Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Вогонь і Земля – від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.
До стіхії землі, відносяться: Телець, Діва, Козеріг.

Сумісність Овен – Телець | Сумісність Овен – Діва | Сумісність Овен – Козеріг
Сумісність Лев – Телець | Сумісність Лев – Діва | Сумісність Лев – Козеріг
Сумісність Стрілець – Телець | Сумісність Стрілець – Діва | Сумісність Стрілець – Козеріг

Стихії вогню і землі – елементи, антагоністичні (ворожі) один одному. Земля гасить вогонь, а вогонь спалює землю. Хоча в тривалих стосунках це поєднання іноді зустрічається: хоча цінності цих людей і їх поведінка абсолютно антагоністичні, кожен з них можливо успішно отримає вигоду в даних відносинах. Життя лише нинішнім днем, воля і нестриманість у всьому, властиві вогню, дуже швидко обмежаться притаманною земним стихіям тверезістю і практичністю. Козеріги часто буває залучають Овнів, Тельців – Львів, а Раки – Стрельцов: антагоністичні стихії залучаються один до одного дуже сильно. Але не на все життя …

І все ж коли-небудь витриманість, бережність і прагматизм стихії землі почнуть діяти на нерви її вогняного партнера, відчайдушність і імпульсивність якого будуть нестерпні для землі.

Дуже часто бувають сексуальні проблеми, На самому початку відносин виникає сильне тяжіння – але вже надзвичайно швидко вогонь почне пригноблювати землю своєю агресивністю і екстравагантністю в проблемах статі, думаючи що його земний партнер тужливий і неізобретательний.

Коли в взаєминах стихій землі і вогню неминуче настає момент, коли вони розуміють свою несумісність і несхожість один на одного – тоді подальше формування їх взаємовідносин буде залежати насамперед від них самих. Вогню необхідно буде зрозуміти, як важливо рахуватися з реальністю і дивитися хоч часом в перспективи, переставши перекладати весь тягар практичних турбот на свого партнера. Останньому ж, необхідно оцінити у своєму компаньйона його добросердих волю, і незмінну готовність до ризику. Але якщо обидва партнери будуть вважати, що прав саме він, не бажаючи взаєморозуміння, вони будуть відходити одна від одної все далі і далі: вогонь – стаючи все більш холодним, а земля – ​​все більш похмурою і стриманою. Тим не менш, прийняти рішення піти по шляху саморозвитку і духовного розвитку, вони мають шанс вийти на принципово інший рівень відносин. Але для цього їм необхідно витратити багато сил і часу, що б знайти взаєморозуміння у відносинах і знайти компроміс.

  1. Один комментар до “Гороскоп сумісності стихій – Вогонь і Земля – від Пені Торнтон”

  2. Ірина в 31.05.2019 | Відповісти

    Щоб зберегти шлюб,потрібно щоб дві половинки працювали над стосунками,одна половинка не впорається.Це, як любов,потрібно щоб кохали двоє,а не один,бо це не кохання,коли один любить а інший дозволяє себе любити.Потрібно не тільки давати свою любов,а ще й щоб її тобі також дарували,так би мовити взаємно,тобто гармонія- ти мені а я тобі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,173