Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Почнемо з приємного. Лев і Скорпіон відчувають чесне повагу один до одного. Як згадувалося вище, всі знаки Вогню (і Леви не виняток з цього правила) інстинктивно визнають, що їх яскравий ентузіазм може потонути у водних глибинах Скорпіона. А всі знаки Води – наприклад, Скорпіон – інтуїтивно розуміють, що, якщо дозволити левова Вогню поширюватися безконтрольно, він може осушити їх чутливість і змусити їх майже, а то й зовсім, зникнути. Скорпіон швидше відповзе в темряву ночі, ніж зустрінеться обличчям до обличчя з такою небезпекою, бо береже себе. Дуже.

Обидва цих Сонячних знака Постійні і потай хочуть головувати. Ну, принаймні, для Скорпіона це секретне бажання, а у Льва воно більш-менш очевидно, і тому випадковому спостерігачеві здасться, що в кінці кінців перемогти повинен Лев. Але не всі випадкові спостерігачі астрологи. Якби вони були астрологами, то згадали б тонку довготривалу стратегію Скорпіона і силу раптової атаки, коли її найменше очікують.

Скорпіон чутливий, він інстинктивно відчуває, коли Левова гордість ображена, і зможе чудово його втішити і захистити, якщо кривду вчинив чужинець. Однак якщо причиною ран виявився сам Скорпіон, то ні про яке співчуття не може бути й мови. І винен у цьому тільки сам Лев. Я не раз попереджала, що якщо образити Скорпіона, він мстить. Він жалить у відповідь. Коли Скорпіон сходить з розуму, він сходить з розуму, і не варто навіть намагатися напоумити його. Піти геть і почекати, поки він перестане кипіти, – теж не допоможе. Гнів не зникне, коли ви повернетеся. Оскільки Скорпіони не з тих, хто прощає, єдиний спосіб мати з ними справу і уникнути жала – стежити за тим, щоб не тиснути на керованого Плутоном людини дуже часто або дуже сильно.

До нещастя, Лев рідко слід такому раді. Обережно кружляти навколо Скорпіона – це для боягуза. Гордий і безстрашний левиний характер не сприймає такої обережності, так що Лев часто нехтує всіма попередженнями.

Дивно, але відносини між дітьми і дорослими в цьому варіанті поєднання часто бувають дуже близькими, часом зворушливими, навіть якщо вони не родичі. Щось нагадує батьківство чи материнство відносно старшого Лева або Скорпіона до молодшого Скорпіону або Льву. Можливо, це відбувається завдяки тому, що у молодшого Лева ще не було часу придбати свою полум’яну гордість, і тому його не обурює прагнення Скорпіона захистити його. Можливо, також завдяки тому, що у молодшому Орлі ще не розвинувся повністю мстивий характер Плутона, і він може з більшою добротою сприймати театральність Лева. Однак чим старше вони будуть становітися, тим більше буде потрібно зусиль, щоб досягти гармонії.

Я знаю хлопчика-Скорпіона, в якому формувалася глибока прихильність до чоловіка-Льву, він був для нього ніби старший брат, у той час як його власний старший брат-Водолій боровся зі штормами юності і тому холодно ставився до нього.

Коли Скорпіон знаходить щось або когось гідного поваги, ніхто не може проявляти це сильніше, ніж юний Орел, і Майк – хлопчик-Скорпіон – виявив багато гідного поваги у своєму старшому товаришеві-Льві. Боб, Лев, терпляче і з любов’ю навчав хлопчика, як зловити ящірку, щоб потім випустити її біля ставка, як запускати змія, щоб він ширяв серед хмар. Він розповідав йому історії про хоббітів і з найбільшою серйозністю відповідав на запитання про те, як працює ручка автомобільної дверцята, і навіть суворо висловив його матері, що хлопчик заслуговує, щоб з ним поводилися шанобливо і просили, а не грубо наказували бігати по її дорученнями. Все це повільно, напевно вкоренилась в подсознаніеПлутона. А потім прийшов день, коли вони разом стояли на скелі на березі океану, і раптом з’явилася величезна хвиля і повністю накрила їх. Якби Боб міцно не тримав хлопчика, його змило б в море, а дитина не вмів плавати. Це зміцнило їх відносини. Майк твердо вірив, що його друг врятував йому життя, і був готовий почитати його завжди.

