Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Світ зміниться за ці півтора-два-три місяці. Цей грудень буде найважливішим місяцем в 2020 році, як було написано в гороскопі на 2020 рік – «задає нові тренди, почнуться нові довгострокові важливі і сильні періоди». У грудні повторяться періоди і тренди, які були цієї весни (з березня місяця). Гороскоп на місяць відносно сприятливий на особистому рівні. На жаль, гороскоп, дуже несприятливий на глобальному. Розпочаті важливі події триватимуть багато років. У першій половині місяця події і зміни в державності. У другій – політики і суспільства. Важливі руйнування державні, політичні та соціальні для слабкого, якісь соціальні проблеми, революції, зміни влади. Пік буде в третій декаді грудня, а самі масштабні-довголітні починання і важливі зміни триватимуть до початку січня або лютого. Криза політична і економічна помітна буде спочатку січня. Січень буде найскладнішим місяцем в 2021 році.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на листопад 2020 або раніше

Цілком можливо, що, на початку листопада, почався тренд на глобальні зміни в державності. А інша можливість в тому, що цей тренд якраз почнеться зараз, з 3 грудня. Подивимося.

Завершилася війна в Нагірному Карабасі. Чи можна це вважати завершенням, якщо введені миротворці? Якщо це ще не завершення, то років через два, на жаль, спалахне знову. А може бути і раніше.

У 23-24 роках світ чекають глобальні і масштабні війни, нові або енергія для старих.

Що буде нового важливого в гороскопі на грудень 2020

Грудень – хороший на особистому рівні і поганий на глобальному. Сильні вказівки на війни і конфлікти, теракти, аварії, агресію в другій половині грудня. Але для людей, ймовірно, це буде менш значуще, більше значення для держав і влади. Людям місяць сприятливий, багато звичайно залежить від особистих гороскопів, але постарайтеся почати щось важливе і довгострокове в своєму житті в грудні (в січні і лютому теж можна, але скоріш буде руйнування). Як на глобальному, так і на особистому рівнях будуть масштабні зміни в наступних півтора-два-три місяці. Місце і сфери масштабних подій для людей залежить від особистих гороскопів, в меншій мірі для знаків. На глобальному рівні – в першій половині грудня зміни в державності і влади, якісь важливі зміни з президентами і політиками, інститутами влади. Щось слабке піде, щось міцне сильніше зміцніє, зміни будуть помітними і, ймовірно, що початок у них буде на початку грудня, а дізнаємося про це або результати – в кінці грудня або початку січня. З другої половини грудня почнуть відбуватися глобальні-масштабні зміни в суспільстві, соціумі, політиці (але тепер не державні мужі, а та «політика», яка не влада – це політичні активісти, опозиція, різні групи, революціонери) і це триватиме до середини січня або, може бути, до лютого місяця.

Січень розпочне проблемні зміни, принесе погані вказівки, до квітня спокою в світі буде мало, але і квітень лише гавань на один місяць. Може бути з 3ї декади березня по 1шу декаду травня буде затишшя. Ще в 2017 році, коли ми писали гороскоп огляд на 2018 рік, в вказівках було «видно» революції, кризи соціальні і політичні спочатку 2020 і весь 2021 рік, про це згадувалося не раз в оглядах на роки.

Зараз багато хто говорить, багато пишуть, що Трамп планує почати військову організацію в Ірані. Що ж… Уже з 3 грудня по 7 січня буде вказівка на глобальні-масштабні зміни в державах, політиці, владі. Може бути і почне, в кінці грудня. Але, це буде дуже довголітня компанія, з включенням дуже багатьох гравців. До того ж, з другої половини грудня вказівки на важливі події в соціумі і політиці.

Я розумію, що багато негативу написала, але повторюся, для людей грудень місяць хороший, сприятливий, так що приділіть увагу своїм рідним, добре зустріньте новий рік. Цей канун нового року дуже сприятливий щоб розібратися в своїх бажаннях і цілях, приділити увагу сім’ї та статусу, приймати важливі рішення. Якраз напередодні буде піковий період, який все роз’яснить.

