Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Земля і Вода – від Пені Торнтон


До стіхії землі, відносяться: Телець, Діва, Козеріг.
До стіхії води, відносяться: Рак, Скорпіон, Риби.

Сумісність Телець – Рак | Сумісність Телець – Скорпіон | Сумісність Телець – Риби
Сумісність Діва – Рак | Сумісність Діва – Скорпіон | Сумісність Діва – Риби
Сумісність Козеріг – Рак | Сумісність Козеріг – Скорпіон | Сумісність Козеріг – Риби

Ці стихії дуже добре підходять одна одній. Надійність, вірність і постійність землі відмінно поєднуються з беззахисністю і ранимою і уразливістю води. З водою земля не відчуває себе дуже напружено і тривожно, як з людиною стихії вогню, або ж невпевнено, нерішуче і пригнічено, як з людиною стихії повітря. Але навіть у самих найкращих сумісності стихій, можуть бути, свої мінуси і в цьому випадку це – часті коливання і песимістичність, властиві як стихії землі так і стихії води. Якщо земля зустрічає з практичними проблемами, а вода боїться за власну безпеку, ніщо не буде здатне відновити їх втрачене один раз довіру один до одного. Вони можуть почати тоді йти у себе, кожен – зацікавлений тільки особистими проблемами.

У сексуальному плані ці стихії чудово сумісні один з одним. Вода відчуває себе з земною людиною в безпеці, так би мовити «в своїй тарілці», і прекрасне емоційне поле дуже добре допомагає і покращує їх сексуальну гармонії. Земля ж відриває у водному знаку чуйність і гостру сприйнятливість, якими до надзвичайності дорожить; крім цього, велика нужда води в сексуальному контакті (пов’язана з емоційним довірою до партнерупартнерше) відповідає і бажанням першою.

Іноді земній людині буває важко зрозуміти мінливий настрій води, а водний людина може знайти земного дуже владним і консервативним – але в більшості випадків ці стихії дуже прекрасно ладять один з одним.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,186