Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Овен любить узагальнювати, ніколи не турбується про деталі і впадає в тугу, якщо доводиться це робити.

Діви дотошні, люблять аналізувати деталі і ненавидять загальні місця.

Це відразу дає вам деяке уявлення про відмінність цих двох знаків.

Всі дії Овна починаються з чистого почуття, він довіряє своїм емоціям і скептично ставиться до надмірної практичності.

Діви практичні, вони довіряють своєму розуму і скептично ставляться до чистих почуттів та емоцій.

Коли Овни засмучені, вони кричать про це на всіх перехрестях і діляться своїми образами, щоб ті скоріше скінчилися.

Коли засмучені Діви, вони ховають це в собі і приховують образи, коня іржу обурення.

Овни не дбають про своє фізичне здоров’я і все ж рідко страждають хронічними захворюваннями.

Діви, навпаки, надзвичайно цим стурбовані і все ж часто знаходять у себе різні симптоми захворювань.

Але і це ще не все.

Обидва з готовністю допомагають іншим, хоча їхні мотиви при цьому дещо відрізняються.

Овни роблять це тому, що добре себе почувають, даруючи комусь щастя, тому, що цим доводять собі, що вміють творити маленькі чудеса.

Діви роблять це тому, що їм приносить хворобливе задоволення дивитися на замішання, додають до хаосу, коли, на їхню практичному думку, трохи здорового глузду розв’язало б усі вузли. Для Діви типово увійти, взяти інструмент, підправити тут і там і піти далі своєю дорогою, не бажаючи і не чекаючи подяки.

Овни теж не стануть довго чекати подяки, але вони хочуть її почути. Якщо її не буде, вони образяться і розсердяться на відміну від Дів, які не очікують від людей багато чого і тому спокійно сприймають невдячність, просто приписавши її до списку безлічі недосконалостей людської натури.

Обом, правда, притаманна чистота намірів. Кожен жадає краси духу і шукає блискучий ідеал.

Овен і Діва, разом відправившись на пошуки істини і краси, на розвилці розійдуться в різні боки. Овни сліпо і інстинктивно вірять, що знайдуть те, що шукають. Діви майже не сподіваються на це, а якщо і досягнуть мети, то обов’язково виявлять в ній ваду.

І все ж, незважаючи на всі ці розходження, Овна і Діву можуть зв’язувати комфортні відносини.

Якщо це бізнес, то захоплення і повагу, а також обопільне бажання допомогти один одному майже завжди будуть результатом цього союзу.

Якщо це дружба, то, можливо, колись вони разом займуться бізнесом.

Якщо сім’я, то поєднання цих двох різних характерів під впливом коливань Сонячних знаків може принести обом велике задоволення.

Овни та Діви часто повіряють одне одному те, чого не сказали б нікому. Схоже, вони відчувають, що можуть довіряти один одному, хоча, як правило, один з працею розуміє іншого.

Проте незалежно від того, наскільки близькі дві людини знаків Овна і Діви, Овен може відчувати глибоке невдоволення Діви, якщо спізнюється на побачення, валяє дурня або стає недбалим і безвідповідальним.

Баран ніколи не зможе так само ставитися до роботи, як Діва.

Те, що він вважає нешкідливим відкладанням, Діва розглядає майже як гріховне розтрачання безцінного часу. Звичайно, після того як закінчені всі справи (а ця може відняти нескінченне час і увагу), коли совість спокійна, тому що все розставлено на свої місця, Діви, вільні від турбот, можуть вести вельми цікаву, зрідка навіть шокуючу екстравагантну особисте життя.

Рано чи пізно, коли вони вже досить довго проживуть разом, Овен обов’язково нагадає Діві про її зайвому увага до дрібних турбот і отримає приблизно таку відповідь: «Які дрібні турботи? Я не приділяю дрібницям надто багато часу ». Подальший діалог буде виглядати приблизно так.

