Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Скорпіон і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Стрільці завжди і у всьому відкрити », привітні і прямі. Скорпіони іноді у всьому відкриті, привітні і прямі – на поверхні. Не сперечайтеся з астрологією, будь ласка (ви чуєте шум, який виробляють зараз всі читають ці рядки Стрільці? Питання, питання, питання!). Так, Лучники, дійсно є багато Скорпіонів, яких, як і вас, можна назвати доброзичливими, милими, поступливими і прямими, усвідомлюєте ви це чи ні. Можете повірити мені на слово? Ні, Стрільці ніколи нікому не вірять на слово, поки не поставлять всі питання. Цілковита правда, що багато Скорпіони поділяють (на поверхнесті) милу, лагідну, приятельський і відкриту прямоту Стрільців. Різниця в тому, що, кажучи словами конферансьє Фліп Уїлсона, зі Стрільцем «що ви бачите, то й отримуєте», а зі Скорпіоном «те, що ви бачите, безумовно не буде тим, що ви отримаєте».

Що ви отримаєте, точно сказати важко. Але не сумнівайтеся, це буде не те, що ви очікували. Будь-який чоловік, жінка і дитина, керований Плутоном, носить маску з самого народження. Для Скорпіона кожен день – переддень Дня всіх святих. Ці люди грають у своїх відносинах з друзями, з діловими партнерами, родичами, коханцями, подружжям. Спробуйте теж пограти з ними, і якщо ви вмудритеся чимось образити Скорпіона, то негайно отримаєте здачі. Наприклад, запізнюючись на роботу або, ще краще, в аеропорт, ви виявите, що всі чотири колеса вашої машини проколоті. Це ще нічого. Коли ви все ж потрапляєте на роботу, вас буде чекати ізвещенре, що ви звільнені. А якщо ви розгнівали Скорпіона всерйоз, не намагайтеся навіть довести йому, що ви живі, здорові і цілком відчутні. Для когось іншого – може бути. Для Скорпіона вас немає і ніколи не було на цьому світі.

Це загальне уявлення про те, з якою несподіваного боку може відкритися Скорпіон. Але це негативна сторона. Є й позитивна. Стрілець, зведений з Орлом в поєднанні стихій Води й Вогню, може познайомитися з обома. Але перш ніж я опишу позитивну сторону, давайте-ка переключимося на хвилинку на Стрільця.

Стрілець ніколи не підглядає за Скорпіоном на відміну від останнього. У Стрельцах немає нічого підлого. Вони досить чесні, щоб убити вас (звичайно, символічно), дивлячись вам в обличчя, на очах у всіх. Удар буде словесним. Гучним. Ясним. Виразним. І прямим. Дуже прямим. (Або чесним, щирим, безпосереднім – можете вибрати будь-яке слово.) Оскільки Скорпіон здатний на мерзенні діяння, коли його образять, принизять або несправедливо обійдуться з ним, а удари Стрільця – це тільки слова і ніколи не таємні дії, може здатися, що Лучники менш небезпечні, але це не завжди так. Тому що, розумієте, Скорпіон жалить тільки у відповідь на нанесену образу, а Стрільцю, щоб нанести удар, причина не потрібна. По суті, чим щасливіші Стрілець, тим більш імовірно, що він або вона візьме лук, націлюватиметься і вистрілить. Чим краще і радіснішим в нього на душі, тим більше він розташований до дружньої балаканини, тобто товариський.

Стрільці, як правило, не нападають з-за рогу, а Скорпіони віддають перевагу, щоб публіки було менше. Стрілець рідко прагне образити, але тим не менше це відбувається. Коли Лучник говорить Орлу в присутності кількох людей, в тому числі і дружини Орла: «Гей! Розкажи-но цю історію, як минулого місяця твоя колишня подружка заявилася до тебе в контору і змусила запросити її на обід », це зовсім не по злобі, він просто хоче поділитися з друзями веселою історією. А кінець історій такий, що Скорпіон-таки не взяв дівчину обідати, але його дружина може піти з вечірки одна, не дослухавши до кінця. Видовище чотирьох спущених Скорпіоном коліс менш травмує Стрілка, ніж сцена, яка чекає Скорпіона будинку, коли він виявився жертвою грайливого, невинного і незлісні Стрільця. Природно, цим справа не закінчиться. На наступний день бідний Стрілець перестане існувати для ображеного Орла. І невідомо, скільки це триватиме. Ймовірно, до тих пір, поки Скорпіон не вирішить, що Стрілець достатньо розплатився за свої гріхи, а це може бути і довгий термін.

