Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


На самому початку шляху, перш ніж ми підемо далі, дам потрібно зрозуміти, що чоловік або жінка знаку Риб ніколи не зможуть повністю заволодіти Левом або Левицею. Це просто неможливо. Це суперечить всім правилам і астрології, і природи. Так чому ж ми бачимо таке безліч Риб, льнущих до Левам? Тому що потрапити в полон – не найнеприємніше для Риб, коли переможець – «велика кішка».

Леви зазвичай великодушні до переможених, це доброзичливі монархи, які позбавлені жорстокості і зловмисності (що часто компенсується зарозумілістю). Риби ж, як правило, воліють, щоб над ними панували (але щоб це робилося з любов’ю, що так властиво Левам). Коли над нами панують, жити стає легше. Хтось говорить вам, що робити, залишаючи багато часу для нептуніанскіх мрій. Можна рідше приймати обов’язкові відповідальні рішення. Риби завжди за співпрацю, яка залишає багато часу, щоб вільно плавати колами, поки хто-небудь не запропонує змінити напрямок. Самі Риби не дуже-то люблять діяти, керувати або захоплювати – це виснажливі заняття, які вимагають багато енергії і більше віддачі, ніж це можуть середні Риби.

Бувають Риби, які мріють захопити Лева або Левицю, і цілком можливо, що Риба, при народженні якої Марс знаходився в Овні, хоче керувати, а не підкорятися. Вірно, що Марс, в такому випадку може сильно впливати на Риб, роблячи їх менш смиренними і пристосованими. Але Марс при всій своїй силі, мужності і сміливості ніколи не буде управляти Аполлоном, богом Сонця, і не переможе його. Зверніться до грецької міфології. Жодна з планет, навіть страхітливий Плутон або суворий Сатурн, не має цілющої сили Сонця.

Місцерозташування Сонця в мить першого подиху – це ключ до істинної сутності особистості з тієї простої причини, що Сонце – найбільша сила в небі, а тому і в гороскопі. Додамо, що Сонце також управляє знаком Лева. Таким чином, ми повернулися до питання про те, хто з них двох буде керувати. Звичайно, Лев. Правда, Риби з більш сильними вібраціями при народженні (такими, як Марс або Місяць в Овні) можуть кинути Льву або Левиці виклик, але які шанси мають Риби проти Львів, коли навіть люди, народжені під знаком Овна, повинні іноді підкорятися перевазі Лева, щоб зберегти мир?

Висока оцінка та захоплення завжди лестять сонячної природі Лева, а ніхто так високо не оцінює його і так чарівно не захоплюється ним, як Риби. Навпаки, тепло сонячних променів Льва зігріває ніжні квіти нептуніанской особистості Риб, які так потребують турботи, а ніхто не може бути більш люблячим і більш турботливим, ніж Лев. Тому, якщо немає серйозних протиріч між взаємним розташуванням їх Місячних знаків, Асцендент або Сонячно-Місячних аспектів, вони підтримують саме краще один в одному, доповнюють суті один одного і знаходять багато радості і зручності у співпраці.

Це досить частий альянс, так як Риби привносять багато ніжності і розуміння в життя Льва, тоді як Лев дає Рибам багато емоційної та іншої безпеки. Однак Лев може «проковтнути» Рибу, як кішка, втомлена від гри. Ці двоє несумісні по природі і тому Повинні прагнути до гармонії. Лев почуває себе як вдома в жарких сухих джунглях, а Риби – в прохолодній і прозорій воді. Це саме основне їхнє розходження, і тому одному з них доведеться символічно змінити середовище проживання, щоб залишатися разом. Якщо у Льва Асцендент або Місяць знаходяться у Водному знаку, йому буде легше змінити життя в джунглях на стрибок у глибокі води Нептуна. Якщо у Риби Асцендент або Місяць знаходяться в Вогненному знаку, їй буде легше дихати на сухій землі, не розраховуючи знову опинитися в океані емоційного забуття.

Можливо, знаки Лева і Риб дадуть їм надію на задовільні відносини. Так як у Риб є внутрішнє духовне благородство, порівнянне із зовнішнім благородством Лева, вони можуть, якщо постараються, благотворно співпрацювати в будь-якій сфері життя, будь то бізнес, дружба, сім’я або подружжя.

