Все про вагістність
Все про вагістність

Телець – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць для Вас, почнеться активність у відносинах, можливість відстояти свої права. Буде великий акцент на фінансових і матеріальних питаннях, можливість заробити і оцінити свої фінанси. В кінці місяця почнеться багато сприятливих періодів, що впливають на відносини, харизму, навчання, багато поїздок.

Був активний час для роботи і здоров’я з 23 жовтня по 9 грудня, могли бути конфлікти з 28 листопада до 5 грудня. Вас чекає багато фінансових і матеріальних новин, розмов, переговорів з 6 листопада до 11 січня, зацікавленість в сексі і езотерики, обережніше з цим з 26 листопада до 9 грудня. З 23 листопада до 14 грудня сприятливий період для відносин і дружби, творчості та планів на майбутнє, поліпшення і розширення, багато можливостей використовувати інтуїцію.

З таким зривом термінів, як в цьому місяці (сьогодні 8 грудня а залишився ще 1 гороскоп і вихідні на носі), вирішено в «минулих» днями грудня не згадувати незначні періоди. Так що гороскоп для Тельця на грудень буде з сьогоднішньої дати, раніше будуть вказані тільки парочка найважливіших періодів.

З 1 по 25 грудня зростуть Ваші витрати і доходи. Витрати будуть пов’язані з боргами, як і доходи, можливістю взяти або повернути борг, отримати відсотки, розділити майно або отримати спадок. Займіться своїми кредитами, знайдіть нових спонсорів або попросіть про підтримку існуючих покровителів. Тільки обережніше з цим з 9 по 12 – це час обманів і занадто великих ідеалів (особливо від друзів і далеких планів) з лінню, з 24 по 28 – це час серйозніше поставитися до цих питань, не поспішати. Зате в період з 12 по 16 період сприятливий, особливо для переговорів. З 19 по 23 теж, більш-менш сприятливий час для прийняття швидких рішень.

Намагайтеся не брати в роботу нові завдання, не починати нові переговори про гроші з 3 по 23 грудня – це все буде безрезультатно або із затримкою, але можна переробити старе розпочате раніше, повернутися. З 3-23 чекайте проблем з документами та інформацією, будьте уважніше і обережніше.

Перший пік приніс новини і результати, кульмінацію, в матеріальній сфері, акцент на матеріальне і фінанси. Пік був 3 грудня, плюс-мінус 3 дні. Головне побоюватися обманів.

Багато сприятливих періодів для фінансів, відносин, заробітку і розтрат, трохи більше харизми у Тельців і гарний час для духовних питань з 12 по 17 грудня.

Другий пік так само акцентує фінансову сферу, особливо питання витрат і втрат, слід серйозніше поставитися до своїх витрат, ідей і планів про борги і кредити, переговорах з боржниками і кредиторами. Пік 18 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік приносить нове, можливості, бажання, посилення всіх трендів в гороскопі. Але нове краще не починати. Крім фінансів будуть акцентовані сексуальності, психологічний стан, можлива депресія і розчарування, незадоволення.

З 2015 року у Вас йшов період, що зачіпає секс, борги, підтримку від інших, кризи, втрати, питання езотерики, період завершиться 20 грудня. За ці роки Ви стали серйозніше до цього ставитися, могли втратити слабке і менше відчувати задоволення в цьому. Кризи могли бути довше і сильніше. Розчарування в сексі. Більш серйозне ставлення, а може і страх, езотеричних питань. Домагатися фінансової допомоги від інших стало складніше. Все слабке було прибрано, все сильне можна було зміцнити. Багато що залежало від особистих гороскопів.

З 20 грудня цього року до 16 грудня 2020 року буде інший важливий період, тепер більш сприятливий для Вашого знака, що дозволяє зміцнити себе, вітальність, віру в життєві цінності, віру в щось вище, віру в свою філософію. Ви можете навіть стати викладачем або наставником в цей час, схильні вчити інших. Якщо Ваша віра була слабка, то ймовірно, вона буде повністю зруйнована в цей час, а може бути навпаки укріплена. Більш практичне ставлення до філософії і поглядів на життя, навчання. Якщо у Вас було незадоволення в навчанні, можете кинути університет. Все слабке буде зруйновано, все сильне укріплено, можуть бути сумніви в існуючому. Для настільки прагматичних Тельців, які рідко занадто в щось вірять (крім сили матеріального) період не дуже важливий. А для всього Зодіаку це період великих амбіцій, бажання кар’єри. Може деякі Тельці зможуть зробити собі кар’єру викладачів або наставників. Непоганий період для судових питань. Досить хороший період для серйозного навчання.

Більше харизми у Вас, спілкування (особливо далекого), більш сприятливий період для пошуку істини і судів з 25 грудня до 18 січня, особливо в січні.

Час романтики і захисту друзів і партнерів, але краще просто відпочивати з 25 грудня до 1 січня. Можна займатися творчістю і колективні заходи будуть успішні.

Сприятливий час для змін у відносинах з 31 грудня по 10 лютого (можливо довше). Час вносити зміни, стимулювати, оновлювати існуючі відносини, позбавлятися від відносин, покращувати відносини, переосмислювати. Працюйте над відносинами з близькими, ворогами, улюбленими, конкурентами, діловими партнерами. Вдалий час для навчання.

Гороскоп Тельця на початок січня 2018 року

Для всіх земних знаків гороскоп на січень буде сприятливим, багато енергії, харизми, спілкування, публічності, творчості. Та й взагалі початок січня буде сприятливий для всіх, загальний гороскоп дуже сприятливий. Тельцям січень принесе багато новин, поїздок і спілкування, нового навчання.

Для всього Зодіаку сприятливий період для відносин і фінансів, романтичні і творчі дні, гарні для публічності та прояви активності у відносинах з 1 по 18 грудня. Тельцям добре б в ці дні вирушити за кордон, просто відпочивати або вчитися, налагоджувати відносини із зарубіжжям, розвивати свій світогляд.

Перший пік, кульмінації і завершення, буде 2 січня, плюс-мінус 3 дні. Для Тельців не має багато сенсу, хіба що в особистих гороскопах будуть акцентовані. Для Вас це час новин, прийняття рішень, поїздок і навчання. Багато спілкування.

З 3 по 11 січня буде багато бажань щодо відносин та активності у Вас, зросте сексуальність (особливо з 5 по 15 число). З 3 по 17 гарний час щоб приділити його відносинам, особливо діловій співпраці, вдалий час для судів або інших пошуків істини. Можете стати занадто владними в ці періоди, вимогливі до партнерів, нещадні до ворогів, можете вирішити позбутися цих людей з 8-12. Але період все одно сприятливий.

Важливих періодів в гороскопі для Тельця на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 8 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

  1. Один комментар до “Телець – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар”

  2. Діана в 17.12.2017 | Відповісти

    21.04.1995 рік народження. Чи буде в мене кохання в наступному році? Чи рік буде успішним,чи буде багато випробувань?
    Дуже дякую за відповідь!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,163