Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на квітень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Березень був один з кращих місяців, в цьому році, для людей, а не глобально. Квітень буде один з кращих місяців в році на глобальному рівні, але тільки в перших дві декади, остання декада буде складною для людей і глобально. Для більшості знаків стихій Вогню і Повітря цей місяць буде сприятливий. Багато негативних трендів будуть згладжені, ослаблені.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на березень 2021 або раніше

Криза в березні не сталася, як і в лютому, січні, хоча тренди і періоди на неї вказували, вони тривають з січня.

Але все ж, проблеми в економіці почалися, з лютого падав індекс Nasdaq 100, три тижні поспіль, в березні падіння продовжилося, аналітики вважають, що це була корекціях технологічного сектора. Якраз тренди і періоди вказували на проблеми з технологіями і наукою.

Виникла, ще одна криза, проблеми з мікросхемами, глобальний дефіцит, для побутової техніки, автомобілебудування та іншого. Що теж підходить під опис для кризи в сфері технологій і науки з економікою.

Про кризу, ці кризові тренди і періоди для технологій і багатства, було написано в гороскопі на 2021 рік, загальному гороскопі на січень 2021, гороскопі подій на 2021 рік. Вони ще будуть, наступне повторення з травня, вже з кінця квітня нові складні періоди для економіки, а в травні важливий пік. Ще буде час для колапсу на глобальному рівні, економічному, соціальному в цьому і наступному році.

Ситуація з коронавірусом, теж, розвивається, як писав мій асистент в гороскопі подій на 2021 рік.

Що буде нового важливого в гороскопі на квітень 2021

Водолію, Овну і Близнюкам гороскоп на квітень сприятливіше всього. Овну дуже важливий.
Багато енергії і фізичних сил всім знакам Зодіаку в перших дві декади, найбільше для стихії Повітря і Вогню, а з третьої декади енергії більше лише для стихії Води. У перших дві декади багато спілкування і наполегливих дій у відносинах. Хоч і будуть несприятливі тренди, але вони будуть слабкими, не для всіх помітними. Перших дві декади вдалі для угод і проектів, масштабних і невеликих, краще перша декада. Все різко зміниться в третій декаді, з третьої декади акцент на багатстві, доходах і витратах, негативні тренди будуть сильніше на особистому і глобальному рівнях. Постарайтеся все складне вирішити в перших дві декади квітня, де потрібен ризик і удача, наполегливість, дії. У третій декаді треба бути обережніше з багатством і відносинами, ексцентричними вчинками, вимогами, порушенням правил. У цьому місяці більше акценту на особистому рівні, менше на глобальному. На глобальному рівні буде лише один несприятливий тренд для конфліктів між сусідніми країнами, фанатизму, таємних конфліктів, та два тренди для економіки. Весь місяць багато новин і спілкування, навчання, виступів.

Два піки, перший трохи гірше:

  • – 12 квітня, кілька днів до і після – трохи негативний пік (хоч і буде згладжено), нові події і нові починання, нові бажання. Все буде швидким і кардинальним, рішення і бажання будуть починатися і реалізовуватися. Для людей прояв егоїзму, командувати і стояти на своєму, діяти за своїми бажаннями – це час почати особистий розвиток і зміни себе. Паралельні тренди можуть посилити конфлікти або початок нових, але прихованих. Зростуть ревнощі, бажання маніпулювати партнерами, любовні інтриги. Бійтеся витрат, втрати багатства. У конфліктах і бажаннях багато підвішеності. На глобальному рівні пік може почати нові війни або конфлікти – це буде приховано, це більше вказівки на конфлікти на словах. Початок якихось важливих подій на глобальному рівні. Можуть бути фінансові державні втрати в ці дні.

  • 27 квітня, кілька днів до і після – нейтральний пік, несподівані і швидкі кульмінації, завершення і результати, новини. Людям в цей пік багато впертості, егоцентризму і ексцентризму. Акцент на доходи і витрати, збагачення, намагайтеся не поспішати, проводьте переговори і укладайте угоди обдумано, результати для збагачення і витрат. На глобальному рівні цей пік дасть кульмінацію для економік, багатства, витрат, доходів, інвестицій, отримання підтримки від інших. Вказівка на початок кризи в травні місяці, а в квітні можуть бути події, які до цього призведуть. В економіці з кінця квітня почнуться зміни, важливий період з великою кількість негативних трендів, а в травні важливий пік.

З 4 по 19 квітня період інтелектуального тонусу, ідей, поїздки, новини, більше спілкування для Овна, Льва, Стрільця, бажання показати свої знання. Овнам період важливіше. Для людей час вивчати себе, починати самонавчання, знайомства, активне спілкування, переговори де треба поконфліктувати і настояти на своєму. На глобальному рівні період інформації про війнах і конфліктах, діях і позиції країн і лідерів.