У грудні буде 2 піки, обидва нейтральні. Для людей сприятливі, особливо перший пік. Для світу все залежить від глобальних трендів, які будуть не зовсім хороші. Піки в гороскопі на грудень:

  • 14 грудня кілька днів до і після – багато суєти, нове, новини, різна інформація. Людям хороший, але на глобальному рівні можуть бути проблеми. Для людей час зайнятися судами, конфліктами, відносинами, своїми прагненнями і вірою. Романтичний пік, сприятливий для особистих відносин. Для справ, торгівлі, відряджень, угод – цей пік не особливо сприятливий. Складно сказати, що буде на глобальному рівні, може нічого і не бути, або він просто не буде сприятливим світу, а якщо трапиться біда, то вона буде велика, міжнародна, зміна влади і держав./Li>
  • 30 грудня, кілька днів до і після – кардинальні кульмінації і завершення, рішення. Вважається, що як новий рік зустрінеш – так його і проведеш. Пік припадає на новий рік і в цей раз, краще завершити все, прийняти важливі рішення, розібратися з цілями на майбутнє і минулим. Не починати, а завершувати. Людям пік сприятливий, багато від особистих гороскопів залежить, але завершення і будь-які події будуть важливими і масштабними, можуть торкнутися сім’ї і кар’єри. На глобальному рівні завершення і події у владі і політиці, державі, суспільстві. Може бути мінімум завершення «десятиліття», а максимум «епохи» або ж інші події з впливом на владу, політиків, суспільство і держави.

З 1 по 20 грудня інтелектуальний тонус, здатність до навчання і навчання інших, товариськість для Овна і Льва, особливо Стрільця. Стрільцям більше всіх товариськості, новин, поїздок, навчання себе та інших, багато ідей. Всім період додасть схильності до роздумів про життя і ідеях, схильності до навчання і публічного спілкування. На глобальному рівні важлива інформація про міжнародні переговорах і торгівлі, юриспруденція, інформація про релігію.

З 15 грудня по 8 січня період харизми для Овна, Льва, Стрільця. Стрільцям, знову, період сильніше за впливом, особливо жінкам Стрільцям, для цього знака він вплине на відносини і багатство. Для людей акцент на відносинах, які пов’язані зі знаннями, на ідеалах в стосунках, стосунках з іноземцями і покровителями, судах. На глобальному рівні період вплине на міжнародні договори і відносини, знову, на юриспруденцію.

З 17 по 29 грудня перший тренд підсилює конфліктний період (який тривати ще з кінця червня). Людям в цей період небезпека травм, операцій, таємних конфліктів. На глобальному – це таємні конфлікти, таємна і прихована агресія, тероризм, можуть бути техногенні аварії або помітні катастрофи. Помітні усунення, смерті, конфлікти на рівні держав. Минулий раз цей тренд був на початку жовтня, якраз почалася повторно війна між Вірменією і Азербайджаном. Цього разу, вірогідніше, початок чогось нового.

З 20 грудня по 8 січня інтелектуальний тонус для Козерога, Тельця і Діви. Козерогові сильніше, навіть у Козерогів зросте товариськість, їм це гарний час для навчання і планування, знання і зв’язки – дадуть владу і репутацію, чекайте важливої інформації, поїздок, знайомств. Всім період додасть схильності планування і професійного навчання. На глобальному рівні інформація про державу і влади, державні переговори, важливі публічні виступи лідерів.

Дуже важливі тренди \ періоди

Дуже важливих відразу ж 3 вказівки буде в грудні. В якійсь мірі, можна вважати, що ці вказівки складають 50% за важливістю для гороскопу на 2021 рік. Те, що зараз почнеться зараз буде помітно весь наступний рік, а може бути і довше.

Тренд на зміни з 3 грудня 2020 по 7 січня або максимум 2 лютого 2021

Перший тренд – з 3 грудня 2020 по 7 січня 2021 року може бути до початку лютого, про нього мимохіть згадувалося в загальному гороскопі на листопад і в цьому гороскопі на грудень (у вступі та описі місяці). У листопаді не було впевненості, що цей тренд почне працювати. У грудні він почне, його пік припадає на 2 і 3 декади грудня. Його якості – зміни, нове, усунення слабкого старого, побудова нового грубого, події масштабні, кардинальні, а з кінця грудня в крайності, одночасно структурують і розвивають, руйнують і розширюють. Коротко кажучи – це історичні події і зміни. Це важлива вказівка, рідкісна, сильна, в класичної астрології найважливіша для влади і суспільства.

