Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на липень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп на липень 2021 року розпочнеться не з гороскопу, а з важливих оголошень. Оголошую про те, що в соціальних мережах опублікований список переможців на безкоштовну консультацію.

Оголошення

Це в останній раз, я пишу тут так багато оголошень, в майбутньому буду лише інформувати про них в загальних гороскопах на місяць. А публікувати в Facebook.

Я вирішила, що всі найважливіші оголошення буду писати в Facebook на своїй сторінці. На то пару причин, там видно дату публікації та редагування, що є серйозним доказом, легко знаходити оголошення і показувати їх іншим. Вконтакт у мене з початку року закритий для сторонніх, в цій російській соціальній мережі на шию трохи тисне нашийник, не хочу його відкривати людям які проходять повз. Опублікувати в ньому оголошення не бачу сенсу через його «закритість» від публіки.

Кому цікаві мої новини, підписуйтесь на мене в Facebook, а за лайки і коментарі можна виграти консультацію.

У соціальних мережах опублікований список переможців, моєї постійної акції «Безкоштовна консультація». Прохання до переможців відзначитися.

Гороскопи для знаків Зодіаку будуть виходити в тому вигляді, в якому вони виходили c минулого жовтня, окрім гороскопів на травень. Сподіваюся, що рубль далі падати не буде. Якщо рубль впаде нижче 100, не знаю, що робити. Я бачу, що нафта вже майже по 80$, як і рубль. Але ж колись я скаржилася на 56.

Я розглядаю повернення роботи з персональними консультаціями для Українців, але поки не все ясно.

Що було і /або почалося в минулому гороскопі на червень 2021 або раніше

Гороскоп на червень я залишу без коментарів. Але торкнуся гороскопу на травень, хоча і в червні цей період тривав і триватиме в липні. Період Юпітера в Рибах, в гороскопі на рік зазначено, що цей період може принести нову пошесть, нові віруси, ізоляції. І ось, в травні, а точніше навіть трішки раніше, в Індії масштабний спалах коронавіруса. А вже в травні новий штам «Дельта». ВООЗ вже заявив, що вірус може бути не чутливим до антитіл. А в червні виник «Дельта-плюс».

Що буде нового важливого в гороскопі на липень 2021

Досить несприятливий місяць для людей. З травня по серпень несприятливі тренди і періоди для світу, але липень і серпень будуть несприятливі і на персональному рівні. Розпочнеться липень з скандалів, розчарувань, неприємного в сферах відносин і багатства, любовних романів, цим же він і завершиться. Серпень буде трішки краще. У липні будуть гойдалки, багато крайності. Я думаю, що середина місяця може бути сприятливою для сфер відносин і багатства, якщо в цих сферах немає великих проблем. Але, якщо у відносинах і багатстві є проблеми, або вони почнуться на початку місяця, то середина місяця може бути дуже негативною. У липні багато новин, спілкування, поїздок і подорожей, навчання для більшості знаків Зодіаку, спочатку знакам стихії повітря, потім води, останнім вогню. Харизми і привабливості, фізичних сил найбільше для знаків вогню, а з кінця місяця для знаків землі.

Два піки в липні:

  • – 10 липня, кілька днів до і після – сприятливий пік, але лише частково, нові події і нові починання, нові бажання. Для людей сприятливим буде початок в сімейній сфері, початок спорудження будинку, переїзд, нове у відносинах з рідними. Але може бути погане в любовних романах, творчості, багатстві. Помітний для відносин і багатства, можуть бути проблеми, головне не почати нові скандали або дурні витрати. На глобальному рівні пік менш помітний, щось важливе всередині країн. На глобальному рівні він може принести руйнування в стосунках і економіці. Нові конфлікти будуть з крайністю. Паралельно буде посилення несприятливого тренда для суспільства і економіки.

  • – 24 липня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Для людей пік сприятливий для публічності, творчості, любові, любовних романів, дітей, дружби, планів на майбутнє. Багато інтуїції і творчих ідей в ці дні, використовуйте це в проектах, спілкуванні, навчанні, поїздках, таємницях, сім’ї. На глобальному рівні пік гірше, знову може бути посилення негативного тренда для суспільства і економіки. У суспільстві будуть хвилювання, порушення правил, руйнування.

З 11 по 28 липня період інтелектуального тонусу для знаків стихії води, ідей, зросте товариськість для Раків, Скорпіонів і Риб, більше інтуїтивного і творчого мислення. Ракам період важливіше, більше помітних новин, подорожей, навчання, знайомств і спілкування. Для людей час спілкуватися з рідними, дізнаєтесь багато про сім’ю і нерухомості. Можна вести переговори з нерухомості, укладати угоди з нерухомості, цікавитися нерухомістю. На глобальному рівні період інформації про країни, народ, не дуже важливої для глобального, але важливою всередині країн.

