Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на травень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на травень другий за важливістю в році, першим за важливістю був гороскоп на січень, коли почалися річні тренди, в травні один з цих трендів повториться, почнеться новий період по липень місяць. Травень – це нове для людей і глобального в релігії, віри, духовному, всьому таємному, морському, нафти, благодійності, допомоги. Новий період буде дуже сприятливим Рибам, хорошим для Раків, трішки полегшить життя для Скорпіонів. У гороскопі на травень багато несприятливих трендів для багатства, роботи, проектів, несерйозних відносин, спілкування, відряджень, навчання. Місяць багатий на новини. З кінця травня почнеться помітне уповільнення в багатьох сферах для людей і глобально, переоцінка, повернення.

Що було і /або почалося в минулому гороскопі на квітень 2021 або раніше

Багато що з гороскопів на рік збувається, помітно стало це в гороскопі на квітень.

Коронавірус починає посилюватися, схоже на те, що A.S. мав рацію в своїх передбачення на рік про нього. Якщо в Індії не зупинять, може бути, економічна криза трапиться цього літа. Індія занадто важлива на глобальному рівні.

Другою подією, хвилюючою багатьох, була підвішена ситуація з військами РФ на кордоні з Україною. Якраз, коли особливих трендів і періодів на конфлікти не було, крім піку в середині квітня. Цього року особливих періодів для воєн не буде, але будуть в наступному. Тренди агресії, конфліктів, будуть з червня.

Що буде нового важливого в гороскопі на травень 2021

Гороскоп можна розділити на дві частини. У першій половині гороскопу – багатство, економіка, гроші. У другій половині гороскопу – новини, спілкування, навчання, подорожі, хоча вже з початку місяця це буде помітним, але в другій побільшає. Ділові проекти, навчання, переговори, подорожі – це все постарайтеся зробити в першу половину травня. У першій половині травня намагайтеся менше витрачати. Найкраще місяць підходить для відпочинку, надто багато несприятливих вказівок для проектів і багатства весь місяць, гірше на початку і кінці гороскопу. У другій половині травня розпочнеться руйнівний тренд, для кожного знака в окремих сферах, важливий глобально. І в другій половині почнеться важливий період, що розширює, оновлює, розвиває для кожного знака в своїй сфері, а на глобальному рівні для релігії, віри, духовному, всьому таємному, морському, нафти, благодійності, допомоги. Енергія і фізичні сили знакам стихії води. Довгий період інтелектуальний тонус для знаків стихії повітря, спілкування, харизми, сприятливий для відносин. Багато важливого почнеться для Близнюків.

У травні два піки, перший сприятливий на персональному рівні, під час другого багато напружених трендів:


  • – 11 травня, кілька днів до і після – сприятливий пік, нові події і нові починання, нові бажання. Допомога іншим, сильна інтуїція і віра, м’які дні. Важливий пік для новин про економіку на глобальному рівні, для людей про їх багатстві. По 11 травня намагайтеся багато не витрачати, дорогі покупки і важливі переговори робіть з 11 по 13 травня, починайте нове. Після 14 числа почнуться погані тренди. На глобальному рівні почнуться погані тренди з 14 травня, але може і під час піку, погані для економіки і суспільства, революцій, руйнувань.

  • – 26 травня, кілька днів до і після – несприятливий пік, якщо він посилить несприятливі тренди, яких буде багато. Пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Акцент на новини, їх буде багато і не всі правдиві. Для людей треба уважніше бути з покупками, договорами, угодами, переговорами, відносинами, роботою і проектами, навчанням, допомогою іншим. На глобальному рівні в цей пік може статися посилення тренда на руйнування в суспільстві та економіці. Негативний для міжнародних угод і переговорів.

З 4 травня по 11 липня період інтелектуального тонусу, ідей, подорожей, новин, зросте товариськість для Близнюків, Терезів і Водоліїв, здатність до навчання і комунікабельність. Близнюкам період важливіше. Для людей час вчитися, подорожувати, відправляти у відрядження, знайомитися і спілкуватися, проводити угоди і переговори, буде багато нового і повторення старого, переоцінка. На глобальному рівні період інформації переговорах і угодах, важливість для цього. З третьої декади травня по першу декаду червня у періоду буде несприятливий тренд, обманів і ліні. З кінця травня по третю декаду червня несприятливий час для початку нового в цьому.

З 9 травня по 2 червня ще один період для знаків стихії повітря, для Близнюків, Терезів і Водоліїв – це період харизми, гармонійний для важливих відносин, розвитку поверхневих відносин, товариськості, угод і торгівлі. Для Близнюків період важливіше, особливо жінкам Близнюкам, важливіше будуть відносини і збагачення. Людям розвиток відносин зі знайомими, відносини з друзями і суспільством, сприятливий для покупок і переговорів про важливе. На глобальному рівні цей період не дуже важливий, багато його якостей будуть ослаблені паралельними несприятливими трендами, буде розвиток різних неважливих відносин, буде багато різних переговорів і угод, навіть складні переговори і угоди будуть проходити легше, але результатів у них може не бути.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для інформації, переговорів, подорожей, угод, навчання, важливих проектів. Обмани, лінь, несерйозність, безвідповідальність, розпливчастість в цьому, складно концентруватися на чомусь одному. Людям головне не брати на себе занадто багато, уважніше бути в спілкуванні і документах, не обманювати. На глобальному рівні він дасть обмани в переговорах і угодах, багато новин про плітки і обмани, оманливої інформації.