Наскільки деякі Скорпіони можуть бути безжальними, коли вони ображені по-справжньому і відчувають себе зобов’язаними дати винному урок, якого він ніколи не забуде, настільки ж вони можуть бути неймовірно відданими і полум’яними захисниками того, хто завжди добрий з ними. Це ще один сюрприз, який Стрілок може виявити. Під плутонівські маскою Скорпіона він часто знаходить люблячого друга, здатного на безмежну відданість, яка буде поруч, коли всі інші кинуть тебе. Той Стрілець, який зможе навчитися думати, перш ніж говорити, особливо коли має справу з Орлом, ніколи не знайде в бурю «причалу» надійніше, ніж Скорпіон. Ці люди можуть ризикувати життям заради великої справи або щоб захистити того, про кого піклуються, від будь-якої шкоди і небезпеки.

Але Стрілок, який не може мовчати і не рахує до десяти (а краще – до двадцяти), перш ніж відкрито ляпнути що-небудь таке, що зачепить врівноваженість і самовпевненість Скорпіона, постраждає відповідно або буде назавжди вигнаний з магнетичного кола Скорпіона. Одного разу для Скорпіона цілком достатньо, щоб привести Орла до цього рідкісного, але остаточного рішення, яке ніколи не буде переглянуто. Стрільцю слід ступати обережно і ніколи не випробовувати долю. У цьому-то і проблема, адже Стрільці завжди випробовують долю. Часто вони виграють. Але не зі Скорпіоном.

У цих двох є дещо спільне. Зокрема, потреба знати всі відповіді. У Стрільця це називається цікавістю, у Скорпіона це просто пекуча потреба знати, необхідність розслідувати приховане і таємниче, відкрити секрети. Як я вже говорила, Орли розуміють, що знання – сила, і тому прагнуть накопичити їх якомога більше. Стрільці вічно задають прямі і деколи навіть грубі питання, вимагають логічних відповідей і ніколи не заспокоюються, доки їх не отримають. Скорпіон намагається відкрити істину більш тонкими шляхами з таким же запалом, але ховаючи свою заінтересобанность. Досить забавно спостерігати, як вони намагаються з’ясувати всі один про одного. Стрілок має намір в щоб те не стало зірвати захисну маску Скорпіона, а Скорпіон не зупиниться, поки не зніме останнього покриву з внутрішнього світу Стрільця і ​​його різних трагічних ролей. Адже Стрільці обожнюють розігрувати час від часу різні партії, але виключно для забави, їм подобається робити натяки, не в кінці кінців вони завжди відкривають всі свої карти.

І Стрілець, і Скорпіон зазвичай люблять ті види спорту, де є суперництво, якщо вони типові представники своїх Сонячних знаків. У цьому вони схожі, особливо чоловіки (а також багато хто з жінок). Але вони відрізняються один від одного тим, як програють. Потрібно визнати, що Стрілець чудово вміє програвати, не втрачаючи бадьорості, і сподівається, що в інший раз неодмінно переможе. Скорпіон програвати не вміє абсолютно і часто говбріт (причому майже впевнений в цьому), що краще б йому померти, ніж програти.

На цю пару впливає сумісність Скорпіон і Стрілець – стихії Води й Вогню, і немає сумніву, що Скорпіон повинен отримати від Стрільця уроки свободи, оптимізму, дерзання і чесності перед самим собою, він буде їм активно пручатися. І все ж ситуацію можна дещо пом’якшити завдяки кармічного пам’яті Стрільця до недоліків і невдач Скорпіона. У підсвідомості Лучник є спогади про те, яке було так сильно, з такою величезною чутливістю сприймати життя. Він намагається уникати цього важкого емоційного тягаря в сьогоднішньому колі буття, тому-то, власне, Стрілець безтурботний, дивиться на життя більш безпосередньо, знаходить час поганяти обручі і по можливості подивитися світ, але відмовляється по-справжньому серйозно займатися чим-небудь (крім окремих стрільців, які йдуть у релігію, але, як правило, після довгих пошуків). Типовий Стрілець не буде в цьому втіленні також прив’язувати себе до сімейного вогнища (особливо в юності) узами владного почуття обов’язку і обов’язків. Стрільці хочуть бродити на волі, щоб бути вільними, відгукуючись на поклик пригод. Нове ж вони відчувають щире співчуття до інших поглядів Скорпіона. Стрільці відчувають глибоку симпатію до Орлам, яким не дають злетіти відповідальність, таємні страхи і обіцянку триматися з обережністю заради честі Плутона.

Але Стрільці не повинні висловлювати свої співчуття вголос. Не варто говорити Скорпіону: «Мені тебе шкода». Це поєднання Вогню і Води, а подібна помилка може довести чайник до бурхливого кипіння.

  1. Один комментар до “Сумісність Скорпіон і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. іванка в 26.05.2013 | Відповісти

    мені це подобається

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,172