Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на листопад 2021 року – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на листопад буде дуже великим, місяць багатий на періоди і тренди, важливі, які змінять багато. Місяць дуже несприятливий на глобальному рівні і це не згущаючи фарби. Для знаків Зодіаку дуже сприятливий Козерогам і Рибам, дуже несприятливий Скорпіонам, Левам, Водоліям і Тельцям. Мені порадили робити коротше перші абзаци гороскопів, тому більше деталей далі.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на жовтень 2021 або раніше

Я не знаю, що збулося чи ні. У мене відпустка, ми вирішили зробити детокс від новин. Навіть в соціальні мережі я не заходила регулярно.

Я бачила в гороскопі на жовтень конфлікти і агресію, проблеми з новими проектами, прискорення на глобальному рівні. Місяць поки ще не завершився, судити не буду.

Що буде нового важливого в гороскопі на листопад 2021

Листопад і грудень будуть змінюючими місяцями. Буде повторення того, що вже було в цьому році, але на цей раз триватиме довго і буде помітніше. Гороскоп на листопад дуже негативний для економіки і суспільства, багато конфліктів. Людям легше з кінця листопада. У листопаді важливий період, дуже сприятливий для Козерогів, на глобальному рівні для інститутів влади і їх відносин. Козерогам дуже сприятливий період до березня для відносин, багатства і збагачення, цінностей матеріальних і духовних, спокій, харизма. З листопада повторення важливого тренда, більш негативного для Водоліїв, Тельців, Скорпіонів і Львів, першим трьом особливо погано, а на глобальному рівні для економіки і суспільства. Можуть бути руйнування в економіці, криза, в минулому був з березня по травень 2020 року, в цьому році з січня по березень, з травня по липень, а на глобальному рівні він може бути був із січня по серпень або весь рік. Цей же тренд погано впливає на суспільство. На жаль, він ще буде повторюватися в наступному році і може бути торкнеться 2023 рік. Людям тренд принесе руйнування в різних сферах, але, може бути, людям, він стане помітним з грудня, хоча Водоліям, Скорпіонам і Тельцям вже видно буде на початку листопада. У листопаді буде багато важливих новин і переговорів про політику, міжнародне, економіку, в жовтні було затишшя, а для людей проектів, переговорів, поїздок, навчання, спілкування. Новини про економіку будуть неприємними. Як і минулий місяць, на жаль, цей місяць буде багатим на конфлікти, агресію. Але якщо в жовтні було нове, то зараз більше агресивності у людей і на глобальному рівні для старого, конфлікти в суспільстві, приховані конфлікти, усунення, революції, можуть бути теракти, техногенні аварії.

Два піки в листопаді:

  • – 4 листопада, кілька днів до і після – несприятливий пік, непередбачуваний і негативний, руйнівний, що прискорює. Пік нового, але нове буде поганим, несподіваним, може бути з цього піку почнуться руйнування, прискоряться негативні тренди в суспільстві та економіці. Для людей помітний в психологічних фрустраціях, трансформаціях, несподівані операції, хворобливі втрати, негативні витрати, розтрати, борги, проблеми з допомогою і багатством від інших, спадщиною, любовними романами, багато бунтарства і бажання свободи. На глобальному рівні пік помітно вплине на економіку і суспільство. В економіці може початися криза, прискорення негативного для економіки глобальної, конфлікти, порушення договорів, руйнування для фінансової сфери, боргів, витрат. У суспільстві прискорення бунтів, революцій. В цей пік можуть бути техногенні аварії, але будуть і інші тренди для цього в гороскопі на листопад. Природні лиха, землетруси, повені, різка з крайністю зміна погоди.