З 23 травня по 11 жовтня фоновий період, уповільнює науку і революції, зміни в суспільстві період, зміни в державному і громадському. Для людей в цей час уповільнення і переоцінка в кар’єрі і суспільного життя, дружбу, плани та цілі, краще не починати нове. На глобальному рівні уповільнення нових революцій і відновлення старих в суспільстві та науці, повернення старих проблем в економіці з загостренням, уповільнення розвитку в державному і громадському.

З 30 травня по 23 червня ще один період уповільнення, повернення і переоцінки, але цей період буде помітним. Переоцінюйте знання і новини, повернення старих новин і знайомих, уповільнення проектів, подорожей, навчання, переговорів. Бережіть інформацію, уважніше будьте з документами. Людям не треба починати нові проекти, поїздки, знайомства, переговори. Відкладіть дорогі покупки і угоди. На глобальному рівні будуть безрезультатні нові переговори, проблеми з транспортом і інформацією.

Дуже важливі тренди \ періоди

Буде новий період і повторення, а може бути продовження, тренда.

Юпітер в Рибах

Новий період – це Юпітер в Рибах. Це важливий період, про нього дуже багато написано в гороскопі на 2021 рік, в гороскопі для знаків Зодіаку на 2021 рік і в гороскопі найцікавіших подій на 2021 рік.

Я не буду копіювати тексти з тих статей, тому що це займе пару сторінок гороскопу, кому цікаво можуть самі прочитати.

Юпітер буде в Рибах з 13 (14) травня по 29 липня, потім повернеться в грудні 2021 і буде повернення в жовтні 2022.

Юпітер в Рибах – це дуже сприятливий і багатий на удачу час для Риб, сприятливим він буде для Раків. У Скорпіонів в цьому році багато несприятливих трендів і періодів, під час цього періоду буде невелике полегшення. Важливі сфери період змінить і розширить для Риб, Дів, Близнюків і Стрільців.

Для людей і на глобальному рівні – розширює, оновлює, розвиває для кожного знака в своїй сфері, а на глобальному рівні для релігії, віри, духовному, всьому таємному, морському, нафти, благодійності, допомоги. Енергія духовна і віра для стихії води.

Важливий тренд з 14 травня по 13 липня або по 8 серпня

Друге важливе в гороскопі на травень – це тренд, який може бути триває на глобальному рівні з січня 2021 і це буде його посилення. Для людей це скоріш за все повторення, теж з посиленням, того що було з січня по березень місяць. Може бути для людей цей період і не переривався, у всякому разі для Водоліїв і Тельців він дуже важливий та помітний, Скорпіонам і Левам трохи менше.

Можливо цей тренд був навесні 2020 року, в березні-квітні, дуже на те схоже.

Цитата із загального гороскопу на січень 2021:

«Якщо говорити коротко, це час змін соціальних і економічних на глобальному рівні. Для людей – зруйнує структури, плани на майбутнє, щось важливе, дасть бунтарство і порушення правил. Все залежить від особистих гороскопів в яких сферах. Для знаків Зодіаку – руйнування в певних сферах, але багатьох.

Щоб донести важливість, наведу приклади. Після цього вказівки розвалився Радянський Союз, воно було в 87-89 (майже 90) роках, почалася Арабська Весна в 2010тих, були і інші важливі події. »

Детально можете прочитати про тренд в усих трьох гороскопах на 2021, загальному гороскопі на березень 2020 і загальному гороскопі на січень 2021. Це дійсно важливий тренд, який може зруйнувати дуже багато, під час якого, в цей раз, повторяться і посиляться руйнування. Він ще буде в 2022 та 2023 роках.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на травень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– таких трендів буде лише два, вони будуть паралельними. Сприятливий 1 по 3 травня – це час для глибокого аналізу будь-якої інформації та змін. Несприятливий з 2 по 4 травня – це час, коли не треба перебільшувати і обманювати, остерігайтеся обманів.

З 1 по 5 травня – бережіть здоров’я, серце і кістки особливо, депресивний стан. Несприятливий тренд для розваг і репутації.

З 5 по 8 травня – сприятливий тренд для змін у відносинах і джерела доходів. Розібратися глибоко в цьому, використовувати силу волі.

З 6 по 10 травня – несприятливий тренд для витрат, дорогих покупок, судів, відносин, договорів. Проблеми з публікою і друзями.

11 травня перший пік.

З 11 по 4 травня – сприятливий тренд для серйозних переговорів і спілкування, укладення угод, покупок, навчання, поїздок.

З 15 по 19 травня – сила волі, готовність кардинально змінюватися, впливати на інших. Якщо хочете завести дитину то в ці дні постарайтеся завагітніти, сприятливі дні для операцій, психологічних трансформацій. На глобальному рівні важливі політичні і державні події.

З 18 по 21 травня – сприятливий тренд для дорогих покупок, серйозних вчинків у відносинах, серйозних переговорів і договорів. Єдиний хороший тренд для відносин на глобальному рівні в цьому місяці.

З 19 по 23 травня – несприятливий тренд для масштабних вчинків, хвастощів, любовних романів, розваг, публічних скандалів, судів. На глобальному рівні проблеми з правилами і міжнародними відносинами, торгівлею, переговорами.

26 травня другий пік.

З 26 по 29 травня – несприятливий тренд для відносин і збагачення, остерігайтеся любовних романів, незадоволеності у відносинах і багатстві, обманів в цьому, дурних покупок, не жертвуйте багато чим. На глобальному рівні проблеми з договорами і переговорами, нафтою, допомогою інших.

З 27 по 30 травня – легше будуть проходити важливі переговори, угоди, але навряд чи дадуть великі результати.

З 27 травня по 3 червня – сприятливий період для духовного і релігійного розвитку, допомоги іншим, захисту інших. На глобальному рівні пом’якшить конфлікти.

Гороскоп опублікований 29 квітня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,175