Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Рак і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Отже, ось у нас Краб, зовні твердий, як камінь, усередині м’який та ніжний. І дуже, дуже чутливий. Гостро ловитиме кожен відтінок значення, кожен нюанс зауваження. І незвичайно вразливий.

І ось у нас Лучник, веселий і серцевий, в основі своїй добрий, але іноді до жорстокості чесний. І все це приправлено щіпкою такту (або навіть її половиною).

Що буває, коли надчутливий, обережний Рак стикається з безтурботним, непередбачуваним Стрільцем, чиє призначення – випускати стріли правди, які колють навіть крім його бажання? Це, по суті, залежить від фази Місяця, адже вона управляє Раками, і від її мінливих вібрацій. Так що люди цього знака будуть реагувати на «удари і стріли жорстокої фортуни» і зауваження Стрільця по-різному. Роздратовано, відступивши або почавши щипатися (а у Крабів клешні гострі). Або сховавшись під твердий крабів панцир, щоб там переживати все знову і знову. Або залишившись на місці в глибокій образі й з тремтячою сльозою на віях.

Краб, занурений в чорну меланхолію через безтурботного людини, яка так безсердечно обійшовся з її почуттями, являє собою одне з найсумніших видовищ в світі. При вигляді цього милого, чутливого створення, доведеного до сліз, перевертається душа. Навіть коли він відважно намагається приховати образу, його підборіддя жалібно тремтить, а очі дивляться на вас з таким докором, що здається, ніби ви плачете самі.

Саме це часто відчуває Стрілок, який тільки що усвідомив, що ненавмисно сказав чи зробив щось, що змусило його друга, партнера, родича, коханого чи чоловіка відчути жахливу «місячну» борошно відкидання. Негайно розкаявшись, Лучник спробує залікувати рану, яку сам же і завдав, «заспокійливої ​​промовою». Небудь в такому роді: «Ну, ладно, вибач, я не хотів тебе образити, коли сказав, що ти тупий. Не плач. Ти ж і справді не гігант думки, і взагалі розум – це далеко не найважливіше. Ну як, тепер ти заспокоївся? »

Хоча це і може здатися дивним, часто сприйнятливі Раки в кінці кінців розуміють, що пояснити Стрільцям їх нетактовність неможливо. Тоді все це здається їм смішним, і вони починають істерично сміятися. Власне кажучи, близькі стосунки з людиною цього знака для Рака навіть корисні. Спочатку вони можуть бути болісними, але в кінці кінців Краб прийде до висновку, що не варто бути настільки чутливим. Оскільки все в світі відносно, інша перевага буде полягати в тому, що після спілкування зі Стрільцем випадкові необережні зауваження когось іншого будуть здаватися крабів компліментом, і життя в результаті стане трохи приємніше.

Це виглядає, як якщо б ви плакали від зубного болю і раптом зламали ногу. Звичайно, ви геть забуваєте про хворому зубі. Або як якщо б ви скаржилися на бджолиний укус, але тут прийшов Стрілок, щоб стукнути вас словесної бейсбольною битою по голові. Єдине, що вам залишилося, – це люб’язно подякувати йому за те, що він назавжди відучив вас від ниття через бджолиних укусів. Парочка швів – і ваша голова чи самовпевненість знову будуть як новенькі. Тут Стрільці будуть досить піддакувати, вважаючи ці спостереження дуже логічними і вельми філософськими. Дехто може навіть сказати: «Так і є! Немає лиха без добра! »Стрільці, як і Терези, обожнюють цей девіз оптимістів. Звичайно, складно вважати добром стрілу Юпітера, яка потрапила прямо в вашу ахіллесову п’яту. Але те, що Стрільці – оптимісти, це безперечно.

Іноді чутливість і співчуття Рака разом з прямої щирістю Стрільця дають сприятливе поєднання якостей – наприклад, дуже ясне мислення. Це може проявлятися як у відносинах між людьми цих знаків, так і в одній особистості, чий Сонячний знак, наприклад, Рак, а Місяць або Асцендент знаходяться в сузір’ї Стрільця.

