Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Звичайно, це не обов’язково страх, хоча якась настороженість присутній завжди. Але коли Телець і Скорпіон дійсно цього хочуть, у них все добре, навіть чудово. Якщо Місячний знак одного з’єднаний з Сонячним знаком іншого, перед ними можуть відкритися нові горизонти, не тільки земні, але й духовні. Вони здатні створити прекрасний тривалий союз в науці, літературі, мистецтві чи в простій земної реальності. Коли між їх Сонцем і Місяцем існують негативні аспекти, вони можуть бути сильними і непримиренними ворогами, якщо тільки хоч один з них не доросте до розуміння толерантності та співчуття і не відмовиться від власного егоїзму.

Як у всякій зв’язку протилежних знаків Зодіаку, і различних дружніх стихій Вода і Земля, і Скорпіон і Телець відчувають в собі недолік тих якостей, які вони бачать в іншому і які могли б зробити їх істота більш цілісним. Магнетична полярність їх протилежностей невблаганно тягне або до добра, або до зла. У Скорпіоні є все, що хотів би бачити в собі Телець. Так само як і в Тельці є все, що хотів би бачити в собі Скорпіон. Однак будь-який з них швидше помре, ніж погодиться з цим. Скорпіон не є двоїстим знаком, тим не менше він живе одночасно у двох світах – в одному світі, в який тягнуть його раптові душевні пориви, і в іншому, матеріальному, в який вірять і який бачать прості смертні … Скорпіон існує десь між цими , світами. І щоб його не застали зненацька, він часто носить маску. Це може бути маска м’якою люб’язності, крижаний неприступності або холодної практичності. Однак за нею завжди тліє вогонь і скипають і пузиряться найсильніші емоції.

У Тельця не буває фальшивих осіб. Як і інші Земні знаки, Бики не люблять вбиратися, щоб дурити чи лякати людей. Бики міцно і відчутно пов’язані з одним миром – Землею. Старої, доброї, знайомої, міцної Землею. Вони такі, які вони є, і ніщо або ніхто ніколи не спокусить їх стоги шляху, для якого вони були народжені, вони – справжні твердині відповідальності, мужності, терпіння і визначеності. У них немає проникливості і сталевої волі Скорпіона або його гідного подиву відновного потенціалу, зате вони втілюють у собі істинне природне внутрішнє тепло, про яке мріє Скорпіон: всі знаходяться під владою емоцій і під впливом Плутона чоловіки і жінки тільки роблять вигляд, що їм володіють! Саме за це Скорпіон може ненавидіти знаходяться під впливом Венери Тельців. Але якщо ви зустрінете Бика з Місяцем і Асцендентом в Скорпіоні, будьте обережні: такі люди у вищій мірі сильні.

Що стосується типових Биков, вони б багато віддали за те, щоб навчитися знати все, як знають, це Скорпіони. Без всяких попередніх розрахунків – просто знати. Тельці віддали б все своє золото за володіння здатністю, пильно вдивившись в чиюсь душу, дізнатися всі її секрети. А якби Скорпіон міг у свою чергу навчитися бесстрастности Тельця, його спокійного, без емоцій відношенню до життєвих штормів, він виконав би своє таємниче призначення з набагато меншими втратами для своєї душі.

Зрозуміло, коли ці двоє об’єднуються, укладаючи діловий союз, створюючи сім’ю, стаючи друзями або коханцями, вони можуть не тільки багато чому навчити один одного – вони можуть змінити свою долю.

Одним з якостей, яким володіє Телець і якого зазвичай бракує Скорпіону, є почуття смішного. Гумор – це природний противагу. Він повідомляє житті здорову перспективу і допомагає Бикам уникати руйнівного впливу жалості до себе і егоцентризму. Коли ви смієтеся, ви оточуєте себе доброзичливими, щасливими людьми. А коли ви смієтеся над собою, вас просто обожнюють, тому що це доводить, що ніщо людське лам не чуже і що ви так само уразливі, як і оточуючі вас люди, – ви дозволяєте їм хоч на коротку мить забувати про власну вразливість. Може бути, недолік саме такого легкого спонтанного почуття гумору, який так приваблює людей, пояснює, чому Скорпіони часто воліють подорожувати поодинці і інкогніто. Для тих, хто знаходиться під впливом Плутона, не так просто показувати свою вразливість. Крім того, вони не відчувають ніякої необхідності в тому, щоб їх любили багато.

Сподіваюся, читача не поставить в безвихідь те, що, говорячи про людей, що знаходяться під впливом Плутона, я буду використовувати два природних символу: Скорпіон і Орел. Орел – це Скорпіон на вищому щаблі його самосвідомості, що виділяється найкращими і позитивними якостями цього Сонячного знака. Всі Скорпіони якийсь час бувають Орлами. Якщо вони будуть докладати зусиль, вони зможуть постійно перебувати на цьому високому рівні, піднявшись з піску, в якому повзає Скорпіон, до небес осяяння, в яких ширяє Орел, відректися від помсти і присвятити себе захисту беззахисних.

Багато Скорпіони дійсно цінують гумор, але зазвичай лише тоді, коли сприймають його безособово, займаючи позицію спостерігача. Дуже небагато Скорпіони знаходять смішними жарти, спрямовані в їх власну адресу. Типовий Скорпіон буде від душі сміятися жартам тільки в компанії старих добрих друзів. Скорпіон Майк Ніколс, талановитий комедійний драматург і режисер, зовсім не користується репутацією мішка зі сміхом у своєму особистому житті, коли жарти стосуються його.

У Скорпіона й Тельця є точки дотику. Обидва вони стримані з незнайомими людьми. Ні той, ні інший не бувають базіками і пліткарями і не люблять вимовляти довгі промови, якщо тільки вони не хочуть сказати щось важливе. Точно так само їм не подобаються нескромні розпитування цікавих. Однак їх реакція на подібні вторгнення в їх особисте життя різна. Скорпіон буде використовувати тонку стратегію, що дозволяє йому утримати свої секрети в таємниці. Якщо ж це не допоможе. Скорпіон буде просто брехати, хоча в будь-яких інших випадках душа Скорпіона кристально чиста. Людина, який виявив зайву цікавість, повинен бути вдячний йому за брехню – це набагато краще, ніж бути ужалених. (Іноді і та і інша заходи застосовуються Скорпіоном одночасно.)

У Биков почуття недоторканності особистого життя виражено так само яскраво, але вони не володіють витонченою стратегією Скорпіонів і рідко вдаються до брехні. Телець дасть відсіч настирливому людині прямо, поставивши всі крапки над «і», як, наприклад: «Займайся своїми справами, друже, або забирайся геть».

Ніхто інший, крім Тельця й Скорпіона, не може більш ясно і чітко сказати «ні». Якщо вони говорять це один одному – це кінець. Але якщо вони скажуть один одному “так”, між ними виникне міцна і тривала дружба. Тому що і у Биков, і у Орлов є ще одна спільна риса: відповідальність. Заради тих, кому вони вірять і кого люблять, вони зрушать гори.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,416