  • – 19 листопада, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Барвистий пік, багато хорошого і поганого. Може бути стане помітніше те, що почнеться в перший пік листопада. Цей пік теж впливає на економіку, глобальну і людей. Для людей це усвідомлення, результати за видатками, доходами, багатства, покупкам, спадком, колекціям, багатства від інших. На глобальному рівні він торкнеться банки, ресурси, знову борги, кредити. Цей пік менш руйнівний, але руйнування можуть бути. Людям, якщо тільки намагатися, можна сприятливо розвинути особисті та ділові відносини, договори, покупки. Не конфліктуйте через багатство своє і чуже. В цей пік негативними будуть конфлікти, зросте агресивність, запальність, образливість. На глобальному рівні бунти, революції, мітинги. Будуть творчі ідеї, чутливість в спілкуванні, хороша фантазія. В особистих і ділових відносинах прискорення в розвитку, легко починати і завершувати, можуть бути романи і ділове партнерство.

З 5 по 24 листопада період інтелектуального тонусу для знаків стихії води, ідей, емоційного інтелекту, емоційне спілкування, знайомства і поглиблення в знайомствах Скорпіонів, Риб і Раків, легше навчатися і спілкуватися. Скорпіонам період важливіше, більше негативного в новинах, подорожах, навчанні, спілкуванні. Для людей час дізнаватися про борги, витрати, чужих грошах і допомоги від інших, психології, кризах. На глобальному рівні період негативної інформації про глобальні фінанси та економіку, боргах. Новини про глобальну кризу.

З 13 листопада по 7 грудня сприятливий тренд, але тільки якщо докласти зусиль, а на глобальному рівні, можливо, буде не помітний. Скорпіонам і Козерогам цей тренд помітніше, сприятливі любовні романи, романтичний настрій, харизма, можна без проблем починати і завершувати ділові та особисті стосунки, тиснути на партнерів. Тренд людям для розвитку відносин особистих і ділових, краще ділових і тих, що дають багатство. Це відносини для кар’єри, проектів, цілей, з керівництвом, спонсорами, боржниками, кредиторами. Я можу порадити здійснювати серйозні покупки, навіть за бажанням, але краще обдумані і довгострокові, можна брати і давати в борг, судитися і конфліктувати за борги. На глобальному рівні цей тренд, може бути, трохи полегшить ситуацію, що склалася в економіці держав та глобальній, державних відносинах, але для глобального це дуже непомітний тренд. Може бути просто люди, в суспільстві, буде більш легке відношення до криз, може бути держави трохи допоможуть своєму населенню.

З 5 по 25 листопада період інтелектуального тонусу для знаків стихії вогню, багато ідей, бажання навчати інших, розширення знань і кола знайомств, легкість публічних виступів, подорожей для Стрільців, Овнів, Левів. Стрільцям період важливіше, більше новин, ідей, подорожей, навчання себе та інших, спілкування, харизма для публічних виступів. Стрільцям період повністю сприятливий. Для людей час дізнаватися нового духовного, розширювати свої горизонти в знаннях і ідеях, навчатися і навчати інших, подорожувати. На глобальному рівні багато інформації про міжнародне, релігійних інститутах, міжнародних переговорів і договорів.

Дуже важливі тренди \ періоди

З 5 листопада по 6 березня дуже сприятливий період для знаків стихії землі Козерогам, Тельцям і Дівам. Це той самий дуже сприятливий період для Козерогів, про який я писала на початку гороскопу. Дівам він теж дуже хороший, любовні романи і творчість. Тельцям пом’якшить проблеми в житті, легше будете дивитися на життя, швидкі зміни в стосунках. Це трохи більше кварталу для знаків стихії землі харизми, публічності, товариськості, бажання зміцнити відносини особисті і ділові, починати відносини, з грудня по січень переглянути відносини, відносин, любові, розваг, багатства. Козерогам період важливіше і найбільш сприятливий для відносин, багатства, харизми. Ваш знак зможе знайти нові цінності в житті, духовні і матеріальні. Ці чотири місяці дадуть нові фарби для любовних романів і важливих відносин. А з 19 грудня по 29 січня переглянете свої відносини і цінності, можете повернутися до старого, а з 22 січня можуть повернутися бажання змін. Козероги стануть більш спокійні, легше погляд на життя, більш романтичні, буде бажання розваг. Жінкам Козерогам можливість показати і оцінити себе, можете змінити новий гардероб одягу і можна міняти зовнішність, стиль, зачіску, робити пластичні операції, зайнятися собою. І буде час, для жінок Козерогів, коли можна повернутися до старого стилю, переробити операції. Людям хороший для відносин з керівництвом, важливих проектів, серйозних покупок, відносин для кар’єри і статусу. На глобальному рівні відносини держави з народом.

