Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на серпень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Серпень буде поганим, про що я писала в загальних гороскопах на червень і липень. Перша половина дуже несприятлива, з третьої декади стане легше. Місяць буде багатим на несподівані і масштабні події. Помітний для суспільства, на глобальному рівні.

Оголошення

У себе в Facebook зробила оголошення, про нові ціни на консультації і плани на майбутнє.

Що було і /або почалося в минулому гороскопі на липень 2021 або раніше

Я пишу цей гороскоп в другої декади липня і ще не бачу, що сталося з мого гороскопу на липень. Місяць ще не завершився. Найпомітніші події глобальні, для мене, це нестабільність в економіці та початок або збільшення конфлікту в Афганістані.

Конфлікт в Афганістані видно спалахнув на початку липня, коли були погані тренди. Ще не розпочалися тренди конфліктів в кінці липня. Подивимося, що буде з цим в жовтні, коли будуть помітні періоди і тренди для воєн, почнуться вони ще в середині вересня, але пік в жовтні.

Несприятливе в економіці важко коментувати, негативного помітного більше, ніж позитиву, особливо з другої декади липня.

Зростання коронавируса, я думаю, що з кінця липня, коли Юпітер повернеться в Водолія, це вже стане масштабним. І більше помітно вплине на економіку і суспільство.

Що буде нового важливого в гороскопі на серпень 2021

Дуже негативний місяць на глобальному рівні, для суспільства. Серпень почнеться з негативного піку для суспільства і економіки. Скандалів і агресії має бути менше, ніж було в липні, але початок серпня і кінець будуть напруженими. Початок конфліктним і руйнівним, а кінець з прихованою агресією і фанатизмом. Гороскоп на серпень дуже хороший для Дів, багато важливого нового в їхньому житті, знаннях, стосунках, активності. Потім це розпочнеться у Терезів. Гороскоп на серпень дуже поганий для Левів і Скорпіонів, Левам гірше. Людям для відносин і багатства в першій половині нормальний, з другої половини буде дуже важливим і сприятливим для відносин. Інтелектуальний тонус знакам стихії вогню, землі і повітря.

Два піки. Перший непередбачуваний і негативний, руйнівний, що прискорює. Другий пік буде схожий на той, що був 24 липня, але більш масштабний.

  • – 8 серпня, кілька днів до і після – несприятливий пік, непередбачуваний, раптовий, руйнівний, що прискорює все негативне. Пік нового, але нове буде поганим, несподіваним, може бути з цього піку почнуться руйнування. Руйнування на всіх рівнях, для людей і глобально. Для людей помітний в любові, розвагах і хобі, багатстві, суспільстві і планах на майбутнє. Людям обмани або самообмани в стосунках і багатстві, дурні витрати, допомога. На глобальному рівні в тому ж. Цей пік помітно підсилить все несприятливе в економіці і суспільстві.

  • – 22 серпня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Це масштабно збільшуючий все пік, більше сприятливий, ніж негативний. Він схожий на той, що був 24 липня. Для людей сфери публічності, творчості, любові, любовних романів, дітей, дружби, планів на майбутнє. Хороші дні для зміцнення відносин і багатства, серйозних покупок, знакам стихії землі краще. Багато енергії для роботи і здоров’я, особливо знакам стихії землі. На глобальному рівні пік просто зробить масштабним те що є, буде масштабне в суспільстві, політиці, науці, розвагах. Якщо будуть хвилювання або порушення правил, то це буде помітно. Важливі події в міжнародних відносинах, судах, праві, економіці.

З 11 по 30 серпня період інтелектуального тонусу для знаків стихії землі, ідей, товариськості для Дів, Козерогів і Тельців, легше навчатися і запам’ятовувати, аналізувати, більше скрупульозності. Дівам період важливіше, більше помітних новин, подорожей, навчання, корисних знайомств, роботи і здоров’я, самооцінки. Для людей час спілкуватися і вчитися в сферах роботи і здоров’я. На глобальному рівні період інформації про роботу і здоров’я, аналізу інформації.