До 19 грудня (може до 30 січня) буде змінювати сильно державність, відбудуться дуже важливі зміни і події для держав. Після 19 (30) січня і до 7 січня (початку лютого) – зміни в суспільстві, політиці, революції, нові політичні формування.

Людям все залежить від особистих гороскопів і особистих знаків Зодіаку, але це будуть великі зміни і події в багатьох сферах життя. Комусь буде набагато легше, а комусь набагато складніше. До 19 січня складніше буде Овнам, Ракам, Терезам, а в житті у Козерогів великі зміни погані і хороші. Після 19 січня зміни крайні у Водоліїв, Тельців, Левів і Скорпіонів, останнім трьом тренд складніше і весь наступний рік буде складним.

Сатурн у Водолії

Рух Сатурна вважається одною з найсильніших і рідкісних вказівок в астрології. У знаку він буває до двох з половиною (іноді три, якщо календарно) років. Йому потрібно майже 30 років, щоб пройти по всім знакам Зодіаку. У цьому році він перейшов в Водолія, минулого разу він був там в 1991-1993 роках, подібне до того, що було в ті роки, буде в наступні 3 роки.

Сильний вплив на суспільство, політику, революції, науку, технології, а також людей, які з цим пов’язані. Водоліям, Тельцям, Левам і Скорпіонам буде помітно його вплив на життя в цілому.

Планета Сатурн повернеться в Водолія з 17 грудня 2020 по 8 березня 2023, в цьому році Сатурн вже був у Водолії з березня по початок липня 2020 року. Було багато написано про вплив Сатурна в гороскопах на березень для знаків Зодіаку і загальному гороскопі. Я не буду повторювати ті тексти, інакше гороскоп на грудень буде понад 10 сторінок, кому цікаво перечитайте.

В загальному гороскопі на березень була фраза «Запам’ятовуйте якими були березень-липень 2020 року, це все буде з нами в наступні роки.». Сподіваюся, що ви це запам’ятали. Так як ті події, що були з весни до літа, можуть повторитися, але тепер вони будуть швидшими і, ймовірно, руйнівними. Якщо Ви вирішили виниклі проблеми з березня по липень – повторення бути не повинно, якщо не вирішили і забули – чекайте проблем.

В 2021 і в частині 2022 років у Сатурна буде багато несприятливих трендів, що руйнують, що вимагають бути серйозніше, обмежують.

Це буде складний час, ці роки, для Львів, Тельців і Скорпіонів. Найскладнішим буде 2021 рік тим, хто народився в першу і початок другої декади, наступні роки для інших декад. Водоліям складний протягом усього періоду, але в 2021 році у Водоліїв буде паралельний сприятливий період, майже весь рік, який пом’якшить проблеми. Для Водоліїв спочатку буде життя шкереберть, багато змін, а потім стане легше (з весни). Для Тельця, Лева і Скорпіона весь наступний рік буде дуже складним, взимку найгірше. Якщо у Вас є знайомі Овни, Раки, Терези, народжені в третій декаді, то запитайте у них, як їм жилося в другому півріччі 2020 року – це подібне чекає Тельця, Лева і Скорпіона в наступний рік. У 2022 і 2023 деякі зміни будуть, буде невелике полегшення. Всім знакам січень-лютий будуть складними без різниці на декади народження.

Сатурн буде сильно впливати на суспільство, соціум, суспільні правила, Інтернет, політику (але не влада, владу навпаки він буде руйнувати слабку, будувати демократію, та й посилить сильні диктатури). Революції в 2021 і 2022 роках дуже вірогідні, масштабні, в багатьох країнах.

Рух Сатурна по Водолію дасть соціальну кризу, вже скоро, може в кінці грудня, але скоріш за все січень-лютий. І ця криза буде з хвилями, в 2021 році і 2022 вони ще будуть накочувати. Соціальні проблеми (проблеми в суспільстві), можуть бути політичними (революції), підштовхнуть економічну кризу (вже в січні буде видно, маємо рацію ми в гороскопі чи ні). Але ще Сатурн дасть зміцнення для суспільства, громадських інститутів, зміна і зміцнення їх прав і впливу, хоча слабкі звичайно зруйнує.

