Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп і сподіваюся інші гороскопи для знаків Зодіаку на листопад цього разу будуть раніше. Кінець жовтня і початок листопада у мене дуже завантажені. Гороскоп на листопад буде бідним на періоди. Але буде два дуже важливих періоди, зміна розташування планет в знаках Зодіаку, зміни глобальних і особистих трендів, подій в житті знаків, а значить – людей і суспільства. Найбільш насиченим на події та новини буде кінець листопада.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на жовтень 2018 або раніше

На жаль, гороскоп опублікований в середині жовтня, тому зворотний аналіз незавершеного місяці я зробити не можу. До того ж, як було оголошено в загальному гороскопі на вересень, я тепер не порівнюю астрологічні вказівки і ситуації в/з РФ.

11/12 жовтня 2018 року Українській Православній Церкві дали автокефалію. Я вже писала, що не є воцерковленою людиною і погано розбираюся в православних церковних інституціях східної Європи, тому особливо коментувати не можу. Свою незалежність УПЦ втратила в 1686 році, так що подія дуже знакова, епохальна, а може і одна з найважливіших подій тисячоліття (покоління розсудять). Але! З боку астрології, цей період припав якраз на пік (пік був 9 жовтня і період «входить» в пікові дні), це новий початок трансформації. Усунення та завершення, ймовірно буде або на один з піків (24 жовтня, 21 березня або 19 квітня), я думаю, що якраз на весну і потрібно чекати щось важливе щодо цього питання. Хоча вже в листопаді будуть перші конфліктні періоди релігійні, про них ще в загальному гороскопі на вересень було згадано. З листопада почнеться новий і сильний період, що зачіпає релігію, про який було написано ще в гороскопі на 2018 рік, листопад почне акцентувати релігійні питання в суспільстві. Сильніше заглиблюватися в це не буду.

Піковими періодами в жовтні були і будуть 9 і 24 жовтня. Жовтень був місяцем досить конфліктним на особистому рівні, фінансові питання та відносини.

З 19 червня по 25 листопада, фоновий період повернення та переоцінки, що впливає на релігію, мрії, творчість, духовний внутрішній світ, езотерику, благодійність, жертовність. Дозволив сильніше розібратися в цих питаннях, заглибитися, затримував їх розвиток. На матеріальному рівні він міняв питання нафти, духовенства. Впливав на творчих і натхненних людей.

Ще з вересня місяця, 11 числа, триває період громадської активності, схильності до бунтів в суспільстві, революцій, скандалам, змін, екстремізму, руйнування старих правил, а в кращих його проявах боїв за ідеї і суспільні цінності, реформи, відстоювання свободи і прав, період завершиться 15 листопада, був уже з 16 травня по 13 серпня. Це час для політиків і революціонерів, займатися пропагандою, вести маси. Період дав енергії повітряним знакам, особливо Водоліям.

Найважливішим періодом, для всіх знаків Зодіаку без винятку в питаннях відносин і багатства, період з 5 жовтня по 16 листопада. Переоцінки, повернення, затримки в розвитку і результатах. Не починайте нові проекти мета яких збагатитися, шлюбні чи ділові відносини, здійснення дорогих покупок. Повертайтеся до старого, постарайтеся відродити старе або завершити. Нове не дасть бажаних результатів або результати будуть пізно, необхідно все нове буде знову переробляти. Деталі в загальному гороскопі для знаків Зодіаку, а так само для кожного знаку Зодіаку в індивідуальних гороскопах, є якась кореляція в залежності від знаку Зодіаку.

Гороскоп на жовтень обіцяв багато інформаційних періодів, перепадів, менше швидкості і рясності ніж у вересні, але все ж новин багато. З 21 вересня по 10 жовтня інтелектуальний і інформаційний період у повітряних знаків, з 10 по 31 жовтня у водних, а з 31 жовтня по 1 грудня у вогненних, особливо у Стрільців.

З 9 вересня по 31 жовтня більше харизми у водних знаків, особливо у Скорпіонів, в світі більше ревнощів і еротичності. А з 31 жовтня по 2 грудня більше харизми у повітряних знаків, особливо у Терезів, а в світі більше акцент на важливих відносинах, ворожнечі, шлюбі, співробітництво.

Ось і все, що я можу сказати про ще незавершений гороскоп на жовтень. А тепер найважливіше.

