Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Так, саме трійця, бо Риби – знак двоїстий, його символом є дві риби, що пливуть у різних напрямках. З одного боку, цей символ уособлює полярність духовних і людських якостей, що борються за переважання. З іншого боку, він вказує на схильність Риб швидше плисти униз за течією, не прикладаючи зусиль, ніж долати шлях вгору за течією до вершин осяяння.

Риби прагнуть вийти за межі земного знання, тому що вони народилися під Водним знаком, і Нептун осяває їх душі духовним світлом Всесвіту. У цьому вони схожі – навіть генії і святі, наркомани і алкоголіки. Різниця тільки в тому досвіді, який кожен з них черпає з життя.

Телець може надати Рибам величезну допомогу в набутті практичного досвіду через відчуття реальності. Однак, поки вони не впізнають один одного краще, Бик може вважати, що Риби живуть тільки своїми уявними мріями.

Рибам Бик може здатися небезпечним тваринам з головою, забитою впертими думками, важко ступающим по землі і думаючим тільки про знехтуване металі. Знехтуваному тому, що «гроші» в розумінні більшості Риб іноді підсвідомо брудне слово. Їх ображає необхідність думати про те, як їх заробляти, витрачати або берегти. Вони були б набагато щасливішими, якби хтось інший взяв на себе працю піклуватися про їхні гроші. А їх лише забезпечив необхідними засобами на їжу, питво, мрії, квитки на шоу і концерти, на пару небудь екзотичних шат, на можливість ковзати під вітрилом по блакитній воді – словом, на життя, в якій було б багато вільного часу для винаходів , художньої творчості і наукових досліджень. Все, що залишиться понад це, вони готові пожертвувати на сирітські притулки, на притулку для тварин, благодійну допомогу акторам і багато іншого.

Типова Риба не бачить жодних підстав для того, щоб залишилися гроші збирали на собі пил під матрацом чи у банку. Зазвичай Риба думає про гроші, коли їх немає і коли вони стають життєвою необхідністю. В іншому випадку гроші Рибу дратують. Підсвідомо вона відчуває, що стан багатої людини в кінцевому рахунку папір … Сама ідея децежного звернення викликає у звичайній Риби подив, і коли Риба обговорює питання про гроші з Биком, який чудово розуміє ідею грошей, їх бесіда може нагадувати розмову Маленького принца, безсумнівно знаходився під впливом Нептуна, з діловою людиною у Антуана де Сент-Екзюпері:

– П’ятсот один мільйон шістсот двадцять дві тисячі сімсот тридцять один … Я людина серйозна, я люблю точність.
-Так що ж ти робиш з усіма цими зірками?
– Нічого не роблю. Я ними володію.
– А для чого тобі володіти зірками?
– Щоб бути багатим.
– І що ж ти з ними робиш?
– Завідую ними, – відповів ділок. – Лічу їх і перелічую. Це дуже важко. Але я людина серйозна.
– Але ж ти не можеш забрати зірки?
– Ні, але я можу покласти їх у банк.
– Як це?
– А так: я пишу на папірці, скільки в мене зірок. Потім кладу цього папірця в скриньку і замикаю її на ключ.
– І все?
– Цього досить.
«Забавно! – Подумав маленький принц. – І навіть поетично. Але це не так вже серйозно »
Про речі серйозних у Риб і Тельців різні уявлення. Тому що, подібно Маленького принца. Риба теж прибула з віддаленою планети, де росте найпрекрасніша на світі троянда, про яку він з ніжністю згадує і до якої так пристрасно бажає повернутися. У Риби (чоловіка або жінки) це може бути людина або ідея … Або мрія.

Я знаю Рибу-банкіра з Асцендентом в Козерозі і Місяцем в Тельця, який весь день старанно підраховує срібло і мідь, але робить це хмурячись і ставлячи собі питання, чому його повинні мучити астма і хвора нога. Як бачите, будучи Рибою, він відчуває алергію до грошей, але вплив Землі в його гороскопі не дозволить йому плюнути на все і поплисти геть.

Я також знаю одного Тельця-музиканта: Місяць і Асцендент в Рибах примушують його залишати величезні чайові на стійці бару і кидати гроші на бігах. Але всякий раз, програючи, він відмовляє собі в зайвої порції джина з тоніком, щоб заглушити відчуття провини, таке зрозуміле для Тельця.

Дуже важливо при будь-яких впливах планет бути вірним своєму Сонячному знаку, тому що кожен з дванадцяти знаків має свій сенс у людському розвитку. Лінивий екстравагантний Бик – завжди вкрай нещасна людина, так само як і серйозна обачлива Риба я6ляет собою сумне невротичне істота. Якщо вони об’єднають свої сили, кожен з них зможе легше і природніше справлятися з тим, що йому належить.

Риба може підказати Тельцю більш винахідливі шляхи добування грошей і навчити його радості ділити ці гроші з іншими.