З 22 липня по 16 серпня сприятливий період для знаків стихії землі Дів, Козерогів, Тельців. Період дасть харизми, більше відносин і публічності, але і більше прагматизму в них, на душі буде більше спокою, творча енергія. Дівам період важливіше, сприятливий період для початку, розвитку, завершення відносин і для багатства, своєї зовнішності. Людям можна зайнятися відносинами на роботі, своїм здоров’ям, косметичними процедурами. Глобально цей період сприятливо вплине на сфери здоров’я і роботи, відносини і закони, пов’язані з роботою.

З 28 липня по 11 серпня період інтелектуального тонусу для знаків стихії вогню Левів, Овнів і Стрільців, більше яскравих ідей і спілкування, подорожей, публічних виступів і навчання себе та інших. Левам період помітніше, більше помітних новин, подорожей, навчання, знайомств і спілкування, більше егоїзму і бажання показати свої знання, творчих ідей, інтелектуальної творчості, ідей про кохання та дітей. Для людей час спілкуватися з улюбленими і дітьми, дізнаватися більше про творчість і захоплення, любові, дітей. На глобальному рівні період не дуже важливий, інформація про творчість і мистецтво.

З 29 липня по 15 вересня період дасть фізичну енергію для знаків стихії землі Дівам, Козерогам, Тельцю, більше активності і дій, досягнення цілей. Найпомітніше період Дівам, більше енергії фізичної, енергії для роботи і здоров’я, цілеспрямованості, оновлення активності і реалізація бажань, легко працювати над великою кількістю невеликих проектів, можуть бути скандали, аварії і травми. Для людей енергія для роботи і здоров’я. На глобальному рівні період вплине на роботу і здоров’я.

Дуже важливі тренди \ періоди

Юпітер у Водолії

З грудня 2020 року по травень 2021 Юпітер був у Водолії, з 13 (14) травня по 29 липня він буде в Рибах, з 29 липня по 29 грудня 2021 року повернеться в Водолія. Про Юпітер у Водолії і Рибах було багато написано в гороскопі на 2021 рік, в гороскопі для знаків Зодіаку на 2021 рік, в гороскопі цікавих подій на 2021 рік.

Повторюся, зараз Юпітер у Водолії буде з 29 липня по 29 грудня 2021 року вперше про Юпітер у Водолії було написано в гороскопі на 2020 рік і в загальному гороскопі на грудень 2020. Для знаків Зодіаку буде повторення того, що було з грудня по травень в сферах.

Подивіться гороскопи для знаків Зодіаку на грудень 2020 року, коли Юпітер вперше увійшов в Водолія, зараз це повториться.

Часткова цитата про Юпітер у Водолії з гороскопу на грудень 2020:

І ще один важливий період, рідкісний і довгостроковий, перший раз з 19 грудня 2020 по 13 травня 2021 і повториться з 29 липня по 29 грудня 2021 – це рух Юпітера по Водолія. Проходження Юпітера за знаком Зодіаку теж вважається сильною вказівкою, в знаку він буває близько року (трохи менше-чуть більше календарно, в залежності від років).

На глобальному рівні, Юпітер у Водолії, як і Сатурн у Водолії, буде впливати на соціум і політику, суспільство, науку, технології. Це він дасть масштабні зміни, масштабні революції, масштабне нове, а Сатурн лише руйнуватиме слабке і зміцнюватиме сильне, в суспільстві, науці, політиці. На відміну від Сатурна, який буде мати багато несприятливих трендів в наступних 2 роки, у Юпітера найгірші вказівки на січень і лютий. У січні-лютому повинні відбутися масштабні зміни і події в світі, колапс, катастрофи.

Юпітер і Сатурн в одному знакові протягом, майже, року – це великі зміни, завжди. Це буває дуже рідко, раз в 20 років. А перебування у Водолії цих двох планет, я навіть не можу сказати, коли було … Може бути пару сотень років тому.

Так що, світ чекають великі соціальні та політичні зміни з подіями в 2021 році! Та й людям теж в якихось сферах.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на липень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– сприятливі з 23 по 25 липня – творчі ідеї, інтуїція, чутливість в спілкуванні;
– несприятливий з 25-26 липня – занадто велике бажання позбуватися, владність, складно домовлятися.

