Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рак і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Знаки Зодіаку Рака і Козеріга знаходяться на кармічні колесі життя під кутом 180 ° один до одного. В астрології – а значить, і в астрономії, і в математиці – кут в 180 ° становить половину круга, чи опозицію. Але в людських відносинах опозиція Сонячних знаків позитивна. Ця пропозиція всім краби і козам варто прочитати кілька разів.

Опозиція показує, що дві сили протиставлені один одному. В даному випадку ці сили Місяць і Сатурн, які управляють відповідно знаками Рака і Козеріга. До того ж Місяць представляє мрії, зміни, рух, спогади, роздуми, залежність і м’якість. Сатурн ж – це реальність, стабільність, обережність, очікування, визначеність, самодисципліна і твердість. Як і всі інші поєднання знаків стоять в опозиції, рано чи пізно (і чим раніше, тим краще) Рак і Козеріг повинні вибрати, яка з протиборчих сил, місячна або сатурніанського, буде домінувати в їх союзі, або їх життя перетвориться на вічне поле битви .

В існуванні протилежностей є своя вигода, адже саме протилежності взаємно доповнюють один одного. Кожен має те, чого немає в іншого, і кожен мріє про те, що в іншого є. Уявіть собі це, якщо хочете. Якщо ці двоє не егоїсти, якщо обидва щедрі, якщо обидва розділять все порівну – що може бути краще? Так здорово бути для когось добрим генієм, а він в той же час буде добрим генієм для тебе! Так відбувається з усіма протилежностями на Землі. Візьміть будь-яку полярність. Ось Гаряче і ось Холодне, а посередині ви отримаєте тепле – температуру вічної весни. Химерна ідея! Саме це відбувається, коли Середина Літа (Місяць) і Зима (Сатурн) зустрічаються один з одним на півдорозі.

Так, знак Рака символізує Середину Літа, так само як Близнюки символізують Весну і Раннє Літо, Лев – кінець Літа, а Діва – Бабине Літо. Але ви не забули про те, що Козеріг – Зима? Все ж, незважаючи на протистояння знаків і правлячих планет, їх відмінності виявляються так само явно, як подібності.

Обидва вони, і Рак, і Козеріг, жіночі знаки, а це означає, що у кожного є м’якість, притаманна жіночим силам природи, хоча обидва приховують це, і почуття та емоції обох дуже глибокі. Крім того, обидва вони знаки Кардинальні, отже, претендують на лідерство. Коза воліє робити це ненав’язливо, а Краб – тонко, так що спочатку це може не проявитися. Але не думайте, що так буде завжди. Союз двох лідерів рівного статусу – це більш ніж непросто. Отже, хтось повинен поступитися. Мабуть, це буде Краб. Але астрологічно пильного спостерігача чекає захоплююча оцінка: кожен із двох лідерів таємно намагається вести за собою іншого так, щоб той про це і не підозрював. Поступово кожен з них розуміє, що відбувається, і між ними починається тиха, але жорстока битва за перевагу. В Насправді, це дуже цікаво – цікавіше, ніж більшість останніх фільмів Голівуду!

Краб, розробляючи свій стратегічний план, повинен пам’ятати про козерожьей стійкості, а Козі краще не забувати про те, що Краб завжди робить пару кроків назад або убік, перед тим як кинеться вперед. Це буде захоплююче бій. Мабуть, без таких гучних ефектів, як при поєдинку знаків Вогню і Повітря в інших опозиційних моделях, але тихе і завзяте суперництво Землі і Води може таїти в собі великі несподіванки.

Деякі якості Краба та Кози не можна назвати ні схожими, ні протилежними: вони просто підкріплюють один одного. Раки люблять комфорт і безпеку, а Козеріги дуже честолюбні. Оскільки саме честолюбство прокладає шлях до комфорту і надійності, воно може об’єднати цих двох.

Обидва вони прив’язані до того, що було вчора. Люди Місяця взагалі люблять історію і до того ж відчувають якусь тугу за власним минулим. Козеріги уміють винести урок з минулого досвіду і захоплюються героїкою минулих днів. Вони поважають сімейне вогнище і родинні зв’язки. Раки прив’язані до матері, а Козеріги до обох батьків і до всього сімейному древу – особливо якщо з однієї з його гілок звисає військова форма. Деякі Козеріги відверті сноби в питаннях репутації і престижу, хоча ви можете і не помітити цього за типовою соромливою усмішкою і м’якими манерами.

Пара Краб – Козеріг може займатися історичними дослідженнями та реставрацією, може спробувати заснувати музей, зайнятися серйозним бізнесом або колекціонувати антикваріат, а також брати активну участь у місцевій або національній політиці. Цю пару можна знайти в книжкових магазинах (в якості власників, звичайно) і особливо в банках (зрозуміло, в директорському кабінеті).

Козеріги часто знаходять себе в ювелірній справі і … на звалищі. Розумієте, вони здатні відшукати щось практичне і цінне там, де інші цього не бачать. Наприклад, діамант серед іржавої мізерії. Дивно, але вони небайдужі до мистецтва, хоча зазвичай естетичні переживання не в їхньому характері. Але для типового Козеріга мистецтво повинно бути реальним. Мікельанджело, Леонардо, Рембрандт – ось це художники. А Пікассо і Далі тільки жартують – чи не так? Для тих, ким керує Сатурн, мистецтво, як і все в житті, – справа серйозна.

Багато Козеріги холодні й підозрілі – позначається суворе вплив Сатурна, так що любов і розуміння чуйного і тонкого Краба будуть як не можна до речі. Відданість Рака будинку і сім’ї теж приємна Козерігу, адже сімейні узи – це святе.

Якщо тільки хтось із них, не був народжений з Місяцем або Асцендентом в знаках Вогню або Повітря, вони ніколи не спалять заради забави доларовий папірець, і хіба що дуже мало хто з Крабів або Коз здатні просити милостиню. У фінансових питаннях вони не тільки розумні, але й суворі, і їх почуття відносно грошей дуже схожі. Гроші обидва обожнюють збирати, і обидва не люблять їх витрачати. Їм не завадило б поміркувати над словами поета Халіля Джібрана про те, що робота тільки заради матеріального достатку не робить людину щасливою. Інакше «краще вже сидіти біля міських воріт і мовчки милостиню брати у тих, хто подає», тому що хліб, спечений без любові, невкусен і «голод серця твого навряд чи вгамує».

Спочатку ці слова жахнутися обох. Люди працюють заради грошей, при чому тут любов? Якщо людині подобається його робота – тим краще, але головне – це грошова компенсація, чи не так? Ні, не так. Робота з любов’ю – ось що має бути на першому місці, а гроші – на другому. Тут і криється їхня проблема. Справа не в тому, що люди Місяця і Сатурна не розуміють, що в роботі важливі не тільки руки, а й серце. Справа в пріоритетах. І цим двом слід докласти велике зусилля, щоб поміняти місцями те, що їм здається самим і не найважливішим.

Небагато людей здогадуються про дійсну силу марного бажання Козеріга піти від невидимих ​​обмежень Сатурна, тому що і це бажання тримається під строгим контролем. Співчутлива посмішка Рака, який так добре розуміє, що значить бути самотнім, може стати для Козеріга відкритими дверима в новий, більш яскравий світ.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,170