Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Зрозуміти відмінність між Овен і Рибами нескладно, достатньо перекинутися з ними парою слів.

Чиновник. Останнє місце вашої роботи?

Овен. Я був начальником виробництва у видавництві компанії «Парк» за адресою: Схід, 83-а вулиця, 42.

Чиновник. Зрозуміло. Перевірю для надійності. Видавництво компанії «Парк», Схід, 43-а вулиця, 82.

Овен. Ви все переплутали. Погано чуєте або намагаєтеся запитати мене?

Чиновник. Вашу адресу?

Риби. Я живу в будинку Мак-Калла, 6-а авеню. 7000.

Чиновник. Добре, зараз запишу. Будинок Баккала, 6000, 7-а авеню. Правильно?

Риби (зніяковіло). Ну … якщо ви думаєте, що це більш приємний район, я думаю, можна пошукати, не здаються чи там квартири … (Там, де Овен стоїть на своєму, навіть йде напролом, Риби пристосовуються, підлаштовуються під інших.)

Офіціант. Добре. Одну піцу, записано. Яку ви хочете: з грибами або з зеленим перцем?

Овен. Ні ту, ні іншу. Я хочу з чорними оливками і цибулею. І простежте, щоб вона не підгоріла, як минулого разу.

Офіціант. Добре. Одна піца, записано. Яку ви хочете: з грибами або зеленим перцем?

Риби. Скажіть, що у вас частіше замовляють?

Офіціант. З грибами.

Риби. З грибами? Я візьму з грибами.

Офіціант. Хоча особисто я віддаю перевагу піцу із зеленим перцем.

Риби. О! Ну … уф, не могли б ви змінити замовлення?

Офіціант. Чому б вам не замовити те, що ви самі любите?

Риби. Ну, подайте мені, будь ласка, дві піци: одну з грибами, а іншу – з зеленим перцем.

«Яка безхребетність!» – Скажете ви і будете не праві. Почнемо з того, що добросерді Риби люблять робити людям приємне. Так, вони бояться відкритої конфронтації і відчувають себе незатишно, коли увага фокусується на них. Вони завжди цураються тих, хто суне ніс в чужі справи. Стикаючись в аеропорту з незнайомцем, на кейсі якого красується монограма ЦРУ або ФБР, вони впадають у паніку. І не пробуйте переконати їх, що це всього лише чиїсь ініціали. Нічого не вийде.

Коли Овен зустрічає Рибу, у нього складається враження, що цим м’яким, доброю людиною можна управляти, як маріонеткою. Саме це він і намагається виконати. Яке оману!

Стихія Риб – Вода. Може здатися, що це найслабша з природних стихій. Але згадайте: вода камінь точить. І гасить Вогонь – стихію Овна.

Я знаю одного домовласника-Овна. Він вирішив підняти плату за квартиру, яку знімає якась Марією, Риби за гороскопом. Вона прийняла неприємну новину з лагідним смиренністю. Але ось уже рік, як бідолаха Овен не вилазить із суду. Вона подає один позов за іншим. То її не влаштовує робота водопроводу, то ще щось … Суми позовів незначні, але в підсумку страждалець, напевно, знизить квартплату.

Секрет могутності Риб в непротивленні. Киньте камінь у річку – потік розступиться, поглине його, накриє і буде текти, як і раніше. До непротивлення злу насильством закликав той, чиє народження було передбачене, до речі, в Еру Риб, майже два тисячоліття тому. Ісус … Союз між Рибами, якими править містичний, мудрий Нептун, і Овном, надихає вогненно-червоним Марсом, вигідний для обох. Фундамент його складають гроші (це внесок Овна) і таємниці (вклад Риб). Гроші і таємниці завжди залишаються важливою темою їхніх розмов, будь вони родичами, друзями, діловими партнерами або подружжям. Таємничість Риб, ревниво зберігають свої секрети, деколи бісить цікавого Овна, але в іншому він поблажливий до їх слабкостям, бо зберігає в підсвідомості минулий досвід – адже Риби передують Овнові на колесі Карми. Цей досвід минулого втілення проявляється в Овна як вразливість і образливість, з одного боку, і чуйність і великодушність – з іншого. Однак Овен відкидає пасивність Риб. Це ми вже проходили, щиро дякуємо! Овен не бажає повторювати уроки Нептуна.

Риби зазвичай дивляться на Овнів як на людей, здатних навчити їх чогось важливого, – таке ставлення унікально для Зодіакального кола. Вони найчастіше наслідують Овнам.

Як правило, ці двоє не заважають один одному жити, швидше, вони доповнюють один одного. Однак часом переживають бурхливі сутички (ініціатива Овна) або періоди охолодження (Риби).

Прямолінійного Овна іноді виводить з терпіння невловима безпринципність Риб. Один мій знайомий, народжений під знаком Риб, якось порадив: «Обіцяй що завгодно, а потім відмовляйся!» Неважко здогадатися, як поставиться до цього до наївності чесна Овен. І як нетерпима для нього ця манера Риб вислизати невідомо куди, аби на самоті дати відпочинок втомленою душі. Що поробиш. Риби не володіють крутими рогами і марсіанської стійкістю. Обурлива, на погляд Овна, ухильність Риб зберігає їх енергію. Відгороджуючись часом від цього грубого світу і життєвих колотнеч, вони зберігають молодість і спокій і без допомоги психоаналітика.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,172