Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на січень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Січень буде найскладнішим місяцем в 2021 році, другий за складністю – лютий, відлуння січня. У грудні 2020 почалися періоди які дають акцент на весь 2021 рік (читайте загальний гороскоп), в січні розпочнуться тренди, які дадуть якості на 2021 і частину 2022 років. Один з цих трендів був вперше з березня по травень 2020 року, але тоді він був «слабким» і не було впевненості в ньому (а даремно). Після цього тренда розвалився Радянський Союз, почалася Арабська Весна. З січня почнуться несприятливі місяці для Тельця, Лева, Скорпіона і в меншій мірі Водолія. Хоча Водоліям січень-лютий змінять багато і не сприятливі. З січня на глобальному рівні – глобальні зміни в наступні роки. Будь-які розпочаті кризи триватимуть багато років. Лише в кінці весни буде перепочинок.

Є ймовірність, що несподівані зміни в світі почнуться з кінця грудня. А не в середині січня, як буде написано в цьому гороскопі на січень.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на грудень 2020 або раніше

У грудні почалися два важливих періоди, тривалістю від року, які вплинуть на глобальне, світ, суспільство і соціум. Для кожного з знака Зодіаку вони будуть впливати на щось своє, як і для кожної людини в особистому гороскопі.

Гороскопи на рік для знаків Зодіаку – це гороскопи на грудень 2020 року, в них відображено найважливіше, що буде в 2020 році.

Що буде нового важливого в гороскопі на січень 2021

Буде багато всього. Після 13 січня (може бути з 10), все почне змінюватися, прискорюватися, руйнуватися, важливі глобальні події. Після Православного Різдва почнуться конфліктні тренди, які будуть тривати до початку або середини лютого. Можливо, якщо врахувати, що в загальному гороскопі на березень 2020 ми недооцінили силу одного тренда, зміни почнуться з передодня Нового року. У січні буде дуже-дуже багато інформації і новин. Найважливіша інформація буде про і для суспільства. З гороскопів на 2018 рік писалося, що економічна криза, соціальна криза, повинна відбутися в 2021 році – це січень і лютий. Це не означає, що все впаде і прийде депресія в ці два місяці, ці два місяці принесуть тенденції до криз. На відміну від 2020 року, коли були довгострокові погані і хороші тренди, в 2021 для поганого не буде перекриття. 2021 рік – рік крайнощів. Січень і лютий покажуть, яким буде весь 2021, 2022 і частина 2023 років. З середини січня всі види змін відбуватимуться швидше. Людям питання бізнесу, поїздок, навчання, спілкування, оформлення документів треба починати і вирішувати до кінця січня, після менше шансів на результати.

Якщо в січні і лютому почнеться якась криза, особливо соціальна, політична, економічна, проблеми з планетою Земля – вона буде масштабна і довголітня.

У гороскопі на січень 2 піки, важливі для людей і глобально, дуже насичені, багато подій, посилення маси паралельних трендів, всі варіативності не перелічити, зазначено лише головне. Піки в гороскопі на січень:

  • – 13 січня, кілька днів до і після – кардинальні нові починання, нові події, важливі новини, усунення та зміни, трансформації. Багато вказівок на конфлікти, агресію на особистому і глобальному рівнях. Державні та суспільні конфлікти сильніше, ніж особисті. Людям час змінити свої цілі, кар’єрний шлях, досягнення, позбутися від незадовільних і почати нові. На глобальному рівні важливі нові починання в державах і влади. Цілком можливо, початок нового державного конфлікту. Зміни держав. Відхід старої влади і прихід нових (може бути смерті).

  • 28 січня, кілька днів до і після – несподівані, швидкі і раптові, усвідомлення, кульмінації, завершення. Масштабний, непередбачуваний, конфліктний, руйнівний пік. На глобальному рівні акцент на політиці і суспільстві з економікою. На особистому рівні для всіх по-різному, в будь-якому випадку змінить плани на майбутнє. Пік руйнівний.

З 27 червня тривав період, який давав багато енергії для знаків стихії вогню. Овнам сильніше за все він був помітний, багато розвитку в життя нового і восени старого, конфлікти, операції, аварії, прагнення – це все було сильніше. Період завершується 7 січня.

З 7 січня по 4 березня більше енергії для знаків стихії землі – Тельцям, Дівам і Козерогам, активності для цих знаків. Тельцям більше за інших. На глобальному рівні він буде впливати на економіку, банківську сферу, накопичення, планету Земля. Для людей матеріальні та фінансові втрати і витрати, активність в заробітках. Багато несприятливих трендів у періоду для людей і глобально, руйнування, конфлікти і крайнощі, можуть бути природні катаклізми та техногенні аварії. Соціальні бунти через фінанси.

