Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У своїх таємних мріях Овни хотіли б бачити себе лихими піратами. Зрештою, пірати хоробрі, романтичні і відважні. Але подібно піратської команді з «Пітера Пена», Овен часто розтрачує всю свою енергію, передчасно проявляючи емоційну реакцію – захищаючись. Овен ніколи не атакує, поки його не стукнуть. Пам’ятайте, що Овен – це символічний Немовля Зодіаку, а діти не кричать, якщо, звичайно, ними не нехтують або не кривдять їх. Але коли їм загрожує більш серйозна небезпека, їх зберігач Марс приходить на виручку. Скорпіони ж майстри нападу. Їм властива холоднокровність і ретельно розроблена стратегія, виняткове терпіння і дивовижне чуття, що дозволяє вгадувати слабкості інших. Ви не побачите Скорпіона метушаться, розслабленим чи б’є куди попало. Вони жалять прямо в ціль з вражаючою точністю. Ось чому люди рідко жартують з силою Плутона і не чекають другого разу: одного разу більш ніж достатньо.

Дивно, але у відносинах зі Скорпіоном Овен зазвичай не йде напролом, як найчастіше надходить з людьми, народженими під іншими Сонячними знаками. Щось є в цих гипнотизирующих плутонівські очах, що відбивають спокійна рівновага і приховану силу та попереджувальних Овна: «Обережно, ця вода тільки здається тихою, а ти всього лише паперовий баранчик. Що ти будеш робити у великому океані, який може зімкнутися над твоєю головою, в океані, повному акул, водоростей, дивних нічних створінь, рифів і таємниці? »Скорпіони прийшли з моря або з пустелі, хиткі піски якої теж незрозумілі Овна. Овен інстинктивно вловлює попередження про небезпеку. О, небезпека! Це єдине слово, яке змушує Овна діяти, і первісна обережність змінюється марсовской атакою. Це майже завжди буває помилкою. Овен твердіше, голосніше і наполегливіше, ніж Скорпіон. Але коли настає пора відкрити карти, типовий Скорпіон просто зникає або огортає себе відчуженим мовчанням, залишаючи Овна в здивуванні: так хто з них, власне, зазнав поразки? Іншими словами, навіть якщо на перший погляд ви перемагаєте Скорпіона, впевненості в цьому ви ніколи не відчуваєте і вас мучать здогади. Середньому Овнові не буде потрібно великого досвіду, щоб зрозуміти, що кращий спосіб спілкування з Скорпіонами – співпраця на безпечній і поважної дистанції. Близькі стосунки – це щось інше. Тут ми має справу з відносинами між Овном і Скорпіоном, будь то бізнес, дружба чи сімейні стосунки.

Одного разу, незадовго до написання цих рядків, я помітила, що мій десятирічний син-Скорпіон стає все більш товстим і ледачим, тому що витрачає всі свої кишенькові гроші на морозиво, тістечка, льодяники, газовану воду та інші ласощі.

«Майкл, – скомандувала я з усією прямотою і твердістю Марса, – ти припиниш їсти цю гидоту, і негайно. Ти більше не будеш приносити солодощі в кімнату і ховати їх у шафі. Ти більше не будеш таємно купувати пироги, ескімо та цукерки. Ти мене чуєш? »

Відповіддю було повне мовчання. За два тижні він поправився ще на десять додаткових фунтів. Тоді я перестала давати йому кишенькові гроші, щоб покарати його: «Ну, подивимося, що він тепер придумає». Він придумав. На наступному тижні мені кілька разів дзвонили шкільні вчителі, повідомляючи, що Майк поводиться жахливо і навідріз відмовляється робити домашні завдання. Тоді, на щастя, я згадала, що я астролог. Заборона на ласощі було знято. Кишенькові гроші не тільки стали видаватися знову, але і в більшій кількості. «Майк, – сказала я йому на цей раз м’яко і ніжно, – я вірю, ти краще знаєш, що добре і що погано для тебе, адже тобою керує Плутон, найбільш мудра з планет у всій Сонячній системі. Вибач, що я накричала на тебе. Просто мені прикро, коли хлопці в школі кличуть тебе Кітом. Це не дуже підходяще прізвисько для Орла ». Він тільки посміхнувся у відповідь ледь помітною загадковою усмішкою і уважно подивився на мене. Я не очікую, що читачі відразу повірять того, що трапилося надалі, адже якби я не побачила це на власні очі, я б не повірила в це сама. Внутрішня сила і недоторканність Скорпіона були визнані, і він почав сам готувати собі зелені салати після школи (без найменшого натяку з мого боку), відмовився від всіх десертів і сів на дієту, яка заморила б навіть йога. І все це без найменшого нагадування з мого боку і з такою сталевий силою волі, що це просто лякало. Він серйозно зайнявся карате, і тренери дивувалися його міцному здоров’ю, не кажучи вже про його Скорпіон хватці. Він не бажав чорного поясу, йому важливо було тренуватися, щоб стати сильніше інших в школі. Карата – прекрасний тренінг для юних Скорпіонів, між іншим. Це вчить їх поважати авторитети і, найголовніше, робить наголос на захисті, а не на напад.