Колапс

«Знаменитий» тренд, про який я писала в гороскопі на 2020 рік, писали в гороскопі на березень 2020 (хоча не було впевненості, що тренд цей почне впливати), але ж все збулося. У 2020 році він почав діяти, останній раз він буде в кінці 2022 року, може бути торкнеться 2023 рік. Це тренд кризи, «Колапсу», в суспільстві та економіці. Я не перебільшую, в цей раз він буде у багато більше помітне, ніж був раніше.

Вперше про кризу на 2020-2022 рік я почала писати в гороскопах на 2018 і 2019 роки, вже багато написала в гороскопі на 2020 рік.

Цей тренд зараз буде повторюватися, хоча не все так легко в його описі. Він триває з 2020 року, початку, на глобальному рівні весь час помітний, а для людей не завжди. У 2021 році він ставав помітніше для людей взимку та травень-червень. Перший пік в серпні випав на цей тренд, але людям був непомітний. Хоча ті події, що були в серпні зараз призводять до енергетичної кризи, можете пошукати в Інтернеті. Ось так, що було в серпні для людей було не видно, а на глобальному рівні подіяло. Coronavirus-19 варіант Дельта – це зовсім інший період. До речі, цей період повториться з грудня, так що нас може вже в грудні або січні чекати новий варіант коронавіруса.

Я пишу про це все, щоб показати його важливість. Зараз він буде з 9 листопада по 4 лютого, хоча більше помітно для людей стане з грудня по січень. На глобальному рівні вже з першого піку, 4 листопада, він стане помітний.

А тепер наведу цитату з «Загальний гороскоп на березень 2020 року». У березні 2020 він був вперше:

– Колапс – цим одним словом можна позначити те, що може відбуватися під час цього тренда (вказівки), колапс з середини березня до початку травня, а після куди сильніше з січня 2021 року (можливо грудня 2020) і весь 2021 рік. Швидкі, що руйнують, несподівані. Вказівка дасть крайність (максимальність) – це не дріб’язкові зміни, не кардинальні події, а крайній розвиток в сферах питань. Акцент на економіку, землю, природу, планету Земля, суспільство і маси людей, громадянське суспільство і організації, права цивільні, об’єднання, вплив на системи, політику і владу, науку і технології. Що може бути? Період дасть громадські, масові, революції і бунти, а так само їх придушення. Зміни в економіці, руйнування економічних систем, розвиток і обмеження економіки. Катаклізми в природі, швидка зміна Землі і якась затримка (може бути погода буде змінюватися вкрай, але не часто, від посухи до потопів, сильні повторювані землетруси і інші погодні феномени \ умови які доходять до крайності). Руйнування політичних систем, систем влади, якщо вони слабкі. Тоталітаризм і зміцнення домінуючих систем, конфлікти і бунти в тоталітарних режимах. Про події в науці і технологіях написано вище, це теж буде стримування, більше цинізму і фундаменталізму, прагматизму, наука і технології сильно протистоятимуть економіці і Землі.

У січні 2021, може бити грудні 2020 року, у нього був новий етап, цитата з «Загальний гороскоп на січень 2021»:

Якщо говорити коротко, це час змін соціальних і економічних на глобальному рівні. Для людей – зруйнує структури, плани на майбутнє, щось важливе, дасть бунтарство і порушення правил. Все залежить від особистих гороскопів в яких сферах. Для знаків Зодіаку – руйнування в певних сферах, але багатьох.

Під цю вказівку в гороскопі на 2020 рік були думки про об’єднання РФ і Білорусі навесні-влітку 2020 року, але цього не сталося. Під час цієї вказівки Коронавірус вперше вдарив по всьому світу, були локдауни і інші події. Вперше сильно впала в ціні нафта. Політичних подій огляди робити сенсу немає, хто захоче, той зможе пошукати в Інтернеті.

