Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рак і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ви можете поцікавитися, що Раку робити з Дівою? Хіба що випадково хапнути її за спокусливий пальчик ноги або обміркувати більш міцну хватку? Точно так само ви можете запитати, що Діві робити з Раком? Хіба що швидко від нього втекти або взяти додому, як домашня тварина …

Складно припустити, що у Рака і Діви є щось спільне, але про окремі дівчатах кажуть, що вони нервові створення, а справжні Раки відрізняються боязкістю, яку зазвичай асоціюють з незайманими, – це наближає нас до того, щоб як то зв’язати ці два знака. Один з них – нічний творіння моря. Інший також має відношення до сил ночі, хоча і не до Водної стихії – якщо не рахувати тихих ставків, куди люблять заглядати астрологічні Діви, щоб побачити там своє відображення. Іноді ці нарцісстіческіе образи злегка покриваються брижами, але в цілому вони чітко окреслені. Земля містить воду, і якщо її занадто мало, стає пересохлої, так що зв’язок з Водним знаком Рака збагачує характер і особистість чоловіки, жінки або дитини Земної знаку Діви.

Більшості Дев не дуже хочеться пов’язувати свій розмірений, вірніше, схематизувати спосіб життя з життям інших, недбалих, дивних і імпульсивних людей. Це змушує їх нервувати або відчувати почуття незручності. Але в Водної стихії Рака є щось, що заспокоює Діву, і вона не відчуває цього дискомфорту. Ніжність і м’якість Рака дає відчуття спокійного озера. Час від часу можна простягнути руку і зірвати лілею чи подратувати пропливаючу повз зграю русалок … Діва почувається вільною і розслабленою, вона вже не боїться, що її стануть обмежувати або, ще того гірше, почнуть керувати і наказувати нею. (Бідна, нічого не підозрюючи Діва!) Її приведе в захват приголомшливий «місячний» гумор Рака – розумний, не схожий на клоунський, не надто ускладнений і не занадто вульгарний. Це просто спосіб бачити смішне, і це так подобається Діві з її почуттям критики і сатири, що вона готова приєднатися до Раку зі своїми власними кумедними спостереженнями.

Хіба це не чудово? Ці двоє заскочили в одну яскраво-зелену гумовий човен і попливли разом вниз по річці щастя. Можете бути впевнені, що вони захопили з собою трохи меду (honey) або медових пряників для Рака і гітару для Діви, на якій вона буде підігравати Раку, коли він буде співати жахливо дурні лімерики на мотив траурних пісень вчорашніх днів, і, звичайно ж, вони захопили з собою багато грошей (money) – не тільки тому, що це римується з медом, але й тому, що Раки вважають запас готівки абсолютно необхідним багажем.

Діва нічого не має проти музики, але що стосується медових пряників, які бере з собою Рак в будь-яку поїздку, тут Діва цілком може заявити, що майно Рака абсолютно не залишає місця для бальзаму від застуди, таблеток від животика, не кажучи вже про вітаміни і пророслих зернах пшениці. І взагалі, пряники зовсім не так важливі для життя, як чистий, бджолиний віск, який необхідний для всього – від загоєння подряпин до запобігання облисіння, – який допомагає набирати і скидати вагу і взагалі підтримувати здоровий дух у здоровому тілі. Отже, Раку краще відмовитися від пряників заради її чудового воску. Більшість Дів в своїх забаганках подібного роду не шкодують грошей, хоча можуть бути скупі в чомусь іншому. Розумієте, якщо їм трапиться захворіти, вони, можливо, не зможуть вийти на роботу (і за це непростиме поведінку вони здатні покарати себе великим штрафом і шістьма місяцями самоти!) У більшості Дів розвинене почуття відповідальності за свою роботу, і деколи це стає нав’язливою ідеєю , хоча Раки приймають це за сяючу чеснота. Подавайте повернемося до гітарі, яка так, гармонує з тихим соло Рака під повним місяцем, після того як питання пряників і воску нарешті зважився, і до питання про гроші. Діва буде заперечувати проти того, щоб Рак возив з собою багато грошей, але, цілком можливо, вона захопить кілька сумок з речами, оскільки страх фінансового краху – примари бідності – майже досконало поєднується в цій парі. І ще невідомо, хто з них більше цінує гроші. Чи, швидше, кому з них більше потрібна впевненість у тому, що їх завжди буде достатньо.

