Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Вас, головне спочатку місяця по менше скандалити, краще сидіти тихо. Грудень принесе багато енергії для Скорпіонів, можливості змінити себе, трансформувати, оновити, очиститися і прибрати з життя зайве, відродитися. Сильний фінансовий період, час купувати і заробляти, витрачати і шукати підтримку. Місяць не особливо важливий для Вас, але приносить багато впевненості в собі і прагнень до нового. У грудні завершиться період корекції в фінансах і роботі, який почався ще в 2015 році і настане час серйозніше поглянути на братів \ сестер, сусідів і знайомих, зайнятися самоосвітою до кінця 2020 року.

Коротко про те, що почалося в попередніх гороскопах і триває або завершиться в гороскопі на грудень для Скорпіонів. З 23 жовтня до 9 грудня Ви могли відчувати занепад сил, більше активності проявляли на самоті, гарний час для духовного зростання, а в останні дні листопада з 28 до 5 грудня могли бути травми і скандали. Більше ділових розмов, інформації, про торгівлю і справи, заробітки з 6 листопада до 11 січня. Дуже хороший період для творчості і духовного зростання, питань пов’язаних з дітьми (допомоги дітям), період заспокоєння і віри, віри в себе і вищі сили, дуже сильна інтуїція з 23 листопада до 14 грудня (може бути на тиждень довше). Намагайтеся бути серйозніше з фінансовою інформацією і документами, покупками і продажами, відрядженнями і переговорами з 26 листопада до 9 грудня.

З 1 по 25 грудня гарний час для вирішення матеріальних питань, особливо фінансових, та й здійснювати покупки теж вдалий період. Робіть інвестиції, беріться за старі проекти, які можуть принести дохід, нагадайте про себе клієнтам. Обережніше з грошима і покупками треба бути з 9 по 12, остерігайтеся обманів, хоч це і романтичний період, але не витрачайте багато. А так же з 24 по 28, коли слід бути економніше і стриманіше, у фінансах і відносинах, не надто багато витрачати і навіть очікувати матеріальних проблем, так що не вимагайте багато від інших.

Місяць почнеться з творчості і ліні, з 2 по 6 число, багато ліні і творчості. Потрібно бути обережніше в роботі.

Перший пік буде 3 грудня, плюс-мінус 3 дні зі спадом 10 днів, найкраще звернути увагу на гроші, Ваші витрати і борги, повернення боргів або інформацію від боржників. Бійтеся обманів, особливо від улюблених і дітей, та й взагалі серйозніше і уважніше будьте з грошима. Пік буде емоційним, багатим на новини, завершення. Постарайтеся розібратися в своїй психології і кризі, якщо він є. Будьте обережніше.

Раджу не починати нові проекти з 3 по 23 грудня, завершіть старі або переробіть їх. Чекайте проблем з бюрократією, технікою та інформацією. Бійтеся втрати документів або строків. Час підходить для повернення до старих завдань, знань, знайомим, а може це само повернеться до Вас.

Раптовий і великий приріст сил на півтора місяці буде у Скорпіонів, з 9 грудня до 27 січня, дуже сильно зросте Ваша сексуальність, бажання проявити себе, активність. Багато буде періодів сприятливих для спорту і захоплень, творчості. Зросте Ваша агресивність, хоча б скритна, але ймовірно що і бажань відстоювати свої права і бажання побільшає, поспішність і нетерплячість. Сприятливий час для чоловіків Скорпіонів, Ви прямо таки розцвітете в ці дні. Плануйте більше приділяти уваги своїй творчості і захоплень, дітям, азарту і любові в період з 25 грудня по 1 січня, дуже сприятливий період для цього. Захищайте улюблених і дітей, свої захоплення. А можна і просто активно відпочити і набратися сил, перезарядитися. Гарний час для творчості.

Чекайте багато справ, скоріш за все старих, ділових переговорів, новин про проекти, можливостей заробити з 12 по 17 грудня, час показати себе, нагадати про себе клієнтам і керівництву. Час продуктивно працювати, щоб отримувати результати.

Другий пік буде 18 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить всі тренди, принесе з собою важливі події або думки пов’язані з фінансами, заробітком, накопиченнями. Під час піку може бути розчарування в роботі і заробітку, не варто здійснювати дорогих покупок, а якщо робити то тільки обдумано. Не варто вимагати більшого від роботодавців або клієнтів, краще бути скромнішим в ці дні. Слід серйозніше поставитися до своїх джерел доходів і бути обережніше. Буде насичений період для фінансової сфери, він може бути вдалим для обдуманих, зважених нових стартів – пошуку роботи або нових проектів.

