Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на жовтень 2021 року – Марфа Бомбушкар


З жовтня розпочнеться прискорення змін на глобальному рівні. Гороскоп буде конфліктним, помітні агресивні і конфліктні тренди, і тільки в цьому він буде насиченим.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на вересень 2021 або раніше

Поки лише середина вересня, ще є час, багато періодів лише розпочались.

На глобальному рівні почалося багато помітних несприятливих періодів. Період агресії, скандалів, воєн, хоча у вересні сприятливий для людей, але не в жовтні. Несприятливий період для економіки. Період для безрезультатного початку нового в договорах, угодах, переговорах і багато різних трендів для цього почнеться в кінці вересня.

Що-що, а в економіці проблеми вже видно всім. Зростання цін на енергоресурси ще покаже себе в найближчим часом.

Що буде нового важливого в гороскопі на жовтень 2021

Я не думаю, що місяць буде спокійним, сприятливі і негативні тренди будуть паралельні, але негативне в гороскопі на жовтень помітніше. Деяким знакам Зодіаку він дуже поганий і конфліктний, іншим буде краще. Нові проекти, переговори, дорогі покупки, угоди, подорожі можна починати після 18 жовтня. Гороскопи на жовтень будуть дуже хорошими для Близнюків і Водоліїв, Водоліям краще з кінця першої декади. Дуже помітним і важливим буде гороскоп для Терезів, може бути дуже руйнівним, небезпечним, тримайте свої бажання під контролем, остерігайтеся травм. Найкраще гороскоп для Стрільців, почнеться важливий період для відносин і багатства, буде дуже хорошим. З гороскопу на жовтень почнеться прискорення на глобальному рівні, швидше будуть відбуватися зміни в суспільстві, політиці, державах, владі, міжнародного, таємного. На глобальному рівні місяць дуже конфліктний, конфлікти отримають нову енергію, всі скандали, агресії, війни будуть дуже помітні. Може бути ті події, які відбуватимуться до середини жовтня в листопаді почнуть кризу в економіці. Криза, економічна та соціальна, в суспільстві, стане помітною вже в листопаді.

Два піку в гороскопі, обидва вказують на конфлікти, війни, агресію і важливі для відносин:

  • – 6 жовтня, кілька днів до і після – несприятливий пік для глобального, краще людям. Пік нового. Пік помітнішою для нових скандалів, воєн, агресії, але може бути і щось хороше у відносинах. Людям треба побоюватися початку нових конфліктів, якщо немає впевненості в перемозі. Якщо бачите, впевнені, як перемогти ворогів, то можна починати, але тільки якщо це чесний суд, скандал, суперництво. На глобальному рівні будь-які конфлікти і війни будуть масштабними. В цей пік будуть важливі новини, нові бажання, вчинки для відносин людям і глобально, перегляд відносин, переоцінка. Нове в стосунках можна починати, тільки якщо є розуміння, що це буде сприятливо, навіть якщо руйнівно.

  • – 20 жовтня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Помітний пік для відносин, конфліктів, скандалів, воєн. Людям саме час поглянути на свої стосунки і себе, любов, партнерство, ворожнечу, прийняти рішення, діяти, можуть бути зовнішні важливі події. Хороший для масштабних планів, дружби, публічності, виступів, подорожей, навчання, судів. На глобальному рівні з одного боку цей пік пом’якшить конфлікти, покаже справедливість, правду. А з іншого боку – таємні конфлікти і ворожнеча, теракти, вплив держави, хоч і не будуть помітні, але будуть впливові для політики, влади.

З 7 жовтня по 5 листопада сприятливий період для знаків стихії вогню Левам, Овнам, Стрільцям. Період дасть харизми, більше публічності, товариськості, бажання навчання себе та інших, важливий для особистого і ділового партнерства, любові, розваг. Стрільцям період важливіше і краще для відносин, багатства, харизми. Жінкам Стрільцям треба показати себе, будете яскравими і помітними, я можу порадити не боятися змінити зовнішність і гардероб. Людям хороший для судів, подорожей, навчання, відносин з іноземцями і наставниками. На глобальному рівні період для міжнародних відносин, судів, договорів.

З 30 жовтня по 13 грудня період дасть фізичну і емоційну енергію для знаків стихії води Скорпіонам, Рибам, Ракам, більше активності і дій, досягнення цілей, яскравих емоцій всередині і зовні, бажань. Ракам і Рибам період краще. Найпомітніше період Скорпіонам більше енергії фізичної, психологічної, сексуальної, бажань, але період гірше, багато негативних вказівок на скандали, обмеження, руйнування, необдумані вчинки, негативну експансію і необачність, в кінці листопада невелике полегшення. Для людей енергія для психологічних змін, буде багато витрат, конфліктів через борги, виплат. Проблеми з любовними романами. На глобальному рівні період негативно вплине на економіку, може бути криза в економіці. Конфлікти в суспільстві, протистояння суспільства владі, таємні конфлікти, теракти, політичні скандали. Можуть бути сексуальні скандали в суспільстві.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на жовтень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– нейтральний: з 2 по 14 жовтня – дуже помітний і енергійний, скандали хороші і погані.

З 13 по 17 жовтня – сприятливі для публічних виступів, судів, дружби, наставництва, навчання, любовних романів, подорожей. Оптимізм, віра, надії на майбутнє.

З 15 по 19 жовтня – цей тренд дасть проблеми в таємних скандалах, маніпуляціях, хворобливі будуть будь-які втрати, психологічні фрустрації. Несприятливий для глобального, політики, влади.

З 16 по 22 жовтня – багато енергії, цілеспрямованості, хороші дні для масштабних проектів, наставництва, просування своїх ідей. Можна конфліктувати, якщо бачите свою правоту і перемогу, в інших випадках краще не ризикувати зі скандалами. На глобальному рівні пом’якшення конфліктів.

З 19 по 25 жовтня – агресивність, таємні вороги, травми, гірше для скандалів з керівництвом. На глобальному рівні таємні конфлікти, теракти, війни, багато жорстокості.

З 25 по 28 жовтня – єдиний нехороший тренд для відносин і багатства людям. Для людей треба обережніше бути з любовними романами, витратами, обманами з грошима. Можуть бути розчарування, погані фантазії, нерозуміння своїх бажань, відносин, багатства. На глобальному рівні проблеми в міжнародних відносинах, з нафтою, релігією.

З 28 жовтня по 1 листопада – занепад сил, депресія, проблеми зі здоров’ям, бережіть серце і кістки. Для людей погані дні для відносин, судів, скандалів, гірше для відносин з керівництвом, батьками. На глобальному це несприятливі дні для влади, тиск влади на народ, тоталітаризм.

З 30 жовтня по 2 листопада – укладайте угоди, ведіть переговори, виступайте публічно, дуже хороший тренд для навчання і подорожей.

Гороскоп опублікований 18 вересня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,162