Овен: Ах так? Згадай той ранок минулого тижня, коли ти пропустив свій щоденний душ, тому що не знайшов мила «Слонова кістка» і не захотів взяти яке-небудь інше, потім пролив краплю чорнила на черевик і виявив муху в супі за ленчем? У тебе потім кілька днів розколювалася голова й було нетравлення шлунка на нервовому грунті.

Діва: Ти, як завжди, кілька перебільшуєш. Нетравлення шлунка тривало лише три години сорок п’ять хвилин і викликано було не нервами, а цим жахливим жирним супом, який я їв. Головний біль тривала шістьдесят-п’ять хвилин, а не кілька днів, і виникла вона тому, що я не виспався напередодні. Я пропустив душ не тому, що не знайшов мило, яким завжди користуюся, а тому, що запізнювався на побачення. А що стосується чорнила, то, звичайно, я трохи засмутився, адже черевики коштують двадцять два долари, а носив я їх всього пару років. Я не можу дозволити собі кидати гроші на вітер.

Останнє зауваження – тактичний спосіб звинуватити Овна, в марнотратності. Діви, навіть коли дуже розсерджені, ретельно стежать за своєю мовою і практично ніколи не бувають нечемними.

Оскільки Діви так люблять аналізувати і обожнюють ясність. Овни схильні вважати їх прискіпливими і холодними. Однак вони далеко не холодні й в душі найбільш сентиментальні з усіх Сонячних знаків. Саме тому їх часто не розуміють. Сама їх проникливість увазі високі ідеали. Якщо люди, поруч з якими їм доводиться жити, цим ідеалам не відповідають, Діви сильно розчаровуються і в кінці кінців стають дратівливими. Овни найбільш часто дратують їх, так як Діви не люблять відкрито проявляти твердість, а з Овнами це іноді просто необхідно. Імпульсивність Овна може змушувати Дев почувати себе незатишно через нездатність змінити ситуацію, і іноді вони намагатимуться витіснити це почуття критичним ставленням, мовчки висловлюючи несхвалення. Насправді неважливо, як це буде відбуватися. Будь-яка форма несхвалення вибиває Овна з колії. Типовий Овен прагне уникати аргументованої дискусії або холодних і слушних зауважень Діви про те, що правильно, а що – ні. Овни не люблять формалізму і критики.

І все ж, коли в картах народження є сприятливий аспект між їх Сонцем і Місяцем, пара Овен – Діва може ощасливити один одного безліччю дарів. У такому поєднанні знаків Овен може, на власний подив, послідувати спокійного наприклад Діви і серйозно поставитися до її завжди добре продуманим і корисним радам. І Діва теж здивує себе, дозволивши Овнові управляти собою і позбавляючись від багатьох із заборон і деяких рис свого звичайно незворушного характеру. Все це допоможе рівним відносинам цього поєднання, якщо кожен з них частіше стане звертати увагу на достоїнства іншого, а не загострювати його на відмінностях.

Діви рідко знають, що Овни безпомилково відчувають, виходить чи заклопотаність Діви їх благополуччям від щирої відданості, ніжності та дружби або просто від службового обов’язку. І якщо добрих почуттів тут немає, вони швидше спробують впоратися поодинці, ніж прийняти допомогу від когось, хто не відчуває до них справжньою симпатії.

Хоча на перший погляд вони здаються такими різними, їх цілком може очікувати багато щасливих сюрпризів, якщо вони захочуть знайти спільну мову. Діва відкриє в Овні людини, якій дійсно варто допомагати і який щедро обдарує її теплим ентузіазмом і зворушливою вдячністю і навіть зуміє відімкнути маленькі двері її заборон і таємних бажань. Овен знайде в Діві щире розуміння, яке йому необхідно, і серце, таке ж чесне і вірне, як його власне. Діва навчить Овна бачити красу в дрібницях, розуміти мудрість очікування і вірити в неодмінний успіх терпіння. Овен допоможе Діві повірити в себе.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,425