Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць почнеться з результатів і новин в професійній сфері і Вашого статусу, а потім весь місяць сім’я і будинок матимуть найбільший акцент в гороскопі на листопад. Левам в цьому місяці ще є час вчитися і буде середньостроковий період для інтелектуальної творчості. Потрібно берегти своє здоров’я. Буде пара хороших періодів для сім’ї та психологічного стану, все напружене буде в кінці листопада.

З жовтня місяця у Вас активовані питання навчання, спілкування, знайомств, торгівлі, поїздок, наставництва, багато різного досвіду в цих питаннях. Особлива активність буде до 9 грудня. З 29 жовтня до 26 листопада вдалий період для романтики, творчості, любові, дітей, навчання і розширення зі структуруванням кордонів своїх знань, зміцнюйте і розвивайте ці питання.

Вдалий час для відпочинку і творчості, багато романтики і духовних завзяттям, бажань і ліні. Він вдало для допомоги рідним або прохань про допомогу від рідних. Гарний для психологічного стану з 2 по 6 листопада.

Можуть бути несподівані вчинки і бажання, поспішність в питаннях відносин і покупок, раптова закоханість або розтрата грошей з 3-6.

Кульмінаційний і завершальний період, багато новин і можливості розібратися в бажаному, посилення всіх трендів в житті, перший пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Найбільша активність і акцент на статус, репутацію, професію, в меншій мірі на сімейні питання і нерухомість. Розберіться з цими сферами, постарайтеся домогтися більшого положення в суспільстві і поваги, розібратися з сім’єю. Час просити про підвищення на роботі і отримувати результати своєї праці, час укладати важливі договори і угоди, які вплинуть на Ваш статус (навіть шлюбний контракт).

Час інтелектуальної творчості з 6 листопада до 11 січня, вивчати щось нове пов’язане з творчістю, писати книги і займатися іншою публіцистикою. Дні підходять для спілкування з дітьми і коханими, розібратися в них і навчити їх або чогось у них навчитися, дізнатися про них щось.

Час робити покупки для дому та рідних, прикрашати свій будинок, наводити мир і злагоду в стосунках з членами сім’ї, більше гармонії з рідними, допомоги рідним і допомоги від рідних з 8 листопада до 1 грудня.

Другий романтичний період з 12 по 15 листопада. Він хороший для нових відносин і налагодження відносин, не тільки з улюбленими людьми, а й з іншими важливими для Вас. Вдалий час для здійснення дорогих покупок, заробітку грошей і інвестування, можна піднімати ціни на свої послуги. Правда, потрібно бути обережніше з документами в період з 13 по 16 листопада. Та й дні ці можуть бути ліниві, взагалі з 12 по 18 листопада може бути досить багато ліні у Левів.

Третій романтичний період почнеться відразу ж після другого, з 12 по 18 листопада, гарний час для творчості. Цей період, теж, буде хороший для сімейного сфери і фінансової. Хороші дні для допомоги рідним і прохань про допомогу! Вдалі дні для обговорення боргових зобов’язань, поділу майна, кредитних питань. Але головне багато романтики.

Бережіть своє здоров’я і відносини з колегами і клієнтами, можете бути дуже скандальні в період з 16 по 23 листопада. Поганий час для операцій. Можете втратити клієнтів або обов’язки на роботі, якщо побоюєтеся втрат, то краще не ризикувати. Конфліктні дні і багато тиску.

Думали про переїзд, покупки нерухомості або продажу, про те щоб поговорити про важливе з рідними або почати що-завгодно нове в питаннях сім’ї та нерухомості, тоді другий пік 18 листопада, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, якраз найкраще підходить для цього Левам. Основний акцент на сім’ю і можливості почати щось нове, а можуть бути і просто важливі новини про сім’ю. Сам пік приносить нове і дає можливість починати.

Час духовного зростання і творчості з 23 листопада до 14 грудня. Для Левів в гороскопі цей період буде благодатним для сімейних питань і психологічних, питань нерухомості та членів сім’ї, психологічного і сексуальних станів. Гарний час лікувати свою душу. Багато творчості щоб творити. Вдалий час для запитань боргів і спадщини. У всякому разі буде душевний спокій.

Потрібно бути обережніше зі своєю творчістю, спілкуванням з улюбленими і дітьми в період з 26 листопада до 9 грудня. У цей час можуть бути негативні новини та багато відповідальності в цих питаннях. На роботі і зі здоров’ям, грошима, намагайтеся теж бути відповідальніше і уважніше. Період багато в чому залежить від особистих гороскопів, може бути обмежуючим або допомогти розібратися. А можуть бути і розчарування в любові, творчості, дітей або новини що розчаровують.

Час конфліктів і скандалів, для всього Зодіаку, агресивності і нестриманості, екстремізму і травм з 28 листопада до 5 грудня. Для Левів, може бути, це і не матиме впливу на особистому рівні, а лише на зовнішньому. Скандали з викладачами, сусідами, знайомими. Поганий час для судів.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Лева

Перший пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення і новини. Акцент на ім’я і статус, сім’ю.

З 6 листопада до 11 січня – інтелектуальна творчість і час спілкування з дітьми і коханими.

З 8 листопада по 1 грудня – вдалий час для сім’ї.

З 12 по 18 листопада – багато романтики і творчості, відносин з рідними.

З 16 по 23 листопада – перший конфліктний період, бережіть здоров’я.

З 23 листопада до 14 грудня – духовний і творчий період.

З 26 листопада до 9 грудня – уважніше з творчістю і дітьми.

28 листопада до 5 грудня – другий конфліктний період, бережіть зв’язки.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,176