З 4 по 7 липня – несприятливий тренд, обережніше з обманами, фантазіями, плітками, неуважність і безвідповідальність для спілкування, навчання, знайомств, поїздок, таємниць, угод, торгівлі. Краще не робити важливі покупки, угоди, оформлення документів, переговори і договору. Не занадто довіряйте іншим, остерігайтеся втрат таємниць, таємних ворогів.

З 5 по 8 липня – несприятливий тренд, внутрішнє незадоволення у відносинах і багатстві. Обмеження в стосунках і багатстві. Обережніше з любовними романами. Можуть бути проблеми у відносинах з керівництвом і друзями, остерігайтеся любовних романів з ним. Не робіть дорогі покупки, інвестиції, не витрачайте багато на розваги і творчість, любовні романи, суспільство, кар’єру.

З 7 по 10 липня – другий несприятливий тренд, несподівані вчинки, порушення правил, бунтарство, егоцентризм в стосунках і багатстві. Не поспішайте витрачати гроші на свої бажання. Не поспішайте вступати в любовні романи. У відносинах і любовних романах постарайтеся поки не руйнувати нічого.

З 10 по 17 липня – тренд залежить від персональних гороскопів, нейтральний, може бути, як дуже сприятливим, так і дуже негативним. Для більшості знаків Зодіаку це буде гарний час, творчості, любові, розваг. Багато енергії для сфери відносин і багатства. Виступайте на публіці, займайтеся судами, захищайте свої інтереси і цінності, робіть бажані покупки. Але, якщо в персональних гороскопах, а помітно це буде вже з початку липня, негатив, тоді цей тренд дасть скандали, витрати, проблеми в стосунках і багатстві, любовних романах, все це буде з крайністю і масштабно. На глобальному рівні тренд може відносини і багатство поліпшити або погіршити, мир чи війна, збагачення чи економічні проблеми.

З 11 по 14 липня – вчіться, подорожуйте, спілкуйтеся з рідними можна і з іншими людьми, укладайте угоди з нерухомості. Багато новин в ці дні і спілкування. Далекі подорожі, масштабне навчання, публічні виступи краще нові не починати, але можна зайнятися старим.

З 13 по 17 липня – тренд мрійливості, творчості, духовної і душевної гармонії. Допомагайте іншим або просіть про допомогу. Сильна інтуїція, віра і духовний розвиток. На глобально рівні цей тренд пом’якшить будь-яку агресію, більше допомоги. Помітні події з благодійністю, релігійним і духовним.

З 16 по 20 липня – тренд агресії, тиску, руйнувань, усунень. У людей безжалісність, але по 17 липня це буде не так помітно. На глобальному рівні цей тренд гірше, це можуть бути теракти, конфлікти, усунення на рівні держав.

З 21 по 23 липня – не витрачайте багато грошей, будьте скромніше в своїх бажаннях. Негативний тренд для відносин. У відносинах на роботі остерігайтеся занадто масштабних обіцянок і любовних романів. Несприятливі дні для судів і будь-яких скандалів.

З 27 по 29 липня – будь-які конфлікти і скандали будуть масштабними, більш несприятливий для глобального рівня, суспільства, політики, міжнародних конфліктів і публічних скандалів. Не беріться за занадто великі проекти, особливо на публіці, будете занадто переоцінювати себе. Обережніше з любовними романами і розвагами.

З 29 липня по 1 серпня – другий тренд для масштабних скандалів і конфліктів, так само поганий для міжнародного, суспільства, політики, але ще додадуться скандали в сфері праці та здоров’я. Для людей в цей час краще не брати на себе великих обов’язків, проектів, на роботі і зі здоров’ям, обережніше зі скандалами на публіці.

З 30 липня по 3 серпня – багато новин, публічних виступів, творчих ідей, можете показати свої знання, але серйозно ставтеся до них. Покажіть себе в переговорах, спілкуванні, роботі, але тільки серйозно, без хвастощів, і в тому, в чому впевнені. З самого початку серпня буде несприятливий тренд для інформації, спілкування, поїздок, угод, переговорів. Угоди і переговори на глобальному рівні будуть негативні.

З 30 липня по 4 серпня – період занепаду фізичних сил, песимізм, мало вітальності, багато перешкод і розчарувань. Треба берегти своє здоров’я, особливо серце і кровоносну систему. Намагайтеся менше хвалитися на публіці тим, чого немає, бережіть свою репутацію. Можуть бути розчарування в любові, планах, дружбі, творчість, кар’єрі. На глобальному рівні період негативний для влади і політиків, суспільства.

Гороскоп опублікований 28 червня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело. «»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,484