Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Рак і Лев – Лінда Гудман


«Місячна» дівчина і Лев. Рак і Левиця. Рак і Лев. Так ви називаєте себе? Ви помиляєтесь. Це може здатися дрібницею, але з маленького насіння виростає секвойя. Давайте виправимо це і почнемо як годиться. Лев і «місячна» дівчина. Левиця і Рак. Лев і Рак. Ви і не підозрюєте, як це вам допоможе. І не звертайте уваги на природну астрологічну послідовність знаків Зодіаку на кармічні колесі.

Я вже говорила про можливі складнощі між двома особистостями, народженими під знаками Вогню і Води, але коли ми обговорюємо Льва і Рака, важливо нагадати про них знову.

Двоє людей цих знаків, якщо вони того хочуть, можуть навчити один одного багатьох речей, і в тому числі терпінню, так само, як і інші знаки Зодіаку моделі Вогонь і Вода. Але якщо вони цього не бажають, то Вогонь Льва і Вода Рака здатні знищити один одного. Ці двоє можуть використовувати свою силу, навіть не усвідомлюючи, що роблять це, і можуть схаменутися іноді занадто пізно.

З причин, які відомі тільки планетам, відносини Води й Вогню між Левом і Раком виглядають не так, як у інших знаків Зодіаку в цій вібраційної моделі. Лев не проявляє терпимості до особистості Рака, як це можна було припустити, знаючи, що Рак є кармічне минуле для Лева. Рак також не надто переймається тим, щоб вивчити уроки, дані в такий знаком Зодіаку – Львом. Лев буде вважати своїм обов’язком викласти ці уроки. Однак Рак потай знає (хоча і не завжди визнає), що насправді є уроки мудрості, які вивчити необхідно, і що неминучість, відкладена на потім, – це ще гірше.

Можу уявити собі, як Леви посміхаються і кивають головами, а Раки супляться або презирливо пирхають. Це правда, «дитя Місяця». Тобі потрібно багато чому навчитися у «великих кішок», і коли ти намагаєшся робити навпаки, ти втручаєшся не тільки в свою власну кармічну долю, а й в карму Льва, а це небезпечно.

Леви теж можуть перестати посміхатися і тішити своє марнославство, адже у астрологів є попередження і для них. Не бракувало у вас терпіння, щоб без роздратування приймати родича або партнера, який народився під знаком Рака, адже ваша вічна душа так недавно пройшла все це сама? Ви сердилися замість того, щоб проявити співчуття? Або ставали лякливим кошеням і дозволяли Раку вчити вас, коли все повинно бути навпаки? Нехай Раки вчать обережності попередній знак – Близнюкам це не завадить! Ви вже знаєте по минулому досвіду, як це буває, коли на душі дощ, і саме ви можете навчити Раков бачити сонячне світло. Ви дозволили деяким Ракам гасити промені вашого Сонця, придушувати гордий дух вашого права переваги водним песимізмом або несхваленням? Соромтеся. Де ваш рев? Потрясіть своєю гривою (якщо ви Лев) або звузьте свої котячі очі (якщо ви Левиця), і ведіть себе так, як вам це призначила ваша доля. Звичайно, не варто впадати в крайнощі і зовсім придушувати свого друга, родича або улюбленого Рака. Адже вам теж іноді хочеться, щоб вас заспокоїли, приспали, нагодували гарячим курячим бульйоном. А хто ще зможе так мріяти разом з вами або розповідати такі кумедні історії? Тільки не дозволяйте цим людям глушити ваш ентузіазм або виснажувати ваш адреналін. Будьте вірні суті свого знака Зодіаку – ось мудре правило астрології. Будьте самі собою, і ви станете набагато щасливішим.

Однак, як це не сумно, існують такі зв’язки, в яких Леви і Раки міняються ролями. Раки – славні, чутливі душі, але іноді трапляється так, що Вода, просочуючись, врешті-решт гасить Вогонь і самовпевненість Льва. Це може трапитися з Левом, який належить до типу боязкі Котів, який вважає, що йому не вистачає захоплення або поваги, втрачає себе і його карма Льва виявляється абсолютно затопленою. Рак з сильним Сонцем і Марсом в гороскопі може використовувати весь свій терпіння, завзятість і стійкість для того, щоб врешті-решт довести Вогняний знак Лева до стану духовної втоми, а це дуже сумно і дуже серйозно. Використовуючи тонку, але рішучу стратегію, Рак з надзвичайною силою волі може довгою облогою взяти навіть горду натуру Льва. Важко сказати, з кого починається ця зміна ролей, але зазвичай жоден з цих людей на свідомому рівні не розуміє того, що відбувається. Це рідко викликано злістю або недоброзичливістю, просто не треба забувати про пильність, якщо змішуєш Вогонь і Воду протягом довгого часу. Нічого немає сумніше, ніж Леви, позбавлені гордості і гідності, або агресивні самовпевнені Раки, які забули про м’якість і чутливості.