Незвичне спонукання Льва обслуговувати Риб (незвичайна поведінка «великих кішок» по відношенню до інших Сонячним знакам). Звичайно, це не заперечує синдрому переваги, а тільки трохи зменшує його. Хоча монархи особливим чином і служать своїм підданим, вони все одно залишаються монархами.

Більшості Риб важко вирішити, що вони дійсно хочуть робити і ким бути. Вони охоче вислуховують поради майже кожного, але недовго слідують їм або не слідують зовсім. Ось тут можуть початися неприємності. Льва потрібно слухатися, інакше він буде нещасним. Так як Риби не можуть бачити нікого нещасним, а Леви – тинятися без діла, все може скінчитися тим, що Лев розгнівається, а Риба вдариться в сльози.

Часто Риби можуть спокушатися двома можливостями відразу. Льву слід дозволити Рибам спробувати обидві, якщо це необхідно, так як Рибам потрібно побільше часу і поменше тиску, щоб знайти себе, поступово знаходячи досвід. Мудрий той Лев, який дасть Рибам цей привілей, адже він сповнений гідності і мудрості. Рибі в будь-яких щоденних контактах з Левом не завадило б пам’ятати, що щира любов заспокоїть дика тварина швидше, ніж надуті губи, сльози або мовчання. Льву не слід забувати, що ніжність – це найкраща приманка, на яку може спокуситися чутлива Риба, а королівський рик тільки змусить Рибу плескати плавцями і вириватися. Цим двом буде неважко пристосуватися один до одного і знайти своє щастя, якщо кожен з них покаже позитивні, а не негативні сторони свого характеру.

Лев, будучи по природі організатором, може зажадати обліку витрати грошей. Але Лев теж екстравагантний. Як це не дивно. Риби часто добре ведуть складний фінансовий облік, але у них немає поваги до грошей. Тому було б краще по черзі враховувати витрати і доходи. Нептуніанское ставлення до всього більше інтуїтивно, ніж раціонально. Це, безсумнівно, засмутить керованого Сонцем Лева, для якого раціональність – єдине розумне підставу для будь-яких думок і дій. Рутинна робота зовсім природна для Лева, Постійного Організатора. Для Риб же порядок і дисципліна, необхідні для успішної організації, не зовсім природні.

Риби можуть призвести Лева в лють тим, що знайдуть правильну відповідь в ситуації, зовсім йому незрозумілою. Лев любить, щоб все було на своєму місці. Рибам ж здається, що життя, проведена в акуратній організації кожної деталі, – це життя, витрачена даремно. Риби завжди відчувають себе більш вільно, коли оточуючі їх предмети знаходяться в зручному хаосі і деякому безладді.

Риби рідко протистоять цієї агресії. Відступ завжди стає для них останнім рішенням і останньою дією. Риб важко пов’язати яким зобов’язанням (Нептун, крім усього іншого, керує газом, який, неможливо втримати, коли він хоче звільнитися).

Астрологія по секрету повідомляє, що Риби можуть стати всепоглинаючими Акулами. Це правда. Є деякі мутації, які неможливо передбачити. Але навіть ці рідкісні Акули, іноді проковтують Рака або Діву, зрозуміють, що з Левом цей номер не пройде. Або Лев виходить переможцем, або Риба спливає. Хоча Риби справляють враження невловимих, «великі кішки» чудово вміють підкрадатися до істот, які вважають себе в безпеці, поки раптом сильна лапа Лева не притисне їх. Кінець будь-якого серйозного зіткнення між Левом і рибою цілком передбачуваний.

Леви, які хочуть мирно жити в гармонії з Рибами, повинні допомогти їм подолати нептуніанскую подвійність, ніжно втішити їх, пролити заспокійливий бальзаміну їх емоційну невпевненість і м’яко вивести з туману мрії в яскраве сонячне світло правди і реальності. Тепер ви бачите, як мудрі зірки? Як я сказала на початку. Лев буде лідером в їх відносинах, і це краще для обох сторін. Риби потребують сильної руки, щоб стримувати їх під час прогулянки по темних лісах життя і щоб уберегти від невидимої небезпеки, підкрався до них непомітно. А хто ще може бути сильніше при зустрічі з небезпекою, ніж Лев? Лев захищає. Риби захоплюються із зворушливою вдячністю. А якщо раптом їх застане дощ, духовно зрілі Риби навчать Лева, як не промокнути під раптовим зливою життя.

Зрештою, хороша послуга заслуговує подяки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,422