Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на лютий 2021 року – Марфа Бомбушкар


Другий, підряд, несприятливий гороскоп. У гороскопі на лютий продовжаться несприятливі тренди з гороскопу на січень. На глобальному рівні все ті ж несприятливі тренди, які почалися в січні, в лютому у них буде посилення і прискорення, помітнішою стануть зміни в суспільстві. Для людей більше акценту на спілкуванні і старих новинах, відносинах і багатстві, можливості збагатитися і втратити, сильніше будуть особисті конфлікти.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на січень 2021 або раніше

Почалося те, що має змінити суспільство, економіку, політику, вказівки на революції. Все що почалося усвідомимо в кінці січня і лютому, коли будуть піки.

У січні дійсно почалося дуже багато, в лютому нового буде дуже мало, але все розпочате в січні посилиться в лютому, січень і лютий зададуть початок змінам в 2021 році, про що писалося в гороскопі на цей рік.

Місяці початку часів змін.

Що буде нового важливого в гороскопі на лютий 2021

Січень був місяцем конфліктів, революцій і бунтів, лютий буде таким же, але додасться більше особистих конфліктів. До 21 лютого краще не починати нових ділових проектів, відрядження, оформлення документів, переговори – це все нове буде проходити довго і після треба буде переробляти. У цьому місяці багато уваги до відносин і збагачення, важливі події в цих сферах для людей. Інших важливих нових трендів і періодів в гороскопі на лютий не буде, місяць бідний. Але це не означає, що не буде важливих подій, важливі події будуть на глобальному рівні, періоди і тренди для них почалися в січні і грудні. Зміни і бунти, зміни в суспільстві та економіці, глобальний гороскоп складний до кінця березня і лише потім невелике ослаблення до кінця квітня. До серпня, ймовірно, немає сенсу чекати поліпшення ситуації глобальної. Для людей з середини або кінця березня гороскопи стануть сприятливіше.

Два піки, обидва важливі для глобального, другий сприятливіше першого:

  • – 11 лютого, кілька днів до і після – нові події, нові починання і будь-які новини будуть раптовими і крайніми, прогнозованими, але несподіваними в своєму впливі і змінах. На глобальному рівні цей пік посилить революційні тренди, тренди змін в суспільстві та економіці, політиці, владі. Важливі події для суспільства і економіки. У людей спонтанні починання того, що раніше планували, особливо якщо це були плани на руйнування і звільнення. Людям можна здійснювати дорогі покупки в ці дні. Довгострокові плани не починайте.

  • – 27 лютого, кілька днів до і після – багато суєти і активності в ці дні, знову посилення глобальних трендів на зміни і революції в суспільстві та економіці. Але в цей пік будуть кульмінації у подій, важливі новини про події. Ймовірно, що цей пік дасть кульмінацію або усвідомлення про коронавірус для світу. Людям цей пік краще, хоча посилить бажання до руйнувань і звільнень. В цей пік, для людей, будуть важливі звістки і рішення про здоров’я, роботі, ізоляціях, духовному. </Li

Всього лише два нових періоди буде в гороскопі на лютий. Обидва будуть стосуватися відносин і збагачення, але важливість для різних знаків Зодіаку.

З 1 по 25 лютого період харизми, відносин, збагачення, розвитку відносин з суспільством і друзями для Водоліїв, Близнюків і Терезів, найсильніше він Водоліям, а в харизмі (привабливості) ще сильніше для жінок Водоліїв. Людям можливість розвинути відносини з друзями і суспільством. На глобальному рівні цей період дасть суспільну згуртованість, підтримку. В якійсь мірі пом’якшить суспільні конфлікти і конфліктність в першій половині періоду. Багато важливих трендів буде у періоду в розвитку і зміні якостей.

З 25 лютого по 21 березня період харизми, відносин, збагачення, чутливості і співчуття до інших, творчої енергії для Риб, Рака і Скорпіона, найсильніше він Рибам, а в харизмі і привабливості ще сильніше для жінок Риб. Людям – допомагати іншим, зайнятися творчістю і таємними відносинами, відпочивати духовно. На глобальному рівні стануть важливіше таємні відносини, таємні домовленості і переговори, важливіше стане мистецтво, більше допомоги іншим.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на лютий

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Сприятливі дні з 7-9 і з 12-14 лютого;
– Несприятливі дні – 9-11 лютого.
– Нове не починайте до 21 лютого.

З 4 по 7 лютого – серйозніше треба бути з відносинами і багатством, можуть бути обмеження, розчарування. Але в цей же час можна дуже сильно укріпити і тверезо оцінити відносини і багатство, треба посилено працювати, щоб не втратити. На глобальному рівні теж.

З 5 по 8 лютого – несподівані вчинки у відносинах і багатстві, руйнування, екцентризм і егоїзм, необдуманість, поспішність, бажання звільниться, треба бути обережніше. На глобальному рівні в ці дні будуть швидкі руйнування в економіці, руйнування договорів.

З 9 по 13 лютого – найсприятливіший тренд для відносин і багатства в цьому місяці, на особистому і глобальному рівнях. Для масштабного в стосунках і збагаченні, важливих вчинків, договори, судів, дорогих покупок, інвестицій по ідеям і в ідеї, початок нових відносин. На глобальному рівні вплив тренда буде слабкіше, але зможе згладити існуючі проблеми, торкнеться важливі міжнародні договори і переговори, події для економік.

Перший пік 11 лютого.

З 13 по 17 лютого – багато важливих старих новин, багато інформації і більше деталей про старих новинах. Сприятливий тренд для переукладення угод, перенавчання, перероблення проектів, повторних подорожей.

З 17 по 22 лютого – конфліктний тренд, в січні було багато конфліктних трендів і деякі тривати будуть до середини лютого, можливо, на глобальному рівні навіть не помітно буде початок цього нового несприятливого тренда. Людям тренд помітніш, сильні конфлікти в стосунках і багатстві, бажання домінувати і протистояти, фізична агресія, витрати, сексуальна агресивність. На глобальному рівні конфлікти через гроші, підвищена агресивність, проблеми в економіці і суспільстві.

З 21 по 28 лютого – сприятливий тренд для змін цілей і джерел доходів, енергія для досягнення цілей і заробляння грошей. Сила волі і впертість. На глобальному рівні тренд дасть згладжування публічних конфліктів, але буде таємний вплив і зміни, усунення, таємні конфлікти і вчинки.

Другий пік 27 лютого.

Гороскоп опублікований 26 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172