Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Вогонь і Вода – від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.
До стіхії води, відносяться: Рак, Скорпіон, Риби.

Сумісність Овен – Рак | Сумісність Овен – Скорпіон | Сумісність Овен – Риби
Сумісність Лев – Рак | Сумісність Лев – Скорпіон | Сумісність Лев – Риби
Сумісність Стрілець – Рак | Сумісність Стрілець – Скорпіон | Сумісність Стрілець – Риби

Сумісність вогню і води у взаєминах найбільш проблематичні, серед всіх комбінацій – ці стихії, а отже і їх знаки, антагоністичні один-одному. Обидві стихії вкрай збудливі, однак абсолютно по-різному. Вогонь запальний і спонтанний, його емоції адресовані зовні. Вода – елемент більш піддатливий і пасивний – потребує емоційної підтримки і розуміння. Вогненні знаки надзвичайно сліпі, вони без утруднень забувають і вибачають своїм партнерам їхні помилки; водні ж – дуже сприйнятливі і вразливі, один раз скривджені, вони можуть вічно зберігати образу і зло на свого кривдника. Вогняного партнера нервує прискорена зміна настрій у водного, водний партнер думає, що вогонь дуже егоцентричний і бездушний. Тому в цих зв’язках вічно з’являється найбільшу кількість суперечок і недомовок.

Вогонь зовсім не бажає ображати близького партнера, тим не менш, через небажання води висловлюватися про свої прикрощі, що між ними накопичується емоційне напруження. Коли водний людина вибухає, нездатний далі терпіти образи, вогненний знак, замість того, з тим щоб вгамувати близького партнера, найчастіше залишається до нього абсолютно байдужим.

Головна проблема, що стоїть перед кожним з партнерів в даних взаєминах – навчитися розбиратися і приймати емоційний світ свого партнера, настільки різноманітний на його особистий світ. Вогонь зобов’язаний привчати себе рахуватися з вразливістю та уразливістю близького партнера, а воді необхідно відректися від манери виношувати всякий раз на самоті власні образи, коня їх все більше з кожним новим днем.

На початку відносин спрацьовує принцип тяжіння антагоністичних протилежностей – Овен / Рак, Лев / Скорпіон і Стрілець / Риби.

У сексуальному плані, сумісність вогню і води можливо тільки в самому початку відносин, коли вогонь ще утримує свою імпульсивність, а вода не встигла зібрати образ і образ. Проте надалі цю пару можуть очікувати великі проблеми: сексуальність водної стихії сильно пов’язана з їх емоціями, і внаслідок того, що їм вистачити відчути себе скривдженими або просто-напросто в кепському настрої, щоб сповільнитися сексуально. І навпаки, якщо вогонь не хворий фізично, він постійно без утруднень спалахує – бачачи це, вода буде нерідко відмовляти йому в сексі, з ідеєю помститися за заподіяне їй образу, і секс буде тільки лише зброєю у війні двох партнерів. Емоційне, розумовий і сексуальне відмінність – перешкодить їм прожити довге і стабільне життя разом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,321