Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Раки люблять своїх матерів, свій будинок, гроші, дітей та їжу. Тельці люблять гроші, свій будинок і своїх матерів, їжу і дітей. Ви бачите, як все схоже, різниця тільки в тому, що за чим слід.

Обидва хочуть, щоб люди добре до них ставилися. Мало того, їм це життєво необхідно, хоча ви можете і не здогадатися про це з їхньої поведінки. Найприємніше, що Рак може зробити для Тельця, – це приготувати розкішний обід (який вони обидва з задоволенням будуть їсти), а потім сидіти і говорити про те, як заробити більше грошей (від яких вони теж обидва отримають задоволення). Найприємніше, що Телець може зробити для Рака, – це купити календар, щоб стежити за фазами Місяця і відповідно ставитися до змін рачиного настрою. Мінливе вплив Місяця Раки відчувають постійно. У практичних Биков занадто багато здорового глузду для того, щоб дозволити Місяці зневажати ними. Саме тому вони так співчувають Ракам, і тим це надзвичайно подобається. Не те щоб вони свідомо шукали жалості, але вони дійсно хочуть знати, що люди розуміють їх проблеми, замість того щоб завжди звинувачувати їх у тому, що вони перебільшують повсякденні трагедії життя. Боже мій, як можна перебільшити трагедію? Трагедія – це трагедія, так само як і троянда – це троянда і ще раз троянда. А Раки ставляться до своїх трагедій серйозно. У них бувають напади такої чорної меланхолії, яка змусила б Ворона Едгара Аллана По влетіти в камін. Після цього вони «гострять», але хіба похмурий комік не змушує людей сміятися? Іноді «місячні» люди бувають мовчазними і боязкими, а іноді так тріщать, що їх неможливо винести. Я б сказала, що вони легко піддаються змінам настрою, і Тельцям буває складно це зрозуміти. Плакати і скаржитися на життя – це марна трата часу і відсутність здорового глузду! Тельці рідко плачуть або скаржаться, (хоча іноді вони мукають) і рідко бувають у поганому настрої. Однак, коли Тельці упираються або перебувають у поганому настрої, вони не жартують. Вони нудьгують серйозно.

З іншого боку, настрій Раків (у кімнаті немає Терезів?) Зазвичай тримається не більше, кількох годин, ну в крайньому випадку кілька днів, і в ньому такий діапазон емоцій: від м’якого гумору до ексцентричної критики, від розумної, живої бесіди до неймовірної боязкості ! Вони переходять від сміху до сліз, від однієї крайності до іншої, а потім накидаються на вас: «Що ти маєш на увазі, кажучи, що я легко піддаюся перепадів настрою? З тобою неможливо ладнати! »

Раки багато знають, бо вони це відчувають (до душ людей це відноситься теж). Зазвичай вони співчутливими. Однак їх співчуття може бути недовгим, особливо коли вони самі шукають розуміння або коли співчуття повинно бути виражене в грошах. Краби думають двічі перед тим, як розлучитися з грошима, і ще зволікають, щоб переконатися в тому, що вони чинять правильно. І вони і Тельці по-справжньому щедрими до дітям і старим. Якщо мова йде про родичів або про кращого друга, Рак і Телець втрачають свою фінансову обережність. Це відбувається і в тому випадку, коли вони закохані.

Причина, по якій ці двоє так, не люблять розлучатися з грошима, не в тому, що вони скупі. Вони думають про майбутнє. Завжди ж є чорний день, на який треба збирати гроші, чи не так? (Уявляю, як Краби і Бики читають це, хитають головами і тихо, майже безнадійно запитують себе: «А хіба не так?»)

З точки зору астрології це так. Завжди сіл чорний день, на який треба збирати гроші (або заради якого треба копити). І якщо ви цього дуже захочете, він неминуче настане, іноді точно за розкладом. Давня істина гласить: «Будь обережний зі своїми бажаннями, бо саме це ти і отримаєш». У цьому немає ніяких сумнівів. Якщо ви зосередитеся на тому, щоб збирати на чорний день, то рано чи пізно опинитеся в пітьмі кромішній. А як щодо того, щоб замість цього уявити собі любов, щастя і спокій?

Гумор завжди пручається трагедії, ось чому серйозні Краби і Бики так цінують веселощі – особливо якщо вони разом, будь то бізнес, любов, дружба чи сім’я. Правда, Бик може пригадати іноді про своїй упертості, але у Рака вистачить на це терпіння; тут у них є власний досвід, ви ж знаєте!

Обидва цих знаку люблять поїсти, і обидва люблять готувати. І якщо вони проводять разом багато часу, іноді виникає проблема дієти. Якщо ви знаєте пару Телець – Рак, то найкращий подарунок до Різдва, який би можете їм зробити, – це кулінарна книга. Що стосується шампанського, то Рак набагато більше, ніж Телець, здатний отримати від цього задоволення. Як, ж Водного знаку не розбиратися в напоях? Якщо ж Рак спокушає Тельця шампанським занадто часто, це може погано скінчитися. Бик ненавидить перебір в будь-якому вигляді і рідко собі це дозволяє, але коли він зривається, то робить це так само грунтовно, як і все інше. Телець краще почуває себе в молочному барі, тому що у нього є те, що ви, може бути, назвете тугою за старим добрим минулого …

Зазвичай Телець і Рак добре ладнають між собою. Якщо їм і доводиться з’ясовувати стосунки, це відбувається без особливого шуму і рідко доходить до вибухів. Обидва вони нормально реагують на образу і намагаються зрозуміти, що відбувається. Звичайно, повного спокою між ними під час сварки ніколи не буває. Час від часу будуть роздаватися тихі звуки: Бик буде сидіти в кутку, перетворившись на брилу образи, і щось бурмотіти собі під ніс, а Краб замкнеться у ванній, ридаючи в великі паперові серветки і періодично видаючи здавлені схлипування. У підсумку все це більш мирно, ніж у знаків Зодіаку з іншим темпераментом. Бувають, щоправда, моторошні історії, коли Бики уявляють, що вони в посудній лавці і хтось махає їм червоною ганчіркою, але вони дуже рідкісні!

Зустріч Бика з Раком часто буває фатальною, з прихованим впливом Карми. Це більше, ніж випадковий інтерес один до одного, – це те, про що пам’ятають іноді ціле життя.

Телець і Рак – чудова пара для будь-якого бізнесу, будьте біржове маклерство або банк, садівництво, фермерство, політика чи кампанія по нерухомості. Бик зуміє закласти міцний фундаменту розумно все організувати, а Краб буде тонко відчувати, що саме треба робити: так спільними зусиллями досягається максимальна ефективність. І хоча Раков не дуже цікавить зовнішня сторона успіху, їм не складає труднощів отримати місце в газеті на першій смузі чи з’явитися на екрані телевізора. Так що у ділового партнерства Рак – Телець прекрасні можливості. Так як Телець – знак Землі, а Рак – знак Водний (стихії Вода і Земля дуже сумісні), більш імовірно, що Краб буде поступово переймати звички Постійного Бика, а не навпаки. Вода податлива і поступлива, і в цьому її мудрість. Вона приймає форму посудини, в який її наливають. Коли «посудиною» є Телець, вона знаходить форму, яка і правильна, і приємна для очей, адже з почуттям форми у Тельця і ​​з відчуттям кольору у Рака все в порядку!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,389