З 8 січня по 1 лютого харизма і серйозність в справах, відносинах, багатстві для Козерогів, Тельців, Дів. Козерогам найкраще, особливо жінкам Козерогам. Людям акцент на відносини професійні, статусні, кар’єрні, що дають репутацію і досягнення. На глобальному рівні відносини державні, всередині держав, державну економіку.

З 8 січня по 15 березня довгий період інтелектуального тонусу для Водолія, Близнюків і Терезів, нова і стара корисна інформація, навчання, відрядження, спілкування. Водоліям більше інших знаків, здатність до навчання, товариськість і розвиток знайомств, новин і аналізу інформації. Для людей період дасть багато інформації про суспільство, друзях, планах в житті, спільних ідей, можна виступити публічно. На глобальному рівні інформація про політику і науку, суспільні події, революціях, тому що змінює світ. Дуже багато різних трендів буде у періоду.

Після 13 січня події в світі відбуватимуться швидше, світ швидше буде змінюватися, помітно це буде в економіці та соціумі. Уповільнення було з серпня 2020 року. Політичні, соціальні, економічні події і зміни прискоряться, в січні і лютому будуть несподіваними, масштабними і руйнівними. Серед знаків Зодіак помітнішою всього прискорення у Тельців, Левів, Скорпіонів і Водоліїв.

З 30 січня по 21 лютого важливий для всіх період з впливом на інформацію та комунікацію. З цим будуть затримки, переоцінки, проблеми. Для людей в цей час краще не починати нове в навчанні, оформленні документів, відряджень, проектів, знайомств, торгівлі (продажу-купівлі), публіцистиці, будь-якій техніці. З цим будуть затримки, втрати, переоцінки, проблеми, а головне намагатися бути уважніше до цього і не поспішати. Потрібно завершувати старе, можна переробляти. На глобальному рівні проблеми з транспортом, зриви розкладів, поломки, інші проблеми. Проблеми з Інтернетом та іншими видами зв’язку. Проблеми з електрикою і розумною технікою. Різні старі новини і інформація, переговори, угоди, на глобальному рівні нагадають про себе. Найбільше переоцінки інформації соціальної та політичної. Нові важливі переговори і угоди затягнуться або залишаться без результатів.

Дуже важливі тренди \ періоди

Буде два важливих тренда, які зададуть тони для 2021 року. Обидва тренда будуть впливати на одне і теж, але будуть і деякі відмінності. На глобальному рівні – соціум, політика, економіка, наука, революції (наукові і в суспільстві), планета Земля (все що стосується Землі, від погоди і екології, до подій які її змінюють). Для людей – вплив на плани, дружбу, суспільне становище (групи, активності спільні, включеність в суспільне життя), в меншій мірі на багатство. А ось якості у трендів будуть різні.

Перший тренд – з 9 січня по 1 лютого, максимум по 15 лютого і розпочався 28 грудня – це час для масштабних подій, масштабних змін, всього масштабного. Зачепить все міжнародне, економіку, суспільство і соціум, революції, науку, суди і всю юриспруденцію, різні істини, віру, ідеали, релігію, море й океани, природу, багато іншого. Для людей в ці дні буде багато енергії і бажань для змін, дій, багато буде руйнівним і бунтарським. Велике бажання розвитку існуючого, але складно буде розрахувати свої сили. Бажання зруйнувати те що обмежує, того що вже не можна розвинути або змінити. На глобальному рівні – всі події, які почнуться, будуть великими і їх відлуння триватиме довго. Це революції економічні або політичні, соціальні, зміни системи міжнародного правосуддя і відносин. Цей тренд посилить все негативне в суспільстві та економіці, розширить і прискорить. Якщо на Землі відбудуться аварії або інші проблеми – це будуть катастрофи (землетруси, техногенні аварії, пожежі, хвороби і т.п.), але для планети Земля сильніше вказівки на новини, а не події.

Другий важливий тренд з 28 січня і по 8 серпня, буде повторятися з осені (листопад-грудень). Посилення з січня по 21 або 31 березня, в кінці квітня-травні, в кінці червня та на початку липня, грудні-січні. Про нього вперше писалося в загальному гороскопі на березень 2020 року, коли цей тренд був ще слабким.