Разом Діва і Рак складають потужну цілющу вібрацію. Коли вони поєднують свої аури, руки і серця, вони при необхідності самим магічним чином можуть лікувати розумові, емоційні і фізичні недуги. Правда, у інших. Себе обидва вони здатні довести до важкої депресії або хронічної хвороби. Але вони можуть допомогти один одному і готові вислухати самі різні скарги.

Тут ми спостерігаємо дружелюбне вплив стихій Води і Землі знаків Зодіаку. Саме воно дозволяє Діві і Раку, якими б смішними і дивними не здавалися вони оточуючим, відчувати себе абсолютно природно, коли вони гуляють уздовж морського берега або йдуть через ліс до будинку бабусі (бабусі Діви – інакше б вони зупинилися побалакати з мамою Рака).

Коли місяць йде на спад і змушує чоловіка або жінку Рака плакати над спогадами минулого чи кошмарними страхами, майбутнього, ніжна Діва (чоловік або жінка) і поспівчуває йому, і втішить. У Діви, ймовірно, буде красивий чисту носову хустинку, який вона віддасть своєму плакав «місячним» другу (родичу, ділового партнера, коханому або дружину) і який буде прийнятий із зворушливою вдячністю.

Обидва ці знака Зодіаку – надійні і відповідальні працівники, за винятком випадків серйозних «неприємностей» з Сонцем при народженні або інших негативних планетних конфігурацій в їх картах. Обидва здатні отримувати від роботи задоволення, а не розглядати її як тягар. Діві це подобається, оскільки добре виконана робота для неї сама по собі нагорода. Раку це теж подобається, тому що робота дасть йому гроші, і він буде потихеньку збирати їх, забезпечуючи своє майбутнє, і зможе захистити себе від будь-яких потенційних катастроф – від повені, пожежі, землетруси, війни, бубонної чуми і банкрутства фондового ринку, індійських крокодилів , гвалтівників (навіть хлопчики-Раки нервують при думці про це), вандалізму, соціалізму, комунізму і голоду …

Діва теж молодець по частині заощаджень, тому що більше всього на світі вона боїться небудь залежати від інших. Поруч з Раком і під його захистом Діва відчуває себе спокійно, адже він так хвилюється про благополуччя Діви, так щиро дбає про неї. Рак теж з задоволенням поринає в прохолодний спокій Діви, де йому так затишно і куди можна втекти від галасливих, забитих людьми вулиць. Але на їх шляху до прохолодного ставку в запашних лісах є і перешкода, яку треба здолати. Справа в тому, що Діва не виносить власництва і терпіти не може обмежень. А Раки не можуть відокремити власництва від теплої, люблячої турботи і доброзичливою зацікавленості. При тому, що вони не надто люблять розповідати про себе, вони сунуть носа в чужі справи, як ніби вони – кожній бочці затичка. Діва не жерстяна банка, і вона не хоче, щоб в неї совали ніс! І коли вона відчуває, що її обмежують з трьох або чотирьох сторін, вона взагалі вся складається з одного суцільного занепокоєння. Через якийсь час Діва (чоловік або жінка) почне розглядати дбайливість Рака як в’язницю володіння. Тут вже Раку треба відійти в сторону, навіть тому, і дати Діві на деякий час відчути себе вільною. Зрештою, Діва повернеться, але буде м’яко чіплятися до «місячної» особистості, і її критика навпіл з ввічливістю змусить Рака роздратовано хапнути її колишній. Діва зронивши одну крихітну сльозинку, зате Рак виплачеться цілий водоспад і попросить вибачення. Діва зробить те ж саме. Земна Діва добре розуміє, що дружбі не можна давати іржавіти.

Ці два знаки лірично пов’язані вібраціями відносин Води та Землі, які кармічно обіцяють їм примирення при найменшій спробі. Більшість спілок Води і Землі, навіть розпадаючись, не зникають безслідно і можуть виникнути знову, коли менше всього цього чекаєш …

  1. 2 коментарі до “Гороскоп сумісності Рак і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Ірина в 13.08.2013 | Відповісти

    Я так починала і думаю – продовжувати мені стосунки з чоловіком-раком чи ні. він такий занудний і зовсім до нього не тягне. але зупиняє те, що мождиво він турботливий і добрий і буде хорошим сімянином – а заради цього можливо всі недоліки знівелюються..

  3. Sans_Logique в 07.09.2013 | Відповісти

    Справжня Діва! Вже мені подобаєтесь))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,170