Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли світила і Асцендент в їх картах народження виявляються гармонійними, Лев і Діва будь-якої статі можуть сміливо йти рука об руку, посміхаючись один одному і збираючи квіти, настільки щасливі й сповнені надій, наскільки це можливо для нас, смертних.

Однак, перш ніж ми підемо в Смарагдове місто за цими щасливчиками, нам доведеться зупинитися і простягнути руку тим парам Лев – Діва, які спіткнулися об випадковий камінь і потребують нашої допомоги.

Немає сумніву, знайдуться кілька досить рідкісних Львів і Дів, зв’язок яких швидко перетворилася в садомазохістських. І не думайте, що в цих нечастих ситуаціях Лев завжди підлий садист, а Діва – безпорадний маленький мазохіст. Припадають ці двоє один одному друзями, родичами, діловими партнерами, коханцями або подружжям, може бути і так і сяк. Давайте-но розглянемо ситуацію з обох сторін.

Візьмемо спершу «велику кішку». Садизм – це збочена форма поведінки, яка зустрічається, коли особистості емоційно зав’язані в немислимий вузол внутрішніх комплексів збентеження і страху. Тоді горе і страждання супроводжують любов. Зазвичай добродушні і м’які, леви і левиці при нагоді можуть надходити як справжні садисти, тільки завдяки схильності очікувати і вимагати, щоб інші визнавали їх перевагу. Якщо ж ці «інші» народилися під Сонячним знаком Діви, то цілком зрозумілий спокуса “великої кішки» панувати безроздільно, адже здається, що Діва так спокійно і з такою готовністю підпорядковується. Але тільки на перший погляд.

Як Лева не можна звинуватити у природженому садизмі, так і Діву – у природженому мазохізмі. Це тільки здається. Правда, ці люди ведуть себе так, що, дивлячись на їх ненав’язливі манери, м’яку ввічливу мова (когда.оні не сварливі) і підкреслену скромність, іноді можна подумати саме про мазохізмі. Оскільки Леви часто прагнуть керувати, і, крім того, досить зарозумілі, іноді складається враження, що більше інтровертна Діви отримують задоволення, бігаючи взад і вперед і прислужуючи Королю або Королеві. На перший погляд.

Через деякий час, швидше за все, здивований Лев виявить, що терпіння послужливого і покірного представника знака Діви все ж має межі, після досягнення оного тихий і терплячий страждалець стає несподівано говірким. Ні з того ні з сього він (вона) з хворобливою точністю видасть список вад і недоліків Лева, а потім спокійно (і все ще люб’язно) покине королівський замок з подразнюючою апломбом і твердістю (як вам відомо, Діва – знак Землі) і відмовиться надалі мати які б то не було справи зі своїм колишнім Повелителем.

Тоді ми отримаємо протилежну картину: нещасний Лев або Левиця (незмінно з породи боязкі Кішок) надовго стане мазохістської жертвою витонченого садистського обігу холодної земної Діви, яка безперервно (нехай навіть гранично ввічливо) буде висмикувати з левової гриви по волосинці, поки не позбавить свою жертву цього символу царської величі. Вона постійно буде принижувати і сварити всі досягнення або зусилля Кішки, нескінченно розписувати, наскільки непрактичні і повні дірок, ніби шматок швейцарського сиру, левові мрії, називати кожен жест і слово Льва надмірно театральними … Через деякий час Лев, позбавлений гідності, гордості та впевненості в собі, буде потерянно бродити по будинку або класу, офісу або ігровому майданчику, ніби боягузливий Лев з країни Оз, нервово мнучи свій хвіст, який на всяк випадок стане тримати під пахвою, і виривайте водоспади сліз, відчайдушно намагаючись знайти сміливість. Ні видовища більш жалісно, ​​ніж гордий Король (Королева), перетворений в тремтячу масу мазохістського желе.

Хоча це і крайній випадок, але так може статися. Однак, швидше за все, Лев звернеться в гігантську жахливу Кішку, яка заричить, потім видасть оглушливий рев і кинеться на нічого не підозрює Діву, як кішка кидається на мишу. Потім він великодушно дозволить наляканою Діві утекти. І, нарешті, грюкне дверима, щоб ніколи не повернутися.

Все це сумно. Але такі небезпеки підстерігають цю модель вібрації Сонячних знаків Лева і Діви, що сполучає Землю і Вогонь. Тепер, коли ми попередили їх і, сподіваюся, чогось навчили, ми можемо рухатися далі, до сонячній стороні відносин Льва і Деви. А вона, безсумнівно, є.

«Велика кішка» і Діва будь-якої статі, які перемогли свої відмінності і створили умови для мирної спільного життя, знайдуть у ній радості – Лев знайде нарешті м’якого і відданого товариша, який щиро захоплюється золотими Левові достоїнствами, розумного підданого, якого він, у свою чергу, стане захищати. Діва знайде когось, хто справді гідний поваги (а вимоги Діви високі), серцевого і щедрого друга, мудрого, люблячого і досить сильного, щоб покластися на нього в скрутну хвилину, але при цьому досить чутливого, щоб потребувати постійної турботи й уваги Діви (свідомість власної необхідності підтримає самотній дух Діви). Якщо Лев вселить Діві, що не дозволить постійно критикувати себе і чіплятися, якщо Діва зуміє пояснити Льву, що не збирається ставати рабом його гордовитих вимог і примх, між ними можуть встановитися теплі й трепетні відносини, а це вже чарівництво. І чари ще й тому, що Діва астрологічно належить до так званих «людським» Сонячним знакам, і її символізує Незаймана, що збирає врожай, а Лев – до «звіриним» Сонячним знакам, і його символізує безстрашний цар джунглів. Символічно або буквально людині і тварині завжди нелегко спілкуватися по-справжньому, але коли це вдається, згадуються або Едем, або лісу, де, так радісно гуляв Святий Франциск Ассизький в супроводі тварин, які йому довіряли.

Наскільки Леви можуть бути театральними, експансивними і нестриманими, настільки ж вони можуть бути здатними і врівноваженими організаторами. Коли в справу не втручаються їх гордість і марнославство. Леви розташовують дивовижним запасом здорового глузду. Практична Діва потай захоплюється цим, але їй доведеться частіше говорити про це Льву. У свою чергу Лев схвалює зусилля Діви робити все, на що вона здатна, і навіть буває площині цим, але рідко висловлює Діві свою щиру вдячність за її розсудливість і надійність, хоча спирається на неї частіше, ніж на більшість інших людей, – і не розчаровується .

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,162