Сатурн по Водолію вплине на технології та науку, в 2021 році і 2022 прогресу буде менше. Будуть проблеми в технологіях і науці через економіку, можливо екологію (проблеми на планеті Земля).

В 2021 році конфлікт між економікою і суспільством, в частині 2022 роки він теж буде, але вже слабкіше. На жаль, в 2022-2023 роках будуть сильні періоди для воєн.

Повторюся, якщо хочете дізнатися більше – читайте загальний гороскоп на березень і для знаків Зодіаку.

Юпітер у Водолії

І ще один важливий період, рідкісний і довгостроковий, перший раз з 19 грудня 2020 по 13 травня 2021 і повториться з 29 липня по 29 грудня 2021 року – це рух Юпітера по Водолію. Проходження Юпітера по знаку Зодіаку теж вважається сильним зазначенням, в знаку він буває близько року (трохи менше-чуть більше календарно, в залежності від років).

Останній раз у Водолії він був в 2009 році, згадайте які сфери розвивалися в ті роки, де були Ваші бажання, експансія і зростання. У 2021 році, коли Юпітер буде в Водолії – це повинно повторитися, знову експансія в тих сферах і зміни. Але! У січні і початку лютого вказівки на руйнування, треба бути обережніше зі своїми бажаннями для всіх знаків Зодіаку.

Найсильніше вплив Юпітера буде на Водолія, після Тельця, Лева, Скорпіона. Рух Юпітера по Водолію дасть цьому знаку найбільше можливостей в житті, зміни життя, розвитку. Водоліям лише варто бути обережніше до лютого з бажаннями і зовнішніми подіями. Тельцю, Льву і Скорпіону весь період не зовсім сприятливий, бажання не відповідатимуть можливостям, треба бути скромніше, всі негативні якості в характері і події в житті будуть гіпертрофовані. Для Скорпіонів невелике полегшення прийде з травня по липень.

На глобальному рівні, Юпітер у Водолії, як і Сатурн у Водолії, буде впливати на соціум і політику, суспільство, науку, технології. Це він дасть масштабні зміни, масштабні революції, масштабне нове, а Сатурн лише руйнуватиме слабке і буде зміцнювати сильне, в суспільстві, науці, політиці. На відміну від Сатурна, який буде мати багато несприятливих трендів в наступних 2 роки, у Юпітера найгірші вказівки на січень і лютий. У січні-лютому повинні відбутися масштабні зміни і події в світі, колапс, катастрофи.

Юпітер і Сатурн в одному знакові протягом, майже, року – це великі зміни, завжди. Це буває дуже рідко, раз в 20 років. А перебування у Водолії цих двох планет, я навіть не можу сказати, коли було … Може бути пару сотень років тому.

Так що, світ чекають великі соціальні та політичні зміни з подіями в наступному році! Та й людям теж в якихось сферах.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на грудень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Негативні дні з 12 по 15;
– Сприятливі дні з 23 по 26.

З 4 по 7 грудня – дні романтики, розваг і творчості. Сприятливі дні для особистих і ділових відносин. Допомагайте іншим, просіть про допомогу.

З 8 по 11 грудня – мріяння, фантазії і обмани. Менше хвастощів та ігор.

З 8 по 11 грудня – тренд дасть багато енергії для Стрільця, Овна і Лева, менше енергії для інших. Активні дії, просування своїх ідей, відстоювання своїх прав. Ще один тренд для розваг, активних дій в любовних романах. Тренд пом’якшить конфлікти.

Перший пік 14 грудня.

З 16 по 23 грудня – багато новин, багато важливої інформації на глобальному рівні, про міжнародні відносини і політику, про віру і релігійних інститутах. Людям в ці дні інтелектуальний тонус, найбільше Стрільцям, трохи менше Овнам і Левам. Виступати публічно, навчати інших людей, показати свої ідеї.

З 26 по 30 грудня – ще один тренд дає енергію, але в цей раз більше Козерогам і Тельцям з Дівами. Публічні заходи, покажіть і реалізовуйте проекти і цілі для кар’єри і багатства. Непоганий він для розваг, але не всім.

З 28 грудня по 1 січня – обережніше з розвагами, любовними інтригами, обманами в стосунках особистих і ділових, витратами і дорогими покупками.

Другий пік 30 грудня.

Гороскоп опублікований 1 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,183