Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


На початку місяця ніяких важливих трендів, подій, лише продовження того, що почалося раніше. А ось з середини місяця життя почне змінюватися, в кінці місяця дуже велике навантаження, багато новин, спілкування, результатів в сімейній сфері і професійній, з рідними і статусом. У листопаді настане довгостроковий сприятливий період для сімейної сфери, середньостроковий період активності у відносинах і середньостроковий період переоцінки і регресу в багато чому. Активні будуть питання навчання, сім’ї, кар’єри і досягнень, фінансів і збагачення.

З 11 вересня по 15 листопада йде активний період для сфер роботи і здоров’я, звичок і обов’язків, більше енергії і дій. З 5 жовтня по 16 листопада період впливає на важливі відносини і заробітки, ворожнечу, шлюб, цінності та накопичення – це все переоцінюється, повернення старого, затримки в розвитку нового. З 31 жовтня по 1 грудня багато інформації про сімейну сферу. З 31 жовтня по 2 грудня період збагачення, але будуть і дні витрат на початку місяця і наприкінці.

Сприятливі дні для відносин, спілкування, поїздок з 4 по 8 листопада, слухайте свою інтуїцію, використовуйте творчість для цих сфер.

Ще один сприятливий період для відносин з 7 по 11 листопада, багато романтики, але можна зайнятися і діловими відносинами, конфліктами. Вдалі дні для заробітку грошей, витребування боргів, роботи з клієнтами і співробітниками.

Пік 7 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час почати щось нове, для Дів хороші дні для початку навчання, набуття нових навичок, можна завести знайомства або відправитися в поїздку, але не далеку. Приділяйте увагу інформації в ці дні.

З жовтня 2017 року у Вас був період розширення в контактах, інформації, навчанні. Завершення буде 8 листопада.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – це час змін в сімейній сфері, нерухомості, сім’ї, місця проживання. Період буде сприятливий, лише кілька негативних під-періодів в 2019 році. За цей рік може бути переїзд, набуття нерухомості, капітальний ремонт і розширення житлової площі, покупки меблів і будь-які поліпшення житла. Може бути в 2019 році переїзду або покупки і не буде, але будете планувати або задумаєтеся серйозно про це на майбутнє. Період сприятливий для змін, так що постарайтеся їх здійснити. Можуть бути зміни з членами сім’ї.

Лінь, схильність до обманів інших або бути обдуреними самими, багато мрій з 12 по 21 листопада. Обережніше з інформацією і документами, особливо в сімейній сфері, ворогами і конкурентами, партнерами, бережіть репутацію. Намагайтеся планувати і перевіряти всі документи і інформацію.

З 15 по 24 листопада період масштабних скандалів, багато енергії для скандалів, це перший з 2х конфліктних періодів листопада для Дів. Найбільші конфлікти будуть з рідними і партнерами, ворогами і конкурентами. Конфлікти через ідеї, бажання, вимоги.

З 16 листопада до 1 січня активний і енергійний період для відносин. Енергії буде досить, щоб вимагати, скандалити, тиснути на інших людей, але і образливість і нетерпимість до інших теж дадуть стимул до скандалів. З іншого боку, в ці дні можете постаратися відстояти свої права, бажання, вимоги. Найбільш конфліктним період буде спочатку, до 8 грудня. Постарайтеся використовувати енергію і активність для позитивних результатів, відстоювання своїх прав, війни з конкурентами і ворогами, а не для скандалів з коханими.

З 17 листопада по 7 грудня час повертатися назад, подумати про себе, стати більш егоїстичними, станете більш Інтровертними, схильними до повернення до старого і переосмислення життя, найбільше будете переосмислювати домашні питання, статус в суспільстві, звички. Намагайтеся не починати нічого нового щодо себе, документів, сімейних питань, навчання, нових ділових проектів і цілей в ці дні, все нове матиме погані результати, але вдало зможете завершити старе або повернутися до старого.

22 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік – це період завершень, розумінь, результатів і прийняття рішень, важливих новин. Всього буде дуже багато, результатів, новин, рішень, найбільший акцент на сімейні питання і статус в суспільстві. Приймайте рішення про кар’єру, нову або завершення існуючої. Подумайте про свої досягнення, підведіть їм підсумки. Приділіть увагу сімейним питанням, теж гарний час завершити щось. Події можуть бути і зовнішні, завершальні.

З 23 по 28 листопада багато періодів впливають на відносини і сімейну сферу. Це час новин, можливості показати себе, образ якщо на Вас не звернуть увагу. Багато бажань, подій, маса інформації про сім’ю, нерухомості, партнерах, ворогів. Схильність все перебільшувати.

З 27 листопада по 4 грудня намагайтеся здійснювати тільки обдумані інвестиції і витрати, покупки, не найкращий час брати в борг або давати, можуть бути матеріальні втрати і витрати через поспіх або дурості. Можуть бути скандали з партнерами, подружжям, зміни у відносинах. Цей період вже був з 9 по 15 вересня і з 27 жовтня по 4 листопада.

З 27 листопада по 8 грудня другий конфліктний період, особливо в сімейній сфері і відносинах. Намагайтеся стримувати свій егоїзм і образливість, щоб не знайти нових ворогів і не посилити існуючі проблеми з ворогами. Можуть бути травми.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Діви

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на навчання і знайомства.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – поліпшення сімейних питань.

З 16 листопада до 1 січня 2019 – активність у відносинах.

З 17 листопада по 7 грудня – переоцінка і повернення в роботі, домашніх питаннях, особистості.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, акцент на сім’ю і кар’єру.

Гороскоп опублікований 30.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,431