Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Стрілець і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Стрільці повні веселощів і безпосередності, хоча це не означає, що у них не буває прикростей або поганого настрою. На відміну від Козеріга, які міцно стоять на ногах, Стрільці трохи незграбні і часто спотикаються (навіть коли говорять). Це, безсумнівно, надає їм своєрідне чарівність, але і викликає деколи ласкаві насмішки Козеріга. Козеріги точно знають, куди вони тримають шлях, що Стрільці знаходять властивістю завидним, хоча це їх трохи дратує, адже самі Лучники ніяк цьому не навчаться. Так як їх відносини складаються як сумісність Сонячних знаків Стрільця і ​​Козеріга, вони будуть проводити багато часу, навчаючись і навчаючи один одного, і вчителем буде в основному Козеріг, а Стрілець – недбайливим учнем. У кожного є якості, які іншому здаються привабливими. До прикладу, у Стрільця викликає благоговійний трепет здатність Козеріга стоїчно переносити перебування в зуболікарському кріслі. А Козеріг потай заздрить мужності, з яким Лучник відправляється назустріч життю, не жахаючись її несподіванок (якщо тільки мова не йде про один з тих незвичайно спокійних Кентаврів, що подорожують і ризикують лише в розумі – і то тому, що у них були занадто строгі батьки ). Взагалі подорожі можуть стати причиною зіткнень між ними. У той час як більшість Лучніков люблять мандрувати, досліджуючи світ (або вивчаючи філософію і релігію), Козерігів змушує нервувати сама думка про настільки невиправданої суєті. Ідея життя в залі очікування з упакованими валізами здається їм божевільною. Рівним чином вони не схвалюють загравання – з філософією і релігією. Те, що було добре для Отця (і Матері), добре і для Козеріга.Церковь його дитинства міцна і надійна, так навіщо сумніватися в її основах? Що стосується філософії, Платон спирався на практичний досвід, Сократ – на розум; так навіщо ці експерименти з новим і невідомим? Не всі, але більшість Козерігів символічно (іноді, здається, навіть буквально) міцно стоять на землі. Часом може скластися враження, що якщо вони простоять досить довго на одному місці, вони пустять коріння і стануть плющем, сторіччями кучерявих свої жорсткі вусики по стінах пологових замків …

Цікаво спостерігати, як вони спілкуються між собою. Ті рідко зустрічаються Стрільці, які належать до споглядальному типом, легко знаходять спільну мову з Козерігом. Однак більшість Стрільців отримують задоволення від самого процесу розмови. Вони безперервно запитують, бажаючи все про все знати. Спочатку Козеріг буде охоче відповідати на питання – цим врівноваженим людям приносить задоволення прилучати інших до мудрості життя. Але коли через якийсь час стане ясно, що незалежний Стрілець ігнорує всю сообщаемую йому мудрість Сатурна, Козеріг зробить висновок, що це всього лише гра, а Козеріги не люблять витрачати дорогоцінний час на ігри. Стрілець може вважати, що Козеріг надто байдужий і не хоче розкритися до кінця, а Козеріг може прийти до висновку, що Лучник занадто непосидючий і не бажає слухати. Ось що іноді відбувається, коли ідеалізм та пошуки істини вступають в конфлікт з мудрістю і обережністю. Хоча хіба бувають ідеалізм без мудрості, а пошуки – без обережності? Більше порядку! »- Бурчить Козеріг. «Більше наснаги!» – Парирує Лучник. І обидва вони праві. Якби Козеріги спустилися з висоти свого всезнання, а Лучники приборкали б свою стрімкістю додавши до зухвалості трохи терпіння, вони, б побачили, яких блискучих результатів можна домогтися, з’єднавши протилежні думки.

Замість того щоб витрачати сили і час на постійні сперечання, можна діяти спільно, доповнюючи один одного.

Ні той, ні інший не вважають скромність за доброчесність. Стрілець ледь розуміє значення цього слова, а Козеріг тільки здається скромними за зовнішньою непомітністю Сатурна ховаються впевненість і націленість на успіх.

Ці двоє по-різному дивляться на гроші. Я ще не зустрічала Козеріга, який би не мав ощадних вкладів, деколи в декількох банках. Стрілець воліє не збирати гроші, а витрачати, щиро вважаючи, що гроші на те й існують. Лучники розторопним вміють рахувати швидко, але витрати вони вважають швидше, ніж заощадження. Можливо, є кілька нетипових Стрільців, але ви напевно виявите у них Місяць у Тельці, Діві або Козерозі або Асцендент в одному з цих знаків. У такого Лучник можуть складатися прекрасні фінансові відносини е Козерігом, хоча, з іншого боку, саме гроші можуть стати для них каменем спотикання.

Один з найщасливіших аспектів їх сумісності – це те, що стріли Стрельцовской чесності легше відскакують від Козеріга, ніж від Сонячних знаків з менш товстою шкірою. Коли Стрілець обстрілює Козеріга зазубреними стрілами правди. Козеріг лише знизує плечима: «Ну і що?» Але нехай Стрілець не вважає, що все так просто. Якщо необдуманих зауважень стає більше, ніж потрібно. Козеріг поставить на Лучник своє власне сатурнова клеймо правди, яке може змусити щасливчика Стрільця місяцями міркувати в кутку. Керовані Сатурном Козеріги – прекрасні педагоги, здатні дати необхідний урок імпульсивним і відвертим людям.

На перший погляд здається, ніби Стрільці помикають Козерігами. Принаймні, так це представляється сторонньому спостерігачеві. Насправді в підсумку Козеріг спокійно і рішуче надходить у відповідності зі своїми бажаннями, і Стрілець залишається ні з чим. Подібно всім Земним знакам, Козеріг йде на тимчасові поступки, щоб уникнути суперечки, і більшість Лучніков чудово знають, коли потрібно перестати докучати Козерігові – раніше, ніж Козеріг дійсно розсердиться. Стрільці з легким серцем приймають життєві негаразди, але в душі вони – сумні клоуни. Надмірне роздратування або неспокій заподіює їм біль. Їх сонячна натура сповнена надій, тому вони так страждають, коли виявляють, що у веселки є і зворотній бік … Натура Козеріга більш похмурого і стримана, адже Козеріги народжуються з вбудованим датчиком міри і смаку і вестибулярним апаратом, який дозволяє їм зберігати рівновагу на скелястих кручах життя . Одним словом, Стрілець – оптиміст, а Козеріг – песиміст. Оптимізм Стрільця турбує обережного Козеріга. Песимізм Козеріга пригнічує дух Лучник.

І все ж, коли сонячного клоуна Лучник позбавляє надії жорстокість тих, хто не поділяє його незримої вірності і благородства. Козеріг виявляється поруч, щоб залікувати рани любовної ніжністю та мудрістю. Так бувало колись у дитинстві, коли поруч з маленьким Стрільцем були його бабуся і дідусь … Козеріг може тужно мовчати або сваритися, але ніхто не буде більше делікатний і більш ніжний, коли на ідеалістичну голову необережного Лучник, який залишив без уваги поради Козеріга, зваляться неприємності. «Нічого, нічого, – заспокоює Козеріг, – рано чи пізно все стане на свої місця. Після дощу завжди буває сонце. Чи не цього ти сам мене вчив? »І треба віддати належне Козерігові: він досить мудрий для того, щоб пам’ятати все, чому його вчили.

  1. Один комментар до “Сумісність Стрілець і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Діна в 22.12.2013 | Відповісти

    Реально правдивий гороскоп!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,414