Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Бики не стануть змінювати свого повільного, розміреного кроку, так що це завдання Стрільців – переставати іноді бігти, якщо ці двоє взагалі збираються зупинитися. Для Стрільця це непросто:, його стріли взагалі часто залітають у чужі країни. Майже всякий Лучник таємно мріє про професію, пов’язану з подорожами, і, так чи інакше, більшість з них цього домагаються. Оскільки символ Стрільців – Кентавр, напівконя-напівлюдина, їх натура час від часу розривається надвоє. Коли Стрільці грають роль блазнів або веселих філософів. Бики знаходять їх вельми кумедними: вони відчувають спокійне, заступницьке розташування до веселого, добродушного, милому і кілька «цирковому» облич Стрільця.

Але лише тільки Стрілець звертається до співрозмовника своєю людською стороною. Телець шокований і роздратований. Дивлячись на Стрільців, що грають роль переконаних ідеалістів, люто б’ються за свої інтереси в залі суду, в аудиторії, на телеекрані або на політичній трибуні. Бики перестають посміхатися.

Вплив Юпітера може час від часу змушувати Стрільців кидатися в запеклу битву проти Системи, чого більш консервативна натура Тельця зазвичай не бере. Незграбна, але за часами граціозна человеколошадь – цілком гідний об’єкт для приглушеного сміху, але безтурботний ідеаліст, який намагається пробити пролом в усталених звичаях, – це вже небезпечно. До того ж Телець не уявляє собі, як можна мати справу зі Стрільцем, вірніше, з його безпечністю. Але, треба визнати, що везучий Стрілець майже завжди перемагає …

Всякий Стрілець, як екстраверт, так і інтроверт, в глибині душі полум’яний оптиміст з палаючим поглядом. Він вважає, що все на світі поправимо, і тому, на думку Тельця, чекає отжізні занадто багато чого.

А Тельці, в свою чергу, об’єктивні песимісти зі спокійним поглядом. Коли вони похмуро бродять поблизу, поширюючи тугу. Стрілець цього не виносить, сльози Стрільця-чоловіки, жінки або дитини можуть бути рясними і солоними, однак вони швидко висихають, коли з неба спускається веселка Юпітера, пофарбована в яскраві кольори надії.

Відносини Тельця і ​​Стрільця – це схема Сонячних знаків стихій Земля і Вогонь, яка робить особливий наголос на служінні, здоров’я, всякого роду таємниці. Оскільки Стрілець в очах Тельця представляє «чужі гроші», Лучник може бути тим, хто підштовхне Тельця реалізувати його обширні запити. А оскільки Телець в очах Стрільця уособлює шостий астрологічний будинок праці, обов’язку і служіння. Лучника і Бика нерідко об’єднує справа, яка вимагає і чуття Юпітера до торгівлі, і до кар’єри, і здатності Тельця створювати міцний, фундамент. Останнє дуже цінується, коли Лучник сліпо покладається на удачу.

Стрільців то виручає чисто дитяче везіння, а точніше, їх дивовижна довірливість, хоробрість і оптимізм, то підводить вузькість їх кругозору. У самому справі, так легко звалитися в яму, якщо ви втупилися в небеса, пускаючи стріли в майбутнє, і не дивіться, куди йдете!

Оскільки Тельці зазвичай спостерігають за дорогою, вони можуть допомогти Стрільцеві уникнути перешкод, які очікують їх на шляху. Ці двоє цілком вдала пара на біржі або в будь азартнії грі. Вони взагалі легко знаходять спільну мову, якщо їх робота передбачає грошові інтереси, будь то вирощування овочів і фруктів або продаж імпортних спортивних автомобілів. Правда, Телець воліє тримати гроші в банку, а Стрілець – пускати, їх в оборот.

Зазвичай Телець залишається вірним родинним зв’язкам. Бик може багатьом пожертвувати для тих, кого він любить, і здатний багато чого заради них винести. Стрілець теж охоче пропонує руку допомоги і слово підбадьорення своїм родичам, але здалеку, – він скopee зацікавлений у благодіяння заради всього людства. Але хіба Кентаври, тобто напівлюди-полулошаді, не вправі приділяти своїм родичам тільки половину уваги?

Обидва цих Сонячних знака не здатні на брехню – навіть на спасіння. Тельці просто викладають факти – ясно і чітко, проте варто їм подумати, що це може когось зачепити, вони взагалі замовкають. Лучники не витрачають часу на подібні роздуми. І хоча правда часто ранить, вони в своїй наївності і не підозрюють про це. Безглуздо чекати, щоб ці люди поступилися прямотою Юпітера, хоча вони могли б постаратися пом’якшити її.

Впливати на Стрільців їх власними коштами марно – правда їх не зачіпає. Вони приймають її філософськи, щиро дивуючись, коли інші підтискають губи, вислуховуючи голі факти.

Стрільці приймають життя і людей такими, якими вони їх бачать, сіючи навколо себе веселощі і випалівая правду в очі з безтурботним прямодушність Юпітера. Але якщо додати до цього тельцовскіе розсудливість і відчуття реальності?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 35 T. 0,485