У цьому поєднанні знаків під управління Води й Вогню Краб і Стрілок можуть іноді стикатися з приводу грошей, які завжди пропалюють дірку в кишенях Стрільця. З кишенями Рака це трапляється рідко, скоріше вони порвуться від тяжкості, тому що Раки просто обожнюють збирати гроші у великій кількості і тримати їх якомога ближче до себе. У них будуть сутички через фінансів, але вони постараються знайти спільну мову або хоча б захочуть зробити це. З точки зору астрології, було б корисніше всього, якби Рак по-материнськи (або по-батьківськи) латав пропалені кишені Стрільця, м’яко навчаючи його стриманості, а Стрілець не давав би кишенях Рака рватися, ненав’язливо пропонуючи витратити якусь частину його грошей разом. Стрілкам жахливо везе в різних азартних іграх, навіть таких, як біржа, найбільша азартна гра з усіх. У цьому є подвійна вигода: це навчить Рака бути щедрішими, а також страшно обрадує його, коли він поступово усвідомить, що Стрілець, нехай не завжди, але все-таки може подвоїти їхні гроші несподіваним чином. Звичайно, програти може кожен, але до типовим Стрільцям Юпітер занадто добре ставиться, щоб дозволити їм крупно програвати занадто часто. Якщо це все ж станеться, Краб повинен утримуватися від невдоволення, роздратування і бурчання, інакше Стрілок просто піде, залишивши Рака в сльозах, висловивши кілька зауважень щодо скаредності і відмовившись надалі робити ласку, раз їх не цінують. Рак, будь то чоловік або жінка, явно буде тонким лідером цього союзу, адже Рак – знак Кардинальний, а Стрілець – Рухливий. Перше змушує людину потай претендувати на місце головного і відкрито відмовлятися виконувати накази інших. Тут можуть виникнути деякі складності: хоча Стрілець не дуже зацікавлений у ролі лідера і його більше влаштовує, якщо він рухливий, вільний і повний нових ідей, він не дуже-то любить, щоб йому наказували. Людська половина Кентавра, може бути, і здатна поставитися до цього філософськи, але кінська половина буде брикатися щосили. Стрілець – один з подвійних Сонячних знаків, наполовину кінь, наполовину людина. І одна його частина цілком розумна, часто високоосвічені й оптимістично філософічна, а друга частина вперта, неуступчива і непередбачувана … і дивовижно швидка, коли треба втекти від проблем. А також здатна брикатися, коли щось загрожує її свободу.

Краби дійсно нічого не можуть вдіяти зі своїм вродженим власництва, хіба що розумно використовувати його, перетворивши на гідність. Але коли своєї турботливої ​​захистом вони оточують Стрільців, тут потрібна обережність, адже лучники потрібно багато свободи, щоб залишатися собою. Якщо Раку це вдасться і він не заважатиме вільним проявам особистості Стрільця, а Лучник іноді задумається, перш ніж відкриє рот і шарахне по ніжним почуттям Краба нещадними спостереженнями, ці двоє зможуть непогано проводити час разом.

З часом Стрілець буде радий іноді бути Раку корисним, тому що Стрілки відчувають в «місячних» людях якусь таємницю, яка їм недоступна. При всьому цікавості, властивому знаку Стрільця, щось завжди утримує Лучник на краю таємниці, і, мабуть, йому навіть подобається зачаровано дивитися на припливи і відливи під повним місяцем. Але бувають періоди, коли Кентавр робиться неспокійним, і йому потрібно скакати в поодинці наввипередки з вітром – і це чарує Рака.

Наділений доброзичливим гумором Юпітера, Стрілок обожнює розігрувати людей, але Краб може іноді не оцінити жарти. Тоді Стрілок м’яко підштовхне його ліктем, і Краб нарешті розсміється. І тут справа не тільки в жарті. Просто Рака глибоко чіпають ідеалізм і наївність, сміливість і, оптимізм Стрільця, який незграбно падає, потім піднімається з посмішкою, щоб ще раз спробувати перемогти. Коли йому вдається виграти, щасливий і щедрий Стрілок, можливо, тут же віддасть половину виграшу Раку, набиваючи його кишені з дитячим захопленням. Може бути, Стрілець зуміє навчити Краба прекрасним радощів дарування, весело відкриваючи йому, боязкому і боязкому, свої істини.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,511