З 14 квітня по 9 травня період для відносин і багатства, бажання володіти матеріальним і відносинами, харизми, енергії і бажань для творчості і відпочинку для Тельця, Діви і Козерога. Важливіше період Тельцям. У періоду буде багато несприятливих трендів. Для людей ревнощі і жадібність, образливість, упертість, потурання своїм бажанням. Треба бути обережніше з витратами та інвестиціями, заробітками, любовними романами, розвагами та відпочинком, лінню, діловими переговорами і договорами, відносинами які дають багатство. На глобальному рівні несприятливий для економіки, доходів, інвестицій, договорів, вже з піку 27 квітня може бути буде видно, куди рухається глобальна економіка.

З 12 по 21 квітня сприятливий тренд, який дасть фізичну і інтелектуальну енергію всім знакам Зодіаку, а найбільше для Близнюків і Водолія, після Терезам. Для людей в цей час треба реалізовувати проекти, краще інтелектуальні, громадські, торгівля, подорожі, суди, захищати свої права. На глобальному рівні період згладить конфлікти, міжнародні і всередині країн, суспільства. Тренд дасть енергію для переговорів, міжнародних угод, співпраці. Активні дії в захисті прав і справедливості в політиці та міжнародних відносинах.

З 19 квітня по 4 травня період інтелектуального тонусу, ідей для Тельця, Діви і Козерога, накопичення знань в навчанні і спілкуванні, поїздки, новини, знайомства, ділові проекти. Тельцю період важливіше. У періоду буде багато несприятливих трендів. Для людей в цей час інформація про багатство і інвестиціях, ділових переговорах, джерелах доходів. На глобальному рівні період принесе погані новини про економіку, несприятливий для угод, переговорів, інвестицій.

З 23 квітня по 11 липня період дасть фізичну енергію для Рака, Скорпіона, Риб, більше емоцій, емоції будуть легше виходити назовні, активність, дії за бажаннями. Період гірше буде на початку червня. Для людей конфлікти будуть емоційними, вчинки від бажань активність в сімейній сфері і відносинах з рідними, ремонти і руйнування. На глобальному рівні зросте патріотизм, енергія для захисту батьківщини, конфліктність у народу, в червні протиборство людей з владою.

Фоновий період з 27 квітня по 6 жовтня, сповільнить розвиток і зміни в дослідженнях і науці, суспільстві, державних інститутах, таємної влади, таємних конфліктах, атомної енергії. Повернення старого, переоцінка існуючого. Для людей період менш значущий, зміна психології, страхів, сексуальності, владності. На глобальному рівні важливіше, вплине на зміни в державних інститутах і суспільстві. У цей період буде сильна зміна Covid-19, переоцінка його, якщо пощастить уповільнення, якщо не пощастить нові штами і ізоляція (дивіться вказівки на 2021 рік). Це півріччя, квітень-жовтень, покаже всю правду про коронавірус, буде його переоцінка.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на квітень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Якщо працювати, ці тренди будуть сприятливі: З 1 по 3, з 9 по 11, з 16 по 19, з 29 квітня по 1 травня.
– Несприятливі: з 16 по 18, з 24 по 26.
– Нейтральні, з 17 по 20 – з самого початку не конфліктуйте і покажіть себе в кінці, з 23 по 25 – багато енергії і змін.

З 5 по 13 квітня – несприятливий тренд, не дуже помітний. Неуважність і підвішеність в бажаннях і діях, лінь, фанатизм, бравада. Обережніше з любовними романами і сексуальними бажаннями, складними проектами. На глобальному рівні дасть фанатизм, конфлікти через релігію, таємні конфлікти, конфлікти і обмани з сусідами.

Перший пік 7 квітня.

З 8 по 19 квітня – сприятливий тренд, не дуже помітний, але після 12 почнеться інший подібний помітний тренд. Якщо працювати, можливість реалізувати складні проекти, показати себе, відстояти свої права, навчатися і навчати, публічно виступати, подорожувати. Дасть енергію і вітальність знакам вірші Повітря і Овну. На глобальному рівні особливого значення не має, пом’якшить конфлікти, активність в суспільстві буде сприятливою.

З 10 по 13 квітня – дні ревнощів, втрат у відносинах і багатстві, несприятливих змін.

З 14 по 18 квітня – конфлікти, будь-які втрати будуть болючими, домінування, проблеми з вітальністю, травми, операції, аварії. На глобальному рівні конфліктні дні, теракти, аварії.

З 21 по 24 квітня – несподівані і ексцентричні вчинки і події в стосунках і багатстві, остерігайтеся витрат і розривів. На глобальному рівні перший несприятливий тренд для економіки.

З 23 по 26 квітня – обмеження і розчарування в багатстві і відносинах, порушення правил. На глобальному рівні другої несприятливий тренд для економіки.

З 23 по 28 квітня – сприятливі дні для переговорів і укладення договорів, дорогих покупок після 26 квітня. Але вже з 23 квітня проблеми в стосунках і багатстві легше вирішувати шляхом переговорів, корисна інформація про це.

Другий пік 27 квітня.

З 28 квітня по 2 травня – дні ексцентричних і егоїстичних вчинків, порушень, руйнувань. На глобальному рівні дні революційні, раптових змін.

Гороскоп опублікований 26 березня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,393