Відредагована цитата:

Колапс – цим одним словом можна позначити те, що може відбуватися під час цього тренда (вказівки), колапс весь 2021 і частина 2022 років. Події швидкі, руйнівні, несподівані. Вказівка дасть крайність (максимальність) – це не дріб’язкові зміни, не кардинальні події, а крайній розвиток в сферах. Акцент на економіку, планету Земля, суспільство і маси людей, громадянське суспільство і організації, права цивільні, об’єднання, вплив на системи, політику і владу, науку і технології. Що може бути? Період дасть громадські, масові, революції і бунти, а так само їх придушення. Зміни в економіці, руйнування економічних систем, розвитку і обмеження економіки. Катаклізми в природі, швидка зміна Землі і якась затримка (може бути погода буде змінюватися вкрай, але не часто, від посухи до потопів, різкі перепади температур, сильні землетруси і інші погодні феномени \ умови які доходять до крайності). Руйнування політичних систем, систем влади, якщо вони слабкі. Тоталітаризм і зміцнення домінуючих систем, конфлікти і бунти в тоталітарних режимах. Події в науці і технологіях – теж буде стримування, більше цинізму і фундаменталізму, прагматизму, наука і технології сильно протистоятимуть економіці і Землі.

Якщо говорити коротко, це час змін соціальних і економічних на глобальному рівні. Для людей – зруйнує структури, плани на майбутнє, щось важливе, дасть бунтарство і порушення правил. Все залежить від особистих гороскопів в яких сферах. Для знаків Зодіаку – руйнування в певних сферах, але багатьох.

Під цю вказівку в гороскопі на 2020 рік були думки про об’єднання РФ і Білорусії весною-літом 2020, але цього не сталося. Під час цієї вказівки Коронавірус вперше вдарив по всьому світу, були локдауни і інші події. Вперше сильно впала в ціні нафта. Політичних подій огляди робити сенсу немає, хто захоче, той зможе пошукати в Інтернеті.

Під ці два тренди будувалися прогнози на економічну глобальну довгострокову кризу, згадувалося про це в загальних гороскопах на рік 2018, рік 2019, рік 2020. Звичайно, в суспільстві теж буде криза.

Щоб донести важливість, наведу приклади. Після цієї вказівки розвалився Радянський Союз, вона було в 87-89 (майже 90) роках, почалася Арабська Весна в 2010тих, були і інші важливі події.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на січень

Січень буде найбагатшим на події місяцем в 2021 році, багато трендів.

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Негативні дні з 3-6, 7-10, 8-11, 11-13;

З 7 по 12 січня – це кращі дні в січні для розвитку особистих і ділових відносин. Романтика і активність в любові. Сприятливі покупки і інвестиції, заробітки. Дні підходять для скандалів, судів, стояти за свої бажання і себе, останні дні до весни, коли скандали будуть на краще.

З 8 по 18 січня (максимум 31) – перший сильний конфліктний тренд. Для людей порушення правил, травми, агресія. На глобальному рівні революції, бунти, протиборство народу з владою, крайності будь-яких конфліктів.

З 12 по 15 січня – ще один сприятливий тренд для особистих відносин і багатства. Для несподіваних покупок або продажів, швидких договорів. Вчинків в любовних і ділових відносинах, розвитку або завершення любові.

З 12 по 16 січня – сила волі, важливі зміни, усунення для людей. На глобальному рівні зміни і усунення у владі. Конфліктний тренд.

Перший пік 13 січня.

З 16 по 31 січня, максимум 13 лютого – самий конфліктний тренд в цьому році, будь-які конфлікти будуть масштабні, з крайнощами, ймовірно тривалі. Для людей небезпека травм, перебільшення своєї активності, порушення правил, руйнування ідеалів, фанатизм. На глобальному рівні вказівки на масштабні революції і конфлікти, міжнародні, юридичні та економічні проблеми, аварії.

З 16 по 24 січня – багато енергії, поспішних дій, але схильність до руйнування у людей. На глобальному рівні, це вже 4й конфліктний тренд, до того ж 3й який вказує на революції і бунти, аварії.

З 22 по 26 січня – різкий занепад вітальності, песимізм, бережіть здоров’я. Глобально – загострення проблем в суспільстві, тиранія, придушення.

З 24 по 28 січня – ексцентрична поведінку, несподівані вчинки. Глобально – ще один тренд який вказує на бунти, революції, напругу в суспільстві.

З 26 по 31 січня – різкий приплив енергії, оновлення віри і життєвої філософії, більш-менш сприятливі і вдалі дні для масштабного – це якщо розрахувати свої сили і можливості. На глобальному рівні дасть важливі соціальні події, кульмінації.

З 27 по 30 січня – зміни у відносинах і багатстві, сприятливий час для позбавлення. На глобальному рівні зміна в державних відносинах, право, економіки держав.

З 28 січня по 5 лютого – дуже конфліктний тренд для людей, травми, ще один вказує на бунтарство і руйнування. На глобальному рівні – це 6й тренд для конфліктів, революцій і бунтів, зміни в суспільстві і агресії.

Другий пік 28 січня.

Гороскоп опублікований 18 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,178