Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на червень 2021 року – Марфа Бомбушкар


На календарі вже 3 червня, справ по вуха, тому загальний гороскоп для знаків Зодіаку буде лаконічним. Червень буде складним місяцем, особливо на глобальному рівні, для людей набагато легше, а наступні місяці будуть ще більш несприятливі для всіх. Найскладніший липень і початок серпня, в кінці серпня, вересні, буде невелике вікно для перепочинку.

Оголошення

Гороскопи для знаків Зодіаку будуть писатися в тому вигляді, в якому були в жовтні і після з грудня 2020 по квітень 2021.

Що було і /або почалося в минулому гороскопі на травень 2021 або раніше

Почалося повторення, або більше помітний став, тренда несприятливого для глобального, економіки і суспільства. Для знаків Зодіаку несприятливий в їх сферах, але найгірше Тельцям, Левам, Скорпіонам і Водоліям. З кінця червня у тренда буде перша кульмінація, може бути завершитися він в середині липня, для людей, а може на початку серпня. На глобальному рівні, схоже, буде до початку серпня.

Почався несприятливий період для нового в навчанні, знайомствах, подорожах, роботі, здоров’ї, проектах, триватиме по 23 червня.

Що буде нового важливого в гороскопі на червень 2021

В деякому вигляді червень буде кращим з місяців цього літа. Тому що інші будуть гірші. На глобальному рівні весь місяць дуже поганий, продовження несприятливого тренда. В кінці місяця багато трендів для агресії, конфліктів, скандалів на персональному і глобальному рівнях і продовжаться в липні і серпні. Людям початок місяця набагато краще. Хоча і людям краще не починати по 23 червня нові проекти, угоди, відрядження. Але вже для багатства і відносин червень буде краще, ніж травень. З кінця червня і в наступні місяці багато несприятливих трендів для відносин і багатства. Червень буде помітним місяцем для Близнюків, Раків і Левів. Для Левів багато важливих періодів, з цього червня у них почнеться оновлення життя.

Два піку в гороскопі на червень, обидва сприятливих, хоча перший гірше для глобального, а другий для людей:

  • – 10 червня, кілька днів до і після – сприятливий пік, нові події і нові починання, нові бажання. Багато новин, інформації, спілкування, але для старого. Для людей сприятливим буде пере починання навчання, угод, переговорів, поїздок, знайомств і спілкування, нове в цьому не починайте. Обережніше з планами, суспільством, дружбою, кар’єрою і репутацією, не поспішайте витрачати гроші. На глобальному рівні пік помітний для новин про старе, повторних переговорів, угод, багато інформації про старей, освітлення її. Нові угоди і переговори на глобальному рівні будуть безрезультатні, негативний для транспорту, інформації. Паралельно буде посилення несприятливого тренда для суспільства і економіки.

  • – 24 червня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Для людей пік сприятливий для допомоги, віри, духовного розвитку, для сімейної сфери і кар’єри. Але в кар’єрі не починайте довгих проектів, перегляньте її. У домашній сфері можна завершувати або переходити на нову віху. Знову будьте обережніше з планами, суспільством, дружбою, кар’єрою і репутацією, не поспішайте витрачати гроші. Можуть бути проблеми в стосунках, особливо сімейних і з керівництвом, обережніше з маніпуляціями, ревнощами, зміною та усуненням відносин, любовними романами. На глобальному рівні пік несприятливий для влади, суспільства і економіки, буде посилено негативний тренд, початок його кульмінації.

З 2 по 27 червня сприятливий період для знаків стихії води, Раків, Скорпіонів, Риб. Період дасть харизми, навіть дуже інтровертні представники цих знаків захочуть публічності і відносин, на душі буде більше спокою, зросте чутливість і сентиментальність, творча енергія. Ракам період важливіше, сприятливий період для початку, розвитку, завершення відносин і для багатства, сімейної сфери і дому. Жінкам Ракам пора оновити себе, свій гардероб і зовнішність, буде впевненість в собі, своїй красі і привабливості, привабливість в очах чоловіків. Людям можна зайнятися відносинами з родиною і сферою нерухомості. Глобально цей період не принесе нічого особливого, крім пом’якшення відносин всередині країн. Завершення періоду буде негативним.

З 11 червня по 29 липня період дасть фізичну енергію для знаків стихії вогню, Овну, Леву, Стрільцю, більше напору, активності, дій, егоїзму для цих знаків. Важливіше період Левам, більше рішучості, енергії фізичної, творчих сил, безстрашності, любовної активності, цілеспрямованості, впевненості в собі, оновлення життя і реалізація бажань, але і несприятливе буде помітніше, як егоцентризм, до помітних руйнувань будуть приводити скандали, аварії і травми, витрати . Для людей час любовних романів, творчості, відносин з дітьми, розваг. Лише в середині липня цей період буде сприятливим. На глобальному рівні період принесе багато скандалів в громадській сфері і розвагах. З кінця червня по першу декаду липня багато негативних трендів.