Інший варіант теж можливий. Лев здатний спалити глибокі і природно спокійні емоції Рака. Рак, підкоряючись зарозумілим вимогам Льва, мовчки страждає, йде в себе (в серйозних випадках майже доходячи до стану психозу), стає прискіпливим і дратівливим. І все-таки тікає в останню хвилину (Раки – майстри по частині втечі). Якщо Сонце і Місяць в їх картах знаходяться в негативних аспектах, вони здатні заподіяти один одному багато болю, хоча найчастіше ненавмисно. Якщо ж їх світила розташовані сприятливо, цих двох чекає союз, повний творчості, уяви та взаємного захисту. Лев захищає чутливі, емоції «місячної» особистості від ударів грубого світу, а Рак оточує Льва ніжністю і любов’ю. Зрештою, ними керують Сонце і Місяць, а вони існують в небесах над нами в гармонії та злагоді.

Через комбінації Сонячних (батьківських) і місячних (материнських) впливів. Лев і Рак, незалежно від того, як складаються їхні відносини, часто стають прекрасними батьками.

Вони повинні пам’ятати, що Рак був народжений, щоб управляти, як би тихо і ненав’язливо він це не робив, і Лев повинен йому це вирішувати. Так як Лев – Постійний знак, Рак повинен дозволити Льву організувати своє життя, що Лев і зробить надзвичайно чудово. Це дозволить Льву бути сонячної особистістю і, в свою чергу, виявить всю прекрасну місячну ніжність Рака. Це несть сумісність, коли Рак заколисує Льва любов’ю і сміхом, а Лев з його щедрим серцем дарує Раку сонячне світло після дощу, розуміючи і прощаючи його мінливі настрої.

Ці два знаки обов’язково зіткнуться один з одним щодо грошей. Рак буде потай думати, що Лев трохи розбещений і марнотратний. Лев може привселюдно заявити, що Рак – скупердяй. «Зайві бажання і витрати зовсім ні до чого!» – клацає клешнями завбачливий, економний Рак. «Якщо не буде нового килима, я піду!» – реве Лев. Королівська кров вимагає вищої якості, вважаючи це своїм природним правом, і «великі кішки» стають пригніченими або сердитими, якщо їм доводиться миритися з зносилася обстановкою або з відмовою від того, що Лев вважає необхідністю (хоча інші можуть вважати це розкішшю). Є, звичайно, трохи Львів, які акуратно витрачають гроші, навіть просто-напросто скупі, і саме вони «по-королівськи» уживаються з раками (вибачте мені цей каламбур). Але переважна більшість Львів, чоловіки вони або жінки, діти або дорослі, не можуть опиратися бажанню дарувати собі (і іншим, адже Лев щедрий) то, що можна купити за гроші. І у них є на це право, адже вони здатні багато заробити, завдяки таланту, розуму і організаторським здібностям. Але коли Лев починає витрачати те, що заробив Рак, це вже біда.

Типовий Рак зазвичай чіпляється за все мертвою хваткою … за старі фотографії, стару любов, за напівзабуті спогади, давні кошмари, ворожнечу, старі страхи, рахунки з написом «оплачено» … Він обожнює все старе, але до грошей це не відноситься. Старі вони або нові, все одно їх варто зберігати. Раки можуть бути зворушливо щедрими зі своїми сім’ями і дітьми і майже ніколи не відкинутий одного, якщо він дійсно потребує. Але вони терпіти не можуть розкидатися грошима або ризикувати своїми готівкою самим легковажним чином. Але що дивно, у відношенні їжі вони не скупі. У ресторані Рак іноді перетворюється в оригінальний прототип «великого марнотрати», дивуючи всіх своєю щедрістю. Всіх, крім офіціанта. Чайові будуть більш ніж розумними, так що сидить за столом Лев може передати офіціантові додаткові п’ять доларів. Краще зробити це таємно, щоб публічно не принижувати Рака, адже це не призведе ні до чого хорошого.

Дивно, що обидва цих знака Зодіаку мають загальну слабкість – заняття фотографією. Не кожен Лев або Рак має фотоапарат, але у 90 відсотків він є. У Льва, ймовірно, буде дорогий фотоапарат, і в деяких випадках його любов до фотографії взагалі заснована на тому, що самі Леви просто обожнюють фотографуватися. Якщо у них під рукою «Нікон», вони завжди зможуть попросити своїх друзів клацнути їх, коли встануть в драматичну позу. У Рака межет бути просто дешевий «Брауні», хоча не виключається нерідка, виготовлена в Німеччині модель з високоякісними лінзами, тому що Рак не відмовляється вкладати гроші в щось розумне і практичне. З eго точки зору, фотоапарат, звичайно ж, є практичною і розумною покупкою, оскільки можна увічнити Сьогоднішній День, щоб оцінити його Завтра, коли все стане Днем Вчорашнім. Фотоапарат надає пам’яті форму вічності, але навіть уми Раков схожі на чутливу плівку, що записує з живою ясністю будь-яке враження.

Коли між цими знаками існує терпіння. Лев мимоволі йде вперед – до ще більших досягнень, тільки щоб довести свою перевагу завбачливому Раку. Коли між ними існує ще й творча сумісність, безпомилкові інстинкти Рака і наполегливість у досягненні мети приведуть Льва до успішного здійснення його грандіозних планів.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,497