Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


І Риби, і Діви випробовують на собі подвійне жіночий вплив, хоча Діва кориться також Меркурію, чоловічий планеті. Але не думайте, що Риби вважатимуть це перевагою Дев.

І даремно, тому що Діви однаково володіють чоловічими (Меркурій) і жіночими (Вулкан) вивертами і можуть виявитися хитрими. Втім, Риби, ухильні і вислизають, не страждають від нестачі хитрості. Відносини між Рибами і Дівою – це відносини знаків стоять один навпроти одного в астрологічному колис – сумісність протилежних знаків Зодіаку, а також сумісних стихій. Не те щоб Риби і Діва воювали один з одним … Просто кожен з них має якості, яких немає в іншого, які викликають і відторгнення, і заздрість.

Почнемо з того, що Діва – це сама методичність, і охайність. Її ділової розум із завидною вправністю сортує враження і факти, постачає їх акуратними ярличками і зберігає в бездоганному порядку. За винятком рідкісних індивідів, у яких Асцендент або Місяць припадають на знак Риб, Діви негайно оплачують рахунки, ніколи не запізнюються на роботу, не засиджуються за північ (якщо тільки їх не точить занепокоєння). Їхні будинки, їхні машини, їх одяг, їх зуби, їх думки – все в ідеальному порядку. Вони не витрачають багато енергії на таку непродуктивну діяльність, як витання в хмарах і абстрактні роздуми.

Відомий принцип: «Кожній речі своє місце, і кожна річ на своєму місці» – вигадали явно не Риби. Їх особисті речі схожі на абстракції Пікассо. Їх житла нагадують мальовничі руїни, це царство барвистого хаосу. Однак у цій мішанині і плутанини немає нічого дратівної, а тільки сонний мир і спокій, як в антикварній крамниці. Звичайно, серед керованих Нептуном людей трапляються й такі, чиє житло завжди готове до візиту фотографа з журналу «будинку й саду». Але, швидше за все, в їх гороскопі є кілька планет або Асцендент в Діві. Набагато частіше середовище проживання Риб виткана з теплого сумбуру, трошки запорошеного затишку, разнежівающего співчуття. Ну і що з того, якщо пластівці пилу ховаються по кутах і щілинах? Надокучлива щітка разом з пилом може вимести що криються в закутках секрети Риб.

Риби посміюються над педантичною Дівою, але в глибині душі усвідомлюють, що не худа було б поменше мріяти і лодирнічать, не відкладати справи в довгий ящик і привести в порядок свої речі, думки і почуття. Ось чому Риб чарують Діви протилежної статі і бісять Діви їх власної статі, чиї досконалості кидають Рибам мовчазний виклик. Ніщо так не дратує Риб, як необхідність змагатися, змагатися.

Тим не менш Діви і Риби часто примудряються успішно співпрацювати всупереч поділяючим їх глибоким розходженням. Частково їх об’єднує скритність і стриманість з незнайомцями.

Було б несправедливим промовчати, що і Дівам є чому повчитися у Риб. Наприклад, мистецтву мріяти і бажати, причаровувати примхливу Удачу. Риби втілюють мрії і бажання в реальність простою вірою у силу добра і мудрість незлобивого терпіння. Діви також можуть служити зразком терпіння, але ніхто не назвав би їх Терпіння лагідним.

Так, Риби дбайливо пестують свої мрії і бажання, оберігаючи їх від марноти буденності, але часом вони підкорюються безіменним страхам і боязкості. Цьому Сонячному знаку властива подвійність. Недарма його символ – риби, що пливуть у різних напрямках. Це непросто – плисти відразу у двох різних напрямках. Тому Риби заслуговують на співчуття. Вони так щедро роздають його всім нужденним, що вправі самі розраховувати на підтримку і симпатію.

Риби дивно сприйнятливі і проникливі. Вони вміють читати в умах і серцях. Ця здатність до співпереживання – і благословення, і прокляття Риб, бо вона припускає живе і палке уяву, здатне спотворювати реальність. Уява, як і вогонь, – хороший слуга, але поганий господар.

У цьому відношенні тверезомислячі Діви можуть бути дуже корисні Рибам, а можливість бути корисними вкрай спокуслива для Дів. Вони ввічливо і м’яко вкажуть Рибам, що їхні враження або ідеї далекі від дійсності.

Мрії Риб володіють чаклунським властивістю. Це щось подібне до зоряного пилу, якій фея Лінь обсипала Пітера Пена. Це, чарівна субстанція, яка дозволяє людям літати. Тепер і розсудлива Діва може парити над нудьгою і суєтою.

  1. Один комментар до “Сумісність Діва і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Лілія в 12.01.2021 | Відповісти

    Це все не правда, нічого не сходиться…

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 41 T. 0,213