З 25 червня по 1 грудня фоновий період впливає на нафту, релігію, моря, морський транспорт, хвороби. Період сповільнить, дасть перегляд, повернення до старого в цьому. Сповільнить деякі сфери, буде повернення і переоцінка для Близнюків, Дів, Стрільців, а Рибам буде в цілому переоцінка і уповільнення всього в житті. На глобальному рівні буде зміна тенденцій в нафті, ціни на нафту, видобутку. Щось пов’язане з морями і транспортом морським. Релігія – це абстрактна сфера, не можу її коментувати, але персонально її значення зросте.

З 27 червня по 22 липня не зовсім сприятливий, не весь час, а лише з другої декади липня, період для знаків стихії вогню, Овнів, Львів, Стрільців. Період дасть харизму, публічну активність, товариськість, романтичний настрій, яскраві емоції і помітні вчинки в любові і на публіці. Найпомітніше період Левам, їм більше яскравості, творчих поривів, бажання розваг, любовні романи, період важливий для відносин і багатства. Жінкам Левам ще більше привабливості на публіці і в очах чоловіків, але бережіть свою репутацію, не поспішайте міняти свій стиль і зовнішність по середину липня. Для людей трохи більше творчості, розваг, любовних романів, відносин любовних та з дітьми. На глобальному рівні, знову, акцент на суспільній сфері та розвагах. Період буде несприятливим на початку липня, але з другої декади стане хорошим.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на червень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– сприятливий тренд для виступів, публічності, спілкування, творча інтелектуальна енергія з 9 по 12 червня.

З 1 по 5 червня – сприятливий тренд для зміцнення себе, показати себе, серйозного ставлення до життя, знань, знайомств, операціях, навчання. Працюйте над складними проектами і планами, будьте публічні.

З 2 по 5 червня – сприятливий тренд для дорогих покупок, судів, закордону, відносин, але не надто серйозних, зате масштабних. Розвивайте свої відносини, краще несерйозні, знайомства, можуть бути романи. Угоди і договори нові краще не укладати, але можна повторно обговорити їх.

З 2 по 8 червня – перший тренд конфліктів, агресії, скандалів. Помітний на глобальному і персональному рівні. Людям треба бути обережніше, побоюватися травм, операцій, особливо небезпечні скандали з керівництвом і сім’єю. На глобальному рівні цей тренд може принести теракти, приховану агресію від влади, усунення, війни. Можуть бути помітні катастрофи.

Перший пік 10 червня.

З 12 по 16 червня – несприятливий тренд, лінь, обмани, обережніше з хвастощами і фантазіями. Обережніше з дурманячим розум, алкоголем. Не попадіться в пастку шахраїв, обережніше з благодійністю і самі багато в інших не просіть. В цей тренд будьте уважніше до спілкування, навчання, подорожей, таємниць. Не беріться за важкі проекти, краще відпочивати, але обережніше з любовними романами. На глобальному рівні несприятливий для релігійного, морів, нафти, переговорів і угод.

З 20 по 23 червня – сприятливий тренд для любовних романів, творчості, допомоги іншим і прохань про допомогу. Важливі угоди і покупки краще не робити.

З 21 по 25 червня – сприятливий тренд, багато вітальності, творчості, інтуїції, можна показати себе, дуже щасливі дні. Після 24 червня можна встигнути укласти важливі угоди, виступити в судах, попросити про допомогу. Допомагайте іншим. Цей тренд буде приємним вітерцем в жарку пору, перед бурею на глобальному рівні.

З 22 по 25 червня – перший негативний тренд для відносин і багатства. Бійтеся втрат, багато ревнощів, скнарості, уразливості. Не ризикуйте грошима, не беріть і не давайте в борг, не маніпулюйте керівництвом і клієнтами заради збагачення. Обережніше з любовними романами.

Другий пік 24 червня.

З 28 червня по 4 липня – другий несприятливий тренд, перший з найсильніших, принесе скандали, агресію, травми, руйнування. Для людей скандали в любові, дружбі, в суспільстві, з дітьми. Але багато що залежить від персональних гороскопів, стережіться скандалів з керівництвом, остерігайтеся бійок і травм. На глобальному рівні тренд дасть скандали в суспільстві, агресію, революції, протистояння, ще раз конфлікти між народом і владою, можуть бути війни.

З 30 червня по 7 липня – третій несприятливий тренд, другий з найсильніших, він теж зі скандалами, травмами, агресією, теж руйнування і травми. Але це все буде швидше і більше помітне. Руйнування для людей в багатстві, цінностях, любові, творчості, розвагах, з дітьми, не поспішайте з руйнівними вчинками, витратами, вимогами. На глобальному рівні це тренд для масових революцій, протистоянь, техногенних катастроф (особливо з енергією і авіацією), аварій, терактів. Суспільство буде дуже напруженим в ці дні, можуть бути мітинги і агресія. Великі матеріальні і фінансові втрати.

Гороскоп опублікований 3 червня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,184