А тепер повернемося до історії, Вашому 2015 року, коли почався багаторічний період який впливає на Ваші цінності, доходи, матеріальне становище, заробіток. З 2015 року до 20 грудня 2017 роки тривав період необхідності більш серйозного ставлення до перерахованого. Ймовірно, за ці роки Ви не раз відчували розчарування в своїх доходах, ймовірно це допомогло Вам змінити роботу на більш прибуткову. Період був не дуже сильним і не занадто «злим» для Скорпіонів. Ви могли знайти нові джерела доходів, хоч це і було складно або нову роботу, хоч вона і більш відповідальна. За ці роки слабкі джерела доходів були зруйновані і, якщо Ви лінувалися і намагалися заробляти легкі гроші, то часто міняли роботу. Але зате сильні джерела могли зміцніти або знайшли нові стабільні, будь то робота чи щось інше.

З 20 грудня до 16 грудня 2020 року новий тренд, подібний до того що був з фінансами, так само не дуже помітний для Вас і не поганий. Період зміцнення \ стабілізації і стримування, необхідності брати відповідальність, більшого прагматизму і амбіцій – це все в питаннях навчання, отримання знань, відряджень (тепер у Вас будуть більш важливі і довгострокові відрядження), спілкування з братами і сестрами, торгівлі (якщо Ви займаєтеся нею). Гарний час зміцнювати всі ці питання, а слабке руйнувати або воно саме зруйнується. За ці роки слабке може бути зруйновано, наприклад, слабкі відносини з братами і сестрами. Станете серйозніше ставитися до своїх знань і бажати зміцнити їх або позбутися від непотрібних курсів (наприклад). До того ж, як і у всього Зодіаку, зросте Ваше бажання кар’єри і успіху.

З 25 грудня по 18 січня хороші дні для налагодження відносин з сусідами і далекими родичами.

Ще з жовтня (читайте старий гороскоп для Скорпіонів на місяць) у Вас почався період зростання, експансії, бажання більшого і бажання змін! Зростання духовного і віри, віри у вище і себе. Він буде ще сильніше помітний з 31 грудня до 10 лютого (може бути плюс один тиждень). Дуже сприятливий період для відродження себе, для позбавлення від гнітючого Вас, для очищення, для будь-яких трансформацій. Час лікувати свою душу і тіло, час для операцій, час для психологічних тренінгів. Період переоцінки себе і своїх поглядів на життя. Це «духовний» період, не дуже зачіпає матеріальний світ. Але дуже сильно впливає на Ваше самовираження, Ваше Я, Ваші прагнення і плани на майбутнє. Розширюйте горизонти своїх знань, оновлюйте себе.

Гороскоп Скорпіон на початок січня 2018 року

Гороскоп для Скорпіонів лише на перших 10 днів січня 2018 року, щоб запізнитися потім.

Початок буде сприятливим, багатим на новини, знайомства, поїздки, остаточні рішення. Місяць почнеться з пікового періоду. Весь січень буде багатим на новини та спілкування для Вас. Спочатку січня багато сексуальності і бажань, багато творчості. В кінці час вчитися чомусь новому.

Не особливо помітний для Скорпіонів, але за загальними трендам для всього Зодіаку, романтичний період з 1 по 18 число, багато романтики, для Вашого знака особливо з 5 по 15 січня плюс додатися сексуальність. Для Скорпіонів ці 18 днів сприятливі для ділових переговорів, угод і заробітку грошей, особливо шляхом торгівлі, можна купувати і продавати з успіхом.

Перший пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – принесе багато сил і енергії, емоцій, період завершення та кульмінації, новин. Добре б звернути свою увагу на одержувані новини, плани на майбутнє, погляди на своє життя і свої прагнення. Час розібратися зі своїми знаннями. Хороший період для далеких подорожей. Під час піку найкраще завершувати те, що хочете завершити.

З 3 по 11 буде величезний прилив сил, наполегливості, активності. Направте свої сили на свої плани, на свої знання, на поїздки, на експансію. Посилиться впевненість в собі і сексуальність, бажання відстоювати свої бажання. Дуже багато сили волі і духовних сил. Вдалий час для операцій. Час показати себе і свої бажання, час вимагати.

З 8 по 12 час провести важливі переговори з партнерами, час вимагати більшого від відносин або бізнесу, вимагати більшої глибини і ясності. Час змінювати партнерів або змінюватися самим у відносинах. Під партнерами я маю на увазі всіх важливих людей, від ворогів до улюблених, від близьких друзів до ділових партнерів. Це ревнивий період і владний, але сприятливий для кардинальних змін. Вимагайте!

Важливих періодів в гороскопі для Скорпіона на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,187