Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Діва вірить, що здатна перевиховати будь-якого, вилікувати від вивертів і заскоків, розгладити зморшки, зцілити рани. Але ось Діва зустрічає Скорпіона. Шум, тріск, дим, іскри … Коротке замикання.

Скорпіон нікому не дозволяє не те що переробляти – просто аналізувати його натуру. Якими б не були його пороки, вони не підлягають обговоренню. Плутон – грізна планета. Якщо Скорпіон курить, остерігся радити йому, щоб кинув шкідливу звичку. Якщо ж ні, не здумайте хвалити. Скорпіони народжуються з таким запасом самовпевненості, що не потребують похвалах. І як це не парадоксально, при такому зарозумілості вони дуже підозрілі і нікому не дозволять гладити себе по голівці.

Нагородіть Скорпіона Нобелівською премією. Думаєте, він затремтить від вдячності? Як би не так! Проворчіт тільки, що нарешті усвідомили його перевагу. Він заздалегідь упевнений у перемозі – неважливо, чи йде мова про біг у мішках, політичної кампанії або присудження премій Американської академії.

Його неможливо здивувати. Або ж неможливо розпізнати його здивування. Скорпіон носить непроникну маску. Він ніколи не підхопить жарти і розчарує тих, хто вирішив порадувати його сюрпризом у день народження. Ніякої спонтанності.

Діви теж не люблять сюрпризів. Будь-які несподіванки змушують їх нервувати: вони не вкладаються в звичну схему і виводять Дев з рівноваги на кілька годин. Але Діви не підозрілі. Вони не звикли плекати внутрішні страхи, а саме ці страхи народжують підозрілість. Їм також чужа самовпевненість Скорпіонів. Самовпевненість увазі, що людина в чомусь впевнений або майже впевнений, а Діви занадто ясно розуміють недосконалість людської природи в цілому і своєї зокрема. Діви одержимі ідеєю самовдосконалення. Проникливий Скорпіон швидко усвідомлює цю підкуповує суворість до себе і мимоволі відчуває прихильність до допитливою Діві. І навіть безстороння картина, бурчання і бурчання не відвернуть його. Всупереч здоровому глузду, ці двоє стануть несподівано близькі, тому що близькість значить для них щось зовсім особливе.

Може, хтось і побоїться проникнути в загадкову природу Скорпіона, заглянути під покрив таємниці, але тільки не Діва, що володіє цікавістю і мужністю дослідника полярних широт. Діва не стане грубо зривати маску, просто спробує вгадати, що сховане від сторонніх очей. Діви не відчувають страху з представниками інших Сонячних знаків. Вони поважають здатності Скорпіона до аналізу та критиці і намагаються уникати зіткнень, якщо розбіжності несуттєві. По-перше, Діва довіряє Скорпіону, який так само акуратний і обережний, як вона, і навіть мудрішими і завбачливі. По-друге, Діва розуміє, що в змаганні умів у неї не так вже багато шансів виграти. Так чи варто даремно злити мстивого Скорпіона? Це непродуктивний підхід. Непродуктивний – одне з улюблених слівець Діви.

Скорпіон добродушно посміюється над практичними Дівами. Ці милі, розсудливі, ввічливі люди не становлять загрози. Нез’ясовним чином Діви заспокоюють дух Плутона, і якщо хтось відчуває себе незатишно в їх суспільстві, то це не Скорпіон. По правді кажучи, Скорпіони поводяться надзвичайно розкуто у присутності Діви. А це велике мистецтво – змусити Скорпіона триматися вільно.

Сумісність Діви та Скорпіона, що з’єднує Земний і Водний елементи, обіцяє спокійну і ненав’язливу підтримку устремлінням Скорпіона, обіцяє йому успіх у суспільстві й блискучу кар’єру. Перед Дівою воно відкриває нові перспективи і прилучає її до прогресивних теорій.

Швидше, ніж будь-хто інший (крім Тельця, Рака і Козеріга), Скорпіон допомагає Діві впоратися з хвилюванням і поганим настроєм, стати холоднокровніше. Їх вплив може лягти похмурої (Скорпіон) або тривожної (Діва) тінню на життя інших людей, але вони, безсумнівно, благотворно діють один на одного. Звичайно, негармонійно Місяця або Асцендента в картах їх народження привнесе роздратування і напруженість. У будь-якому випадку це не розтягнеться надовго. Скорпіон не стане мовчки страждати – він або рішуче запропонує змінити відносини, або зажадає розірвання союзу. Діви теж не баритися, коли позбавляються ілюзій.

Які б відносини ні пов’язували цих двох – родинні, дружні або любовні, у них є багато спільного, такого, що становить солідний фундамент для взаєморозуміння. Жоден з них не продасть себе дорожче або дешевше того, що стоїть. Обидва знають свої таланти, свої недоліки і межі, далі яких не підуть. Діва ніколи не упустить вдаліше прогавить її і Скорпіон. Як ми говорили, Скорпіон свідомо впевнений в успіху, що не заважає йому прикинути можливі доходи. Скорпіони іноді помиляються, але частіше бувають праві, і цим захоплюють Діву. Будучи рухливість, мінливість знаком. Діва ніколи не живить заздрості до Скорпіона. Не пробує змагатися з ним. Тому Скорпіону немає потреби захищатися і змагатися. Звідси і свобода в спілкуванні.

Діва ніколи не погодиться з тим, що Скорпіон безжалісний і небезпечний. В її очах Скорпіон постає великодушним захисником, якому знайоме співчуття. Одно і Скорпіон не дозволить нікому називати Діву метушливої ​​і нервової. У цьому союзі Діва зазвичай користується заступництвом Плутона і насолоджується гарячої відданістю, яку важко заслужити. І погано доведеться її ворогам!

Схильність критикувати все і вся – по суті справи, єдиний недолік Діви. Але ви ніколи не переконаєте її в цьому. Діви вважають, що володіють всіма можливими недоліками та вадами. Назвіть будь – та вони визнають себе винними в ньому. Однак навіть їх самоприниження не заходить настільки далеко, щоб визнати своїм недоліком егоїзм. Жодне зі звинувачень не було б так несправедливо. Ці чоловіки і жінки вважають себе зобов’язаними допомогти тим чи іншим способом кожному, хто зустрічається на їхньому шляху. Самозречення відображене в серці і душі Діви.

На вашому місці я б не наважилася назвати їх егоїстичними у присутності Скорпіона, який випробував на собі ніжну відданість Діви. Це було б украй нерозумно з вашого боку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,388