З 16 серпня по 10 вересня сприятливий період для знаків стихії повітря Терезів, Водоліїв, Близнюків. Період дасть харизми, більше відносин і публічності, хороший для особистого і ділового партнерства, на душі буде більше спокою, творча енергія. Терезам період важливіше, дуже хороший період для відносин і трішки менше для багатства, більше привабливості і харизми. Жінкам Терезам пора оновити себе, свій гардероб і зовнішність, буде впевненість в собі, своїй красі і привабливості, привабливість в очах чоловіків. Людям можна зайнятися важливими. Глобально цей період пом’якшить конфлікти і скандали, хороший для судів, всіх видів відносин.

З 20 серпня по 18 січня 2022 фоновий період, помітний не всім. Найбільше помітний Водоліям і Тельцям, після Скорпіонам і Левам. Період сповільнить нові зміни і поверне старі зміни у людей, бажання змін. На глобальному рівні він сповільнить нові революції, але поверне старі. Сповільнить розвиток технологій, науки, прогресу. Можуть сповільнитися нові проблеми, зміни, в економіці, але повернуться старі.

З 30 серпня по 5 листопада період інтелектуального тонусу для знаків стихії повітря, ідей, товариськості, публічних виступів, знайомств для Терезів, Водоліїв і Близнюків, легше навчатися, буде багато нового і повторення старого. Терезам період важливіше, більше нового і старого в новинах, подорожах, навчанні, спілкуванні. Для людей час дізнаватися про партнерів, шлюбі, ворогів. На глобальному рівні період інформації про відносини і партнерство, ворожнечі.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на серпень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Сприятливі: 19 по 21 і 25 по 27.
– Несприятливі: 1 по 2, 3 по 5, 10 та 12, 23 по 26.

З 1 по 4 серпня – хороші дні для відносин, договорів, судів, покупок, збагачення, угод, буде швидкий розвиток.

З 5 по 9 серпня – обережніше з ексцентричними вчинками, любовними романами, бунтарством, руйнуваннями, вказівка на травму. На глобальному рівні буря.

Перший пік 8 серпня.

З 8 по 11 серпня – обережніше з любовними романами, особливо на роботі, витратами, дорогими покупками, благодійністю, обманами і самообманами в стосунках.

З 10 по 13 серпня – впливайте на партнерів і ворогів, змінюйте і відроджуйте відносини, сила волі для відносин і багатства.

З 17 по 21 серпня – інтелектуальний тонус, тренд нейтральний, може дати скандали, але не великі, в спілкуванні і угодах, особливо на роботі. Дасть енергію для роботи, спілкування, навчання, аналізу, здоров’я. Краще працювати на самоті. На глобальному рівні скандали в угодах і переговорах, неприємні новини про економіку.

З 18 по 21 серпня – масштабне, егоцентричне, ексцентричне, бунтарське, порушення правил, обмани, лінь. Обережніше з любовними романами, публічними скандалами і з друзями, витратами. На глобальному рівні поганий для міжнародних відносин, економіки, суспільства.

З 19 по 25 серпня – багато енергії і швидкості для роботи, здоров’я, бажаного. Беріться за складні, але не масштабні проекти. Гарні дня для лікування і операцій. На глобальному рівні швидкий розвиток скандалів, агресії, конфліктів.

Другий пік 22 серпня.

З 22 по 25 серпня – серйозні договори і переговори, зміцнюйте відносини особисті і ділові. Здійснюйте важливі покупки, зміцнюйте джерела доходів. Краще для старого серйозного, повторного, ніж нового.

З 30 серпня по 5 вересня – тренд фанатизму, може бути лінь, а можуть бути видні скандали і образи. Краще не братися за складні проекти. Розпорошеність в бажаннях. Обережніше з любовними романами. Бережіть здоров’я. На глобальному рівні таємна агресія, фанатизм, можуть бути релігійні проблеми або конфлікти через релігію.

Гороскоп опублікований 22 липня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,168