Пізніше Боб змушений був виїхати майже на сім років. З кожним роком Майк, хлопчик-Скорпіон, дорослішав і все ж жодного разу за все, ці роки не захитався у своїй відданості далекому Льву. Він знав, що у того була причина поїхати, і не сумнівався, що один повернеться. І одного разу Боб повернувся. Скорпіони рідко помиляються в людях.

Між людиною, керованим Плутоном, і людиною, керованим Сонцем, відносини будуються за принципом «все або нічого». Ні Орел, ні Лев і ні Левиця не можуть недбало ставитися до турботи. Вони будуть пристрасно захоплені один одним або повністю проігнорують один іншого.

У менш щасливих парах Лев – Скорпіон початкове потяг може тривати менше, ніж вони очікували. Незабаром прийде розчарування, якщо у них виявиться несумісність Місячних знаків, тому що установка Скорпіона «я завжди правий», хоча він її і не висловлює, спочатку стане дратувати, а потім сердити Лева. Скорпіон не буде говорити про свою перевагу. Довгий твердий погляд холодної самовпевненості може пояснити це цілком дохідливо. Левове обурення тоді може здатися несправедливим, тому що Лев теж завжди переконує інших у своїй непогрішності, в тому, що він завжди правий, а всі інші завжди помиляються. (І все ж Лев або Левиця ніколи не бувають так упевнені в цьому, як Скорпіон.) Самовдоволено установки цих двох «я вище всіх» так схожі, що їм слід було б бути терпимішими один до одного, але це відбувається не завжди.

Постійність обох знаків теж тут не допомагає, бо це говорить просто-напросто про впертості, хоча і досить м’яко. Спробуйте, коли у вас буде багато вільного часу, переконати в чому-небудь Лева або Скорпіона. Скоро ви зрозумієте, що має на увазі астрологія під Постійним знаком (а це Лев, Скорпіон, Телець і Водолій).

Скорпіон може виглядати спокійним під час Левиного монологу, але не варто помилятися. Жоден Скорпіон не погодиться з думкою Лева, якщо не буде повністю переконаний у його обгрунтованості. Скорпіон або відразу твердо відмовиться прийняти львівські погляди, які в нього так гордовито вбивають, або знайде спосіб діяти в обхід, нишком. Так це називається. Принаймні, це слово вибрав би Лев, щоб описати, як Скорпіон ковзає, крадеться і відповзає. Лев такими якостями не володіє – це визнає навіть Скорпіон. Леви не потайливі, вони просто трохи владні. І зіпсовані. І звиклі з пелюшок поступати по-своєму. Але при цьому вони такі теплі і сонячні, такі щедрі й дружелюбні, що навіть зазвичай сприйнятливий Скорпіон може не відразу відчути небезпеку. Скорпіони ж обдаровані тонким талантом здаватися переможеними, не відступивши на насправді ні на дюйм, поки Лев не усвідомлює, що сформована ситуація – ще одне Ватерлоо.

Коли Лев ображений, він (або вона) буде дутися, або гарчати. Ричання на перших порах змусить турбуватися чутливу душу Скорпіона, навіть викличе уявне відступ. Але якщо образи чи гнів Лева почнуть проявлятися занадто часто, то Лева очікує лише довгий, твердий, холодний плутонівські погляд Скорпіона. Коли на тебе зверху вниз дивиться Скорпіон, це приблизно так само приємно, як грати в пісочниці, повної тарантулів.

Якщо ці двоє зуміють приборкати свої натури і зосередити взаємні інтереси на абстрактних цілях, вони можуть успішно взаємодіяти і становити значну загрозу для чужинців, які спробують загасити полум’я Лева або каламутити воду Скорпіона.

Зі Скорпіоном Леву доведеться, також приборкати свої владні замашки. Ні з одним іншим Сонячним знаком Лев або Левиця не досягнуть такої глибини розуміння і відданості. Їх треба заробити. І все ж варто іноді проковтнути парочку пілюль від гордості, щоб потім вас почитали з такою силою, яку може дати тільки Плутон.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,184