Важливі тренди \ періоди – тривалістю від року і довше

Найважливіший тренд, переміщення планети Юпітер з знаку Скорпіон в знак Стрільця буде в листопаді, період тривалістю в 1 з гаком рік. «Золотий час» для Скорпіонів і сприятливий період для інших водних знаків завершується, відкриваються ворота для вогненних знаків і «золотий час» для Стрільців. Найсильніше Юпітер буде впливати на Стрільців, трохи менше на інших вогненних знаків, а потім вже на всих інших. Це важлива астрологічна вказівку, яке вплине на всі грані буття, від особистих гороскопів знаків Зодіаку, до змін в деяких сферах для всього людства, соціуму, світу. У гороскопі на 2018 рік, опублікованому в грудні 2017 року, детально описаний цей період. Далі копія тексту з гороскопу на рік.


Юпітер завершить свій похід по Скорпіону в 2018 році, і з 8 (9) листопада 2018 року його перейде в знак Стрільця, в якому пробуде до 2 (3) грудня 2019 року.

Завершиться сприятливий, який поліпшує період для Скорпіонів і інших водних знаків. Розпочнеться час Стрільців, планета має на цей знак посилений вплив, керує ним, так що буде помітна дуже сильно! Як для людей, народжених під знаком Стрільця, так і для всього світу і інших знаків. Це «зоряний» час Стрільцям, вдалий для нового, нових прагнень, планів, бажань, дуже вдалий для подорожей і навчання, наставництва, період спонукатиме до більшого і нового, кращого. Період поліпшує життя і інших вогненних знаків. На жаль, у мене немає можливості детально описати цей період для Стрільців та інших знаків Зодіаку, це було зроблено і віддалено, щоб не завантажувати гороскоп зайвими 5тью сторінками.
На особистому рівні. Найкраще буде Стрільцям і добре іншим вогненним знакам. Час зростання, нового, поліпшення існуючого. Сильний вплив на бажання, творчість, романи, відносини, навчання, поїздки, нові погляди на життя, нова віра, більше впевненості в собі, розширення та експансії, прагнень, розуміння і усвідомлення які допоможуть правильно діяти і розвиватися. У гіршому випадку це зверниться в лінь, фанатизм і гординю, в надмірну віру в себе і верховні сили. Для інших знаків буде подібний резонанс, але для кожного у своїй сфері. Можливо буде період якогось розчарування у Близнюків, тому що вони будуть хотіти надто вже багато чого і відразу в цілому в житті і для себе, особливо в стосунках і любові, але це і буде стимул для зростання або нового. Для Дів і Риб, так само, слід просто не падати духом в сімейних і кар’єрних питаннях, відповідно, це теж буде стимул для змін.

У суспільстві. Юпітер буде перебувати в «своїй» тарілці, так що вплив його буде посилено! Світ, суспільство, люди, будуть більше приділяти уваги питанням філософії, цілям життя і питань життя (заради чого нам жити? Хто ми?). Питання права, ймовірно медицини, педагогіки, духовенства. Міжнародних фінансів і міжнародної торгівлі (фінансових міжнародних зв’язків, особливо корпорацій), туризму, далеких поїздок (може бути придумають новий спосіб подорожей або зміни в правах переміщення громадян). Посилитися міжнародне співтовариство і міжнародні питання, кордони, сильний вплив на міжнародну дипломатію, торгівлю, доступ до інших країн, кордони, інтереси до чужого. Будуть акцентовані питання культури і релігії, віри, цінностей, ідеалів. Час посилить педагогіку, коучинг, прагнення навчатися самим і навчати інших, принесе зміни в цьому (може бути люди знайдуть новий спосіб навчання), а може почнуть насаджувати якісь певні знання, цінності… Рамки всього перерахованого будуть розширені або змінені, оновлені і покращені. З негативу — буде бажання, посилиться бажання, насаджувати своє в міжнародних відносинах, навчанні, релігії. У гіршому випадку дасть стимул до фанатизму, особливо релігійного, бажанням насаджувати свою віру і цінності. Посилення ідеалів і ідей, в гіршому випадку пропаганда і фанатизм. На жаль, протягом цього періоду, будуть сильні і довгі під-періоди, що вказують на обман в цих питаннях, спотворення, особливо в духовному і релігійному, схильності до фанатизму, занадто великий вірі, коли навіть інформація не аналізується або спеціально спотворюється і насаджується цілеспрямовано.