Під ці два тренди будувалися прогнози на економічний глобальний довгостроковий криза, згадувалося про це в загальних гороскопах на рік 2018, рік 2019, рік 2020. Звичайно, в суспільстві теж буде криза.

Щоб донести важливість, наведу приклади. Після цього вказівки розвалився Радянський Союз, воно було в 87-89 (майже 90) роках, почалася Арабська Весна в 2010тих, були і інші важливі події.

Говорячи іншими словами, лаконічно, в листопаді нова криза або розвиток існуючої, точно буде прискорення негативного в економіці і суспільстві, науці, технологіях, екології, природі, навіть погоді. Може бути по січень повторюватися зміни в політиці, державних змінах, влади. Це можуть бути ті зміни, які раніше почалися, але не завершилися, повернення старого.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на листопад

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– з 3 по 9 листопада якщо намагатися, прикласти зусиль, то можна досягти бажаного у відносинах, переговорах, договорах, покупках, компроміси;
– Негативні дні в листопаді з 1 по 3, 9 по 11, 12 по 14.
– Сприятливі дні з 17 по 19 листопада, але краще для творчості і духовного.

З 3 по 6 листопада – людям ексцентрична поведінка, бунтарство, порушення і руйнування, нагальні вчинки. На глобальному рівні теж революції, негативні різкі зміни для економіки.

Перший пік 4 листопада.

З 7 по 14 листопада – конфлікти, агресія, скандали можуть доходити до фізичної агресії, бійтеся травм і публічних скандалів, матеріальних втрат і витрат. Глобально тренд агресії в суспільстві, знову проблеми з економікою, можуть бути помітні аварії.

З 8 по 12 листопада – енергія для товариськості, навчання, повчання інших, глибокого аналізу, але багато впертості і прихованої конфліктності в спілкуванні, переговорах, угодах.

З 10 по 14 листопада – єдиний помітний сприятливий тренд. Людям творчі ідеї, м’якість, мрійливість, допомагати іншим, віра, духовне. А головне спокій в душі. На глобальному рівні благодійність, допомога матеріальна і фінансова.

З 13 по 17 листопада – несприятливі дні для масштабних проектів, судів, витрат, обманів, любовних романів. Глобально негативний для економіки і суспільства, міжнародних відносин.

З 14 по 20 листопада – поспішні, руйнівні, конфлікти та агресивність. Складно стримувати свої бажання, потурання їм. Можливо повторення старих конфліктів, руйнування того, на що раніше не вирішувалися. Бійтеся витрат і боргів. На глобальному рівні проблеми в економіці, можуть бути техногенні аварії, катастрофи, революції.

З 16 по 21 листопада – швидкий розвиток особистих та ділових відносин, любовних романів. Можете зважитися на ті вчинки, що раніше відкладали. Сприятливий тренд починати і розривати любовні і ділові відносини. Можна здійснювати покупки на довгі роки, робити інвестиції, але витрачайте гроші тільки на потрібне, корисне, матеріальне і довгострокове. На глобальному рівні єдиний сприятливий тренд для економіки. Глобально хороший для відносин всередині держав, судів, ставлення влади до народу.

Другий пік 19 листопада.

З 19 по 22 листопада – обережніше з великими обіцянками, плітками, договорами, спілкуванням зі знайомими, навчанням і поїздками. Не беріться за великі проекти. Намагайтеся менше витрачати. На глобальному рівні дуже негативні новини про економіку і суспільство.

З 25 листопада по 2 грудня – легко виступати на публіці, харизма і чарівність, проповідувати свої ідеї, багато інтелектуальної енергії та ідей, творчі ідеї, займайтеся навчанням себе та інших, пишіть щось масштабне. Глобально в ці дні буде багато новин, особливо про міжнародне, релігійних інститутах, судах.

З 26 листопада по 2 грудня – допомагайте іншим, відпочивайте, романтичний настрій, енергійні, хороші, дні для творчих проектів, містичного, духовного, віри, езотерики. Глобально тренд не буде помітним, але пом’якшить конфлікти і агресію, може бути більше фінансової допомоги.

Гороскоп опублікований 18 жовтня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,186