У свою чергу Телець здатний пояснити Рибі необхідність елементарної поваги реальності, а також те, що було б мудро залишити в заначці хоча б кілька доларів, навіть якщо віддаєш при цьому сотню.

Зустрічаються, звичайно, Риби, затиснуті обставинами або охоплений спогадами дитинства, проведеного в бідності, у яких кожен пенс на рахунку, але потай вони ненавидять себе за таку нікчемність. І тим не менше, коли вони перестають скупитися, гроші, які приходять на зміну тільки що витраченим, здаються їм виниклими з якогось чарівного джерела.

Дивні і цікаві відмінності між Тельцями і Рибами – факт, пояснюється так само просто, як і їхні імена. Дуже небагато Бики мають прізвиська, але якщо це трапляється, вони зазвичай їх не люблять. Що ж стосується не занадто підходящого імені, можливо, Бик буде страждати від цього в дитинстві, але, ставши дорослим, він переконає себе в тому, що його ім’я прекрасно звучить, і кожен, хто з цим не згоден, може забиратися геть.

Зате майже кожна з тих Риб, які зустрінуться вам на шляху, чи має прізвисько, або таємно мріє про нього. Багато Риби, якщо це задоволення не принесуть їм друзі, самі пристосують інші імена до своїх власних. Дівчина або жінка-Риби по імені Катерин буде носитися з ідеєю вимовляти його як Кетрін; юнак чи чоловік-Риби на ім’я Джон буде вважати, що це те ж саме, що і Джошуа, або плекати мрію змінити його на більш романтичне Джонатан. Все що завгодно, лише б зробити життя більш екзотичною, приховати свою індивідуальність від тих, хто суне свій ніс в чужі справи.

Риби терпіти не можуть, коли їм ставлять прямі запитання або «пришпилюють» до якого-небудь позитивного вчинку. Природа Риб в тому, щоб ковзати туди і сюди, дивитися на ситуацію з усіх боків, вбираючи в себе різноманітні її прояви, або просто відпливати від суперечностей, які заважають їх рівноваги.

У Бика немає нічого схожого на ці ухилення. Він чесно і мужньо дивиться в обличчя обставинам і не зрушиться ні на п’ядь, поки не доведе свою правоту. Якщо, після багатьох зусиль, це йому не вдається, він спокійно повертається і йде, але не вислизає, як Риба. Коли ці двоє сперечаються, вони рідко приходять до спільних рішень, на ситуацію може виручити сміх. Він допоможе їм або забути про розбіжності, або піти на компроміс. Нагадаю про те, що Земна і Водна стихії цілком сумісні і в астрології, і в природі. Вода збагачує землю, а земля готова увібрати в себе воду, проте, якщо того чи іншого буде занадто багато, виходить бруд або хиткий пісок.

Зустріч Бика і Pиби рідко буває випадковою і майже ніколи не виявляється першим «інкарнаціонним зіткненням». Подібно всім людям Сонячних знаків, пов’язаних стихією Води і Землі, цих двох веде Доля, знову і знову повертаючи один до одного, адже те, що відбувається тепер, вже було в минулих втіленнях. Як і люди, чия дата народження складається в цифру 4 або 8 і які приречені на довічну зв’язок з чотирма або вісьмома іншими людьми, ці двоє мають зрозуміти, що рішення зустрітися або бути разом залежить не від них.

Вони будуть щасливі, якщо, звичайно, погодяться прийняти на себе відповідальність за минулі кармічні зобов’язання один перед одним, – іншими словами, якщо вони погодяться переносити ті труднощі, які виникатимуть в їхніх стосунках, і брати на свої плечі тягар турбот, допомагаючи один одному . І хоча безжальна необхідність брати на себе відповідальність може викликати в них почуття протесту, вони усвідомлюють, що їх зв’язок – це не тільки взаємний захват, але і взаємні жертви. Тельці вміють відкрито дивитися в обличчя дійсності. І вони здатні навчити цьому всіх нас, показуючи реальний шлях до вершин людського розвитку, якого б рівня духовності ні досягли вони самі. Риби живуть у цьому світі, щоб навчитися зовсім іншим речам. Вони не люблять дивитися в обличчя дійсності, адже це нагадує їм, що вони на землі. Риби мають дуже мудрою душею. Вони розуміють, що пильність може бути і гріховна, адже вона відкриває тугу і потворність, а Світ повинен бути повний тільки краси і гармонії. Глибоко в підсвідомості Риб живуть древні молитви ченців Тибету, що віддаються луною в круглих склепіннях монастирів: «Це світ Ілюзій … це світ ілюзій …»

Тельцю хочеться змусити Рибу визнати провину своїх помилок і подивитися на речі як на реальність. «Ти знову фантазуєш», – вимовляє Телець, навіть не підозрюючи, що сльози покараною Риби проліваютса зовсім не через те, що вона відчуває себе дійсно винуватою … Ні, вона оплакує всі втрачені і самотні душі в цьому «світі ілюзій».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,522