У 2018 році сильних і тривалих трендів, пов’язаних з Юпітером в Стрільці не буде, в 2019 їх буде теж не дуже багато, але вони будуть негативними.

Що буде нового важливого в гороскопі на листопад 2018

Як вже було написано, гороскоп на листопад буде мізерним на періоди. Короткострокових, менше тижня, періодів буде дуже мало, буде парочка середньострокових, але найголовніше – це 2 довгострокових періоду. Один з довгострокових періодів описаний в розділі гороскопу вище, про другий напишу пізніше. Листопада буде останнім конфліктним місяцем, після черги конфліктних періодів з липня 2018 року. Буде лише один конфліктний-соціальний період в листопаді, на відміну від попередніх періодів конфліктів і агресії – листопадовий період обіцяє масштабність і фанатичність, можливо обмани і інтриги, а не відкриті скандали. Місяць не такий вже і страшний, з астрологічної точки зору, як було влітку і в вересні. Увесь листопад не підходить для здійснення дорогих покупок, особливо необдуманих, нових ділових угод. В важливих відносинах розвитки будуть після 16 листопада, а так само набуття нових, але переговори і ділові питання варто відкласти. Сприятливі періоди будуть тільки в кінці першої декади і початку другої. Найбільше подій, у всякому разі новин варто очікувати в кінці місяця. Занадто насичений кінець листопада, повинен все розбуркати. По завершенню листопада, деякі періоди триватимуть до початку грудня, а потім в грудні нові тільки гармонічні периоди. Нові негативні періоди почнуться лише в січні. Але, новий рік обіцяє бути хорошим.

Піковими періодами листопада буде:
7 листопада – вперше за пару місяців, цей пік буде гармонійним, сприятливим. Дуже хороші дні для мрій, творчості, фантазії, ілюзій, розвитку духовних і психологічний питань. Посилення емоцій, інтуїції, сексуальності. Вдалі дні для боргових питань, підійдіть до них з творчістю й благанням. Приріст енергії для водних знаків. Пік хороший для всіх, щоб почати щось нове.
22 листопада – сам пік не буде настільки значущий, але він може посилити паралельні тренди, які вказують на агресію і фанатизм, духовні конфлікти, схильність перебільшувати скандали. Пік дозволить завершити і дізнатися нове.

Другий за важливістю і тривалості період буде з 6 листопада 2018 по 6 березня 2019 року. Це повернення Урана в знак Овна, до цього з травня місяця Уран був у Тельці. Про це все теж було написано в гороскопі на 2018 рік. Повторювати не буду, щоб не роздувати, а ще я не вважаю цей період настільки впливовим на його «повторенні». Вперше Уран зайшов в Овна в 2010 році, Уран має сильний вплив на суспільство – планета поколінь, за ці роки було багато змін ідентичності людей, оцінки та видів конфліктів, багато всього. На цьому повторенні, на людей індивідуально, сильно він буде впливати лише на народжених в останніх 2 або максимум 5 днів знаків Зодіаку – Овен, Рак, Терези й Козеріг і індивідуальне вплив на гороскоп, на інші знаки вплив набагато менше. Коротко кажучи – люди, народжені в останні дні знака, можуть повернутися до старих змін або старі зміни повернуться до них до січня 2019 року, а з січня по березень 2019 року – нові зміни, прагнення, звільнення в життя. Особливо Овнам і Терезам. У суспільстві, спочатку повернуться питання ідентичності і конфліктів, відстоювання своїх бажань, а після січня по березень будуть розвиватися нові.

З 12 по 21 листопада період розмитості, літання в хмарах, ліні в питаннях ідей, знань, інформації, в спілкуванні та навчанні, діловому співробітництві та спілкуванні з друзям. Обережніше з інтуїцією, духовними питаннями, «сигналами згори». У справах, спілкуванні і документах неуважність, можливо лінь виконання обов’язків, схильність до обману і фантазіям, безвідповідальність. Як Ви розумієте, період несприятливий для питань навчання, роботи над документами, переговорів. Потрібно бути уважніше і відповідальніше.

