Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на березень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Місяць буде дуже швидким, швидкий розвиток подій, багато новин. З кінця гороскопу на березень почнеться полегшення для людей, людям завершиться поганий тренд, а ось на глобальному рівні ще триватиме до серпня (але, може бути, теж завершиться до травня). Перша половина місяця оманлива, лінива, багато клопоту, багато новин. З другої половини почнуться сприятливі тренди для особистих відносин і збагачення, більше цілеспрямованості.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на лютий 2021 або раніше

Січень і лютий були самими несприятливими місяцями в 2021 році, добре, що нічого незвичайного не сталося. А може бути вже все сталося, але ще не стало зрозумілим. По правді кажучи, я думала, що в січні і лютому почнуться дуже несприятливі події, які будуть розвиватись весь рік. На січень і лютий були перші вказівки про початки кризи в економіці, соціальній кризі та політичному. Але може, все ж пронесло. Наступні на кінець квітня-травень.

Місяці, звичайно, були неприємними. Різних мітингів було багато в різних країнах, навіть в тих, де їх в таких масштабах давно вже не було. Про економіку написати можна багато, але поки навіть економісти не знають, що нас чекає. Політику я не люблю чіпати.

По 21 або 31 березня триватиме негативний тренд, почався ще в січні, для людей він повинен завершитися, повторення буде з травня. На глобальному рівні, для суспільства, економіки, політики, технологій він сильніше і може бути перше його завершення буде лише в серпні, але буду сподіватися, що вже з кінця березня прийде полегшення на глобальному рівні. Сподіваюся, що несприятливий тренд не “загримить» за останніх 3 тижні.

В гороскопі на 2021 і в гороскопі подій на рік про це всім було написано.

У лютому був несприятливий період для нових починань в договорах, проектах, знайомствах, навчанні і подорожах. Березень цей період компенсує, для всього цього буде багато енергії і можливостей.

Що буде нового важливого в гороскопі на березень 2021

Цей березень – це місяць для людей, мало важливості у періодів і трендів для глобального. У першій половині березня – відпочивайте або старанно працюйте (інтелектуально, але не фізично), спілкуйтеся, намагайтеся не обманювати і не обманювати себе. У другій – вирішуйте проблемні питання у відносинах і багатстві, розвивайте важливі відносини, займіться цілями і кар’єрою. Цей гороскоп бідний на тренди, а найважливіші нові почнуться лише в кінці березня. На глобальному рівні буде важливим лише один тренд, той самий негативний з січня (про нього вище написано). Буде період енергії і активності для навчання, угод, поїздок, торгівлі. Сприятливий період для наполегливих дій у відносинах особистих і ділових, посилить конфлікти і суперництво.

У березні буде два піки, обидва сприятливі для людей, особливо другий, перший гірше трохи для глобального і серйозного:

  • – 13 березня, кілька днів до і після – нові події та нові починання, нові бажання. Все розмито і невизначено, оманливе. Для людей сприятливий пік для нової творчості, духовного зростання, самотності. Несприятливий для початку серйозних проектів, які вимагають прагматизму, кордонів, чесності. В цей пік можна починати відпустку і таємниці. На глобальному рівні події релігійні, таємні, ізоляцій, допомоги. Можуть бути раптові зміни в суспільстві та економіці, сильний вплив на нафту.

  • – 28 березня, кілька днів до і після – сприятливий пік, кульмінації, завершення і результати, новини. Цей пік важливіше для людей. Акцент на відносини, завершувати, розібратися, прийняти рішення, починати діяти в важливих особистих і ділових відносинах, судах, конфліктах. На глобальному рівні він теж буде впливати на відносини, міжнародні відносини, суди, переговори, договори, суперництво.

З 4 березня по 23 квітня більше енергії для знаків стихії повітря – Близнюкам, Терезам і Водоліям, зросте активність і товариськість. Близнюкам період сильніше. На глобальному рівні не надто важливий, вплив на активність в переговорах і торгівлі, зросте активність в комунікаціях, багато новин, можливо скандалів в ЗМІ. Для людей енергія для спілкування, навчання, подорожей, угод і переговорів, торгівлі. Період буде сприятливим.

З 15 березня по 4 квітня період інтуїції, інтелектуального тонусу, ідей для Риб, Рака, Скорпіона, зросте товариськість у цих знаків, поїздки, новини. Рибам період сильніше. Для людей час займатися творчим, вивчати таємниці і духовне, але не братися за серйозне. На глобальному рівні період інформації про таємниці, ізоляціях, релігії і духовному.

З 18 березня по 3 квітня сприятливий тренд. Він дасть енергію і активність в відносинах, проявить бажання у людей і глобально в сфері відносин. Конфлікти у людей і глобально, якщо будуть виникати, будуть помітні і швидко пройдуть. У людей вчинки у відносинах теж будуть помітними, люди будуть активно впливати на улюблених, партнерів і ворогів, розвивати існуючі відносини, висловлювати свої бажання, якщо вони не можуть бути реалізовані розривати відносини. На глобальному рівні в ці дні будуть показані відносини, розвиток відносин, спільні дії. Багато творчої енергії для людей і бажання показати себе, у суспільства інтерес до популярного мистецтва.

З 21 березня по 14 квітня період активних дій у відносинах, яскравості, харизми, реалізації своїх бажань в стосунках і публічності, творчої енергії для Овна, Лева, Стрільця. Для Овна період сильніше, можливість збагатитися і витратити заощадження, дуже важливий для відносин. Для людей період для дій в конфліктах, любові, ділових відносинах, шлюбі. Людям він важливіше для конфліктних відносин. На глобальному рівні його важливість менше, але теж будуть активні дії в конфліктних відносинах, судах, суперництві, важливих договорах, в міжнародних відносинах спільна діяльність для досягнення бажаного, руйнування незадовільного.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на березень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Нейтральний з 29 по 30 березня – сприятливий для творчих проектів, негативний для потребуючих граней і прагматизм.

З 2 по 7 березня – багато важливих і масштабних новин, інформації. Сприятливий тренд для великих проектів і угод, виступів, подорожей, масштабного навчання. Важливі глобальні спільні новини та угоди.

З 9 по 12 березня – відпочивайте, творіть, допомагайте іншим, одухотворяє. Але не беріться за серйозне і остерігайтеся обманів.

З 12 по 15 березня – любовно-романтичний тренд, знову допомагати іншим і зайнятися творчістю, мистецтвом, таємними відносинами. Обережніше з інтригами, дурними витратами, обманами в стосунках.

Перший пік 13 березня.

З 18 по 25 березня – сприятливий тренд для серйозних проектів і досягнення цілей, громадської активності, навчання, поїздок, угод. На глобальному рівні досягнення спільних цілей у держав і людей, важливі політичні активності.

З 22 по 26 березня – негативний, конфлікти в спілкуванні, неуважність в справах, обережніше з інформацією. Можуть бути проблеми з поїздками і навчанням.

Другий пік 28 березня.

Гороскоп опублікований 25 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,431