Через два місяці ніхто більше не кликав його Кітом. Він сам придумав собі нове прізвисько – МВ, і друзі не сміли називати його інакше. МВ – значить Майстер Вічності. Це символізує Плутон. Потім мій син організував групу з найближчих друзів, названу «Жемчуг» (значення тримається в секреті, я не можу і сподіватися коли-небудь дізнатися це), яка присвятила себе захисту маленьких дітей і літніх людей від будь-яких манхеттенських грабіжників. Ось що може трапитися, коли імпульсивний Овен спілкується з Орлом будь-якого віку чи статі з належною повагою.

Скорпіон надійний і не йде на компроміс, що знаходить відгук у душі Овна, який теж чесний і, вірний ідеалам. Скорпіон ніколи не здається, ніколи не приймає поразки. Овен теж. Тільки неженки здаються. До цим двом подібне не відноситься.

Так, є ще одна якість Скорпіона, невловиме, непереборне – те, чого Овен не може зрозуміти. Сила волі? Або просто воля? Це якість створює сильну емоційно заряджену ауру, навколишнє навіть спокійних, зовні нешкідливих Скорпіонів. Це зовсім не означає, що будь Скорпіон нападає, як Дракула. Багато з цих чоловіків і жінок, безсумнівно, милі і, приємні люди. Вони цікаві, розумні, ввічливі. Але вони не бувають боязкими, ненадійними і беззахисними, так що Овен не повинен обманюватися їх м’якими голосами, ненав’язливим поведінкою і відсутністю явно вираженої агресії.

Завжди важливо пам’ятати, що елементи Вогню і Води поєднуються, але можуть знищити один одного (більш детально про це йдеться в кінці книги і в інших розділах, що розглядають питання сполучуваності знаків Води й Вогню). Я знаю одного чоловіка-Скорпіона, який одружився на жінці того ж знака після довгого і дійсно таємного залицяння. Коли в квітні у них з’явилася дитина, моїм першим бажанням було запропонувати взяти дитину собі. Маленький Овен під обмежує владою двох Скорпіонів? Це повністю знищить його Марсове «его». Але виявилося, що Овен Джонні отримав величезну користь від спокійної дисципліни і інтуїтивної мудрості його двох керованих Плутоном батьків. Розвинена і освічена пара Орлов – чудовий приклад моральної хоробрості і особистої чесності для юнака-людини Марса. Скорпіони – чудові вчителі сили волі та стабільності для вибухового Овна, який в пориві або спалаху ентузіазму втрачає інтерес до задуманого до того, як згаснуть іскри. Завжди, звичайно, є небезпека, що сила Плутона, застосована до Марса, виявиться занадто суворою. Овна будь-якого віку можна погасити обережністю Скорпіон Водної стихії, зробивши Овном баранячого типу, неприродним интравертами, які намагається триматися в тіні, що визначена суперечить природженому праву Марса. У більш вдалих союзах Овна й Скорпіона Овен добре відгукнеться на силу Орла – друга, сусіда, ділового партнера, коханого чи чоловіка – і спробує прийняти витримку Плутона, що явно піде йому на користь. Так само і друга половина тандему – Скорпіон многому навчиться, зіткнувшись з більш відкритою природою Овна, з його вільним і доброзичливим підходом до життя. Однак емоційна холодність Скорпіона іноді здатна остудити гаряче серце Овна і похитнути його впевненість у собі.

Будуть випадкові хвилини, коли проникаючий погляд Скорпіона, повний злого несхвалення, здасться Овнові просто поглядом привиди і викличе в ньому внутрішнє тремтіння, незважаючи на те, що їм управляє Марс. Я знаю одного Скорпіона-батька, який, доведений до відчаю своїми трьома синами (один з них Овен), ставав на кілька секунд мовчазним, а потім виголошував лиховісним голосом: «Я це запам’ятаю». Орел ніколи не забуде поганого. Ніколи. Але також ні чоловік, ні жінка, ні дитина Скорпіони ніколи не забудуть любов або доброту,

Деякі Скорпіони стають рабами своїх бажань. Вони завжди будуть йти до своєї мети, навіть якщо очевидно, що це призведе до самознищення. Овен добре розуміє це. Але Овен – позитивний знак Вогню, безтурботний, керований Марсом хрестоносець, повний емоцій і збуджується від усвідомлення небезпеки місії. Скорпіон – негативний знак Води, загартований ветеран, що володіє глибоким почуттям реальності і силою, щоб переносити тяготи, не живить ілюзій щодо парадів, блиску еполет і орденів за хоробрість. Їх стратегії різні. Овен люто б’ється в перших лавах. Скорпіон атакує раптово, несподівано, – з ар’єргарду. У стані ворожнечі ці два Сонячних знака згадують, що вони вороги від природи. Світ кращим, і він починається з любові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,163