Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Стрілець і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це одне, з тих «напружених» поєднань знаків Зодіаку – сумісності вогню і води, сумісності Стрільця і ​​Риби. Давайте скажемо прямо – дуже напружених. Напругу народжує енергію, і не тільки у фізичній лабораторії, але й між двома людьми. Дотик може дати вам енергію, рівноцінну щастя. Але очевидно, що надлишок цього призводить до іншого результату. Ніхто не знає, що може накоїти перевантаження: підірвати випробувальні прилади, або – Боже борони! – Землю … Це може підірвати і дружні стосунки. Так що якщо Стрілець і Риби збираються досягти чого-небудь разом, вони повинні вчасно скидати напругу, коли воно почне наростати. І тоді обидва будуть нагороджені Долею золотими медалями, на зразок тих, які отримують в суботній школі (коли поводяться особливо добре!). Тільки золоті медалі Карми ще дорожче …

Нептун управляє Рибами, а Юпітер – Стрільцем, і у самих цих планет багато спільного. Якийсь час, поки не був відкритий Нептун, управителем Риб вважався Юпітер. При такому споконвічному «спорідненість» пара Стрілець – Риби зуміє уникнути великих прикростей і неприємностей, якщо кожен з них вирішить зосередитися на тих якостях іншого, які викликають повагу, і буде звертати менше уваги на відмінності.

До того ж їх об’єднує спільне захоплення тим, що не цілком точно можна визначити як релігію. Серед ченців і священиків часто зустрічаються Стрільці або Риби. Якщо Риб захоплює в містичні води покірність і жертовність Нептуна, Стрільці снедаеми спрагою духовної істини, що іноді призводить до крайнощів – від абсолютного атеїзму до споглядального усамітнення в монастирі. Але, треба сказати, ні Риби, ні Стрільці, прилучилися до релігійного способу життя, ніколи не втрачають почуття гумору.

Можливо, потрібен приклад, тому я розповім вам історію одного Стрільця – дотепне рішення релігійно-моральних суперечностей. Це найкраща ілюстрація гумору, чесності та ідеалізму Стрільця – і стовідсоткова правда. Я б не наважилася розповідати нічого, крім правди, в розділі, присвяченому прямодушному Стрільцю. Риби теж не мають нічого проти правди, але вони люблять трохи міняти її або трохи прикрашати – адже гола правда так нудна …

Отже, Марі Енн Хенсон одного разу розповіла мені про свого батька. Він помер більше дванадцяти років тому в Північній Кароліні (цікаво, що Північна Кароліна – штат, яким управляє Стрілець). Мері досі пам’ятає життєрадісну натуру батька, його ідеалізм і почуття власної гідності. Дан Вільямі Хенсон був Стрільцем і завжди, як умів, боровся за правду, і тому його образ повинен бути увічнений якщо не в мармурі, то, по крайней морсу на цих сторінках. Остання його стріла правди потрапила прямо в ціль … після його смерті, оскільки заповіт Дана виглядало вельми незвично. У той час існував звичай, не робить честі церкви, розміщувати білих і людей, що займають в місті чільне становище, перед вівтарем, а чорних прихожан – на балконі, подалі від усіх.

Однак Ден (він був білим) заповів, щоб кожен, хто захоче віддати йому останню шану на поминальній службі, зайняв в церкві місце у відповідності зі спеціальним планом: його чорні друзі (майже вся негритянська громада містечка) – на престижних лавах перед вівтарем, а білі учасники жалобної церемонії – на балконі. Бачили б ви обличчя тих, кого рішуче туди відправили! Вони просиділи там усю службу, прямі, немов аршин проковтнули, з червоними обличчями, насилу приховуючи образу.

Я впевнена, що під час цієї служби, можливо, де-небудь поруч з вітражним вікном, крізь яке лилося яскраве сонячне світло, стояла астральна фігура самого Дейа, цілком розуміє сенс того, що відбувається (як це буває з усіма душами, тільки що скоїли перехід з цього в наступне вимір), з широкою посмішкою пустотливого хлопчика на обличчі.

– Але чому ваш батько був впевнений, що все буде так, як він задумав? – Запитала я у Мері Енн. – Ображені білі могли повернутися і піти, церковнослужителі могли відмовитися. Ваш батько, мабуть, був якийсь важливою персоною? Її відповідь – сама чарівна частина всієї історії.

– Він був, – на обличчі Мері Енн промайнуло подобу батьківській пустотливий посмішки, лідером місцевих демократів. І начальником поліції.

Риб може дратувати звичка Стрільця випалює правду прямо в обличчя, зате особлива здатність Риб вести тонку гру або недоговорювати до кінця призводить Лучніков в лють, і вони часто звинувачують Риб в тому, що ті – страшенні брехуни. Хіба це справедливо? Стрільці повинні зрозуміти, що Риби не брешуть, просто вони іноді уникають правди. Поміркувавши, ви побачите, що це не одне і те ж. У них всього дві причини, щоб так чинити. Вони йдуть від прямої відповіді або, коли це стосується чогось глибоко особистого (і тоді це просто не ваша справа), або коли це може комусь зашкодити, і, з співчутливої ​​точки зору Риб, не служить гідним цілям. У цьому випадку ви повинні визнати їх більш етичними, ніж ви самі. Основа вашої юпітеріанской етики – чесність у що б то не стало.

Їх нептуннанская етика заснована на тому, щоб уникнути емоційних втрат і для себе, і для інших. Але етика є етика, які б форми вона не набувала, чи не так?

Що стосується вас, Риби, постарайтеся бути більш поблажливими до випадів Лучник, якщо не хочете стати мішешью для його стріл. Тепер-то ви розумієте, що наміри Стрільців принаймні чесні? Правда, благими намірами вимощена деколи дорога в пекло, але мені здається, що і в рай таки теж.

Лучники легко ставляться до життя, абсолютно незалежні і не визнають жалості до себе. Трапляється, вони забувають про обов’язки та відповідальності, якщо це заважає їх пошукам або свободі. Це важко зрозуміти Рибам, які іноді більше думають про тих, хто їх потребує, ніж про власні бажання. Вони рідко йдуть напролом, воліючи спокійно огинати перешкоди і терпеливо тримають шлях вгору за течією, іноді затримуючись в прохолодних тихих водах позаду водоспаду. Вони не намагаються обійти тих, кому потрібні їх співчуття чи цілком реальна грошова допомога, навіть якщо це якось міняє їх плани. Вони непередбачувано мінливі й то намагаються втілити в життя відразу кілька задумів, не вміючи зосередитися на чомусь одному, то вичікують, упускаючи прекрасні можливості, і Стрільців це просто виводить з себе. Але не треба виманювати Риб з загати, де вони вирішили перепочити: вони так само потребують спокій і безпеку, як Стрільці – в свободі. Все, що треба і те, і іншим, – це спробувати зрозуміти один одного. Риби готові. А Стрільці?

  1. Один комментар до “Сумісність Стрілець і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Андрій в 18.07.2014 | Відповісти

    +5 – за цікаву статтю!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 34 T. 0,267