З 15 по 24 листопада період розширення конфліктів, укрупнення існуючих або масштабних нових. Акцент на релігійні конфлікти, міжнародні, торгівлю, пошук істини і битви за «істину» (те що людина або країна / люди вважатимуть істиною). Період впливає і на суспільство і людину (особливо на холериків). На життєвому рівні період підштовхне до масштабних скандалів або бажанням, проектам, реалізації бажаного, схильність все перебільшувати. Період дасть енергії і прагнень, але буде відсутність сфокусованості, безрезультатність дій. Відсутність дипломатії і схильності до компромісів у конфліктах, безцеремонність і егоїзм.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року приплив енергії для водних знаків, особливо Рибам. Це вперше з січня 2018 року, для водних знаків буде приплив сил фізичних і духовних. Особливо духовних. На рівні світу – цей період дасть духовний сплеск, тамплієрського завзяття, схильність битися за духовні питання, віру, ідеали. На рівні суспільства – це період таємних конфліктів і дій (все ж конфліктних під-періодів не багато), конфліктів через релігію і віру і бажання нав’язати свою. Все погане почнеться з початком цього періоду і завершитися, можливо ще на початку грудня буде короткостроковий період. Людям варто зайнятися своїм духовним світом в ці дні, вірою, оновити її, почати займатися духовними практиками. Намагайтеся не братися за проекти, що вимагають фізичних сил і точності в ці дні, може бути неуважність і лінь. Період підходить творчим особистостям, енергії для творчості додасться.

З 17 листопада по 7 грудня несприятливі дні для нових ділових переговорів, нової бюрократії, нових відряджень і нового навчання, покупки нового обладнання, нових знайомств. Якраз 16 листопада завершується один несприятливий для нових відносин, а з 17 починається інший… Але, з 17 листопада по 7 грудня є можливість відродити старе, завершити старе і повернутися до старого в цих питаннях. Переучуватися, переоформляти документи, повторно заводить знайомства і все інше.

Ще один конфліктний період, подібний до того що був з 15 по 24 листопада, але тепер трішки більше на особистому рівні. Період з 27 листопада по 8 грудня. Знову конфлікти через ідей, егоїзм, релігійних питань, нетерпимості. Пік періоду, посилення, випадає на 5-9 грудня. Намагайтеся в ці дні менше конфліктувати через егоїзм, бажання виділитися, бажання наполягати на своїх поглядах і вказувати як жити іншим.

Короткі періоди в гороскопі на листопад

Короткі періоди, що впливають на спілкування, передачу інформації, навчання, поїздки, інформацію. Найбільше, 80%, цих періодів випадає на кінець гороскопу:
– Негативний: 25-27 – конфлікти на словах, через ідеї, знання, плітки, погляди на життя і віру, таємні конфлікти найвірогідніше.
– Нейтральний: 26-28 – бажання показати себе, свої знання, якщо є що показати, то показуйте, якщо немає, тоді краще стримуйте себе.
– Позитивний: 26-29 – схильність все перебільшувати, в спілкуванні, навчанні, оформленні документів. В цілому період сприятливий, головне знайти міру.

З 4 по 8 листопада – час для духовного і творчого зростання, внутрішнього. Гарний час творити і мріяти, більше чарівності, посилення віри, інтуїції.

З 7 по 11 листопада – час романтики, кохання, творчості. Хороший період для конфліктів, якщо є мета знайти компроміс і домовитися, а не розірвати і знищити. Дуже романтичні дні, платонічні, займіться особистими відносинами і дружбою.

З 23 по 28 листопада – маса оптимізму, схильність все перебільшувати, бажати більшого, егоїзму, повчати інших, приплив віри і бажань, готовності до дій. В цілому період хороший, багато від особистих гороскопів залежить, головне сфокусуватися на цілях.

З 27 листопада по 4 грудня – подібне повторення періоду, який був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня, негативного. Але в цей раз акцент більше на відносини, партнерство, конкуренцію. Схильність розривати відносини або знаходити нові, менше терпимості до гніту і більше бажання нового. Можуть бути розриви і набуття нових відносин, романи, закоханості, бажання змін у відносинах. У конфліктах більше егоїзму, бажання управляти. У любові більше пристрасті і бажання швидкого розвитку. При розривах швидкі розриви. Все ж з вчиненням покупок будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 17 жовтня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,470