на Вас буде тиснути або щось вимагати від Вас, зросте Ваша скандальність. В особистих стосунках теж будете більше вимагати від партнерів і ображатися на їхні вимоги, але до розриву це не повинно привести, хіба що образ накопичилося багато. Конфлікти будуть дуже яскравими і імпульсивними, зросте бажання бунтувати у Вас і не підкорятися. Конфліктність зросте з усіма у Вас, менше терпіння і схильності прощати.
Таємні романи з 19 травня по 14 червня, а може просто мрії. Хороші дні для відпочинку, для самотності. Гармонія на самоті.

Прилив сил, енергії, з 21 по 27 травня. Направляйте її на дружбу і відносини, добийтеся бажаного, не бійтеся змагатися.

Не витрачайте гроші на дурниці і бережіть здоров’я з 24 по 28 травня, бережіть репутацію перед клієнтами і співробітниками, не вимагайте багато від особистих відносин.

29 травня пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Великий приплив сил, енергії для Вас під час піку, оптимізму, кульмінацій і завершень. Найбільший акцент на дружбі і любові, творчості, дітей, захопленнях. Час підбивати підсумки і приймати рішення. Продовжувати або завершувати, усвідомити це. Можете зрозуміти що закохалися або розлюбили, можете знайти друга або завершити дружбу. І будь-які завершення або перехід на новий рівень в перерахованому.

Багато спілкування з друзями та інформації про них з 30 травня по 12 червня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Лева

З 10 по 22 – обережність в роботі і стосунках, здоров’я.

З 11 травня по 13 червня – покращуйте сім’ю і психологію, фінансові питання.

З 13 по 30 травня – дізнавайтеся нове для статусу.

15 травня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – нове, акцент на статус.

З 16 травня по 13 серпня – активність у відносинах і ворожнечі.

З 19 травня по 14 червня – гармонія в самоті.

29 травня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – кульмінації, акцент на любов і дружбу.

З 30 травня по 12 червня – дружба.

Гороскоп опублікований 5.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,390