Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Скорпіон і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ні Скорпіону, ні Козерігові спілкування не дається легко, але оскільки це поєднання знаходиться під впливом стихій Вода і Земля, вони звичайна будуть більш говіркі один з одним, ніж з більшістю інших своїх знайомих. При іншій вібрації тільки з Дівою, Раком або Рибами Скорпіон так само вільно може бути самим собою. Теж саме вірно для Козеріга з Рибами, Дівою і Тельцем. Або зі своїми власними Сонячними знаками в поєднанні Скорпіон і Козеріг.

Скорпіон і Козеріг будуть проводити значну частину часу, обговорюючи збої особисті та спільні надії, мрії і бажання, але методи і способи досягнення цілей (навіть загальних), швидше за все, викличуть у них розбіжності. Обидва вони потай жадають поваги, обидва прагнуть до тихої влади, і все ж Козеріг може не схвалювати внутрішню напруженість Скорпіона, вважаючи її безглуздою витратою життєвої енергії, тоді як Скорпіон може думати, що Козерігові бракує сентиментальності чуттєвості. Однак обидва досить практичні люди і якщо одного разу вирішать довіряти один одному, то можуть об’єднати свої здібності, щоб підвищити шанси на успіх.

На щастя, мстивий укус Скорпіона буде діставатися Козерігові дещо рідше, ніж іншим, і йому буде легше не прідаветь цьому значення (Козероуй схильні відмахуватися від всього, що перешкоджає руху вперед або вимагає якогось часу на емоції). Скорпіон, ймовірно, зрозуміє тяжкі сатурніанського роздуми Козеріга і буде терпимо до них, тому що Скорпіон теж схильний до нападів невимовною депресії. Побічна астрологічна симпатія очевидна як у дітей цих Сонячних знаків, так і у дорослих.

Хоча Скорпіон і Козеріг і переживають часом періоди братнього суперництва, звичайно вони знаходять спосіб вирішити всі складнощі раніше, ніж більшість інших, і найчастіше закінчують тим, що захищають одне одного від чужинців. У них завжди є осноается для компромісів, тому що вони підсвідомо розуміють внутрішню природу один одного. Хоча і Скорпіон, і Козеріг воліють самота, типовий Скорпіон набагато більше здатен на публічні виступи. Але Скорпіон використовує слова в якості димової завіси, щоб ретельно приховати свої справжні думки. Скорпіони обожнюють маскування всіх видів, розмова про що завгодно, крім того, що для них дійсно важливо, і це тільки одна з багатьох масок, які надягає Плутон, щоб дурити непосвячених. Козеріг розпізнає цю здатність і захоплюється нею, навіть заздрить їй, бо сам він, по суті, сором’язливий. Іноді його хвороблива боязкість глибоко зворушує Скорпіона і часто стає основою для взаємної симпатії.

Звичайно, завжди потрібно пам’ятати про винятки, що стосуються тих Скорпіонів і Козерігів, на яких через Місячні знаки та Асцендента їх гороскопів впливають стихії Вогню або Повітря, але типові Скорпіон і Козеріг додадуть набагато більше значення просуванню вперед по життю і забезпечення особистої надійності, ніж суспільним вольностям і непродуктивною діяльності.

Трохи забавний і, можна сказати, позитивний аспект цього поєднання (залежно від того, як на нього подивитися) складається атом, що наполеглива таємничість Скорпіона зазвичай не буває причиною непорозумінь між ними, тому що Козеріга рідко хвилюють чиїсь секрети. Зазвичай загадки викликають у нього лише нудьгу. Якщо тільки його Місячним знаком або Асцендентом не виявиться Рак або Скорпіон, Козеріг буде ігнорувати «валентинки», підписані «вгадай хто». Його не цікавлять анонімні листами стоїть Орлу звернутися до Козерігу зі словами: «Вгадай …», у відповідь він, швидше за все, отримає важливий позіхання. Козеріг просто почекає, поки Скорпіон сам не пояснить що до чого. Козеріг не збирається відгукуватися на такий дитячий виклик. Типова сатурніанського філософія полягає в там, що час в кінці кінців дасть усі відповіді, а ті відповіді, які залишаються невідомими, не варті того, щоб ламати голову. Виняток становить лише Козеріг-матір, яка намагається добути інформацію про своє нащадку. У цьому випадку вона може перетворитися на час у вельми наполегливої ​​детектива. Але зазвичай Козеріги не мучаться пекучим цікавістю. Вони рідко грають хованки, навіть у дитинстві.

Найчастіше повна відсутність цікавості у Козеріга буде приємно керованим Плутоном Скорпіонам, тому що ніщо не приводить їх в більший гнів, ніж спроба заглянути в їх щоденники, чекові книжки, ящики для шкарпеток або думки, якщо вони самі не бажають поділитися своїми секретами. Але час від часу надчутливий Скорпіон буде ображатися на байдужість Козеріга.

Відсутність інтересу у Козеріга зовсім не означає відсутності піклування. У Скорпіона – навпаки, тому що Скорпіони цікаві, тільки коли чимось стурбовані, в іншому випадку вони не помічають «і людей, ні речей. Складність в тому, що цікавість Скорпіона часто переростає в підозрілість. Вони кажуть собі, що маленьке підозра корисно, що це захист від тих, хто користується довірою в корисливих цілях. Але підозрілість може змусити Скорпіона страждати від численних безпідставних страхів. Козерігам ж не властива помисливість. Їх засобом самозахисту служить сатурніанського обережність.

При всіх своїх неспокійних підозрах Скорпіони захоплені метафізикою та релігією, і в цьому полягає головна відмінність між керованими Плутоном Скорпіонами і обмежує Сатурном Козерігами. «Якщо ти дійсно хочеш цього, – проповідує Орел, – вір, що ти цього досягнеш, і тоді все вийде». Заповідь Козеріга зовсім інша: «Блаженні нічого не очікують, бо їх не спіткає розчарування».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,173