Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ви, ймовірно, думаєте, що всезнайки Діви розбираються у всьому, що стосується Землі, тому що це Земної знак? Зовсім ні. Знак Стрільця, хоч він і Вогненний, в спорідненості з Робін Гудом, Шервудського лісом і всіма іншими нетрями і хащах. Стрілець володіє земної магією, тому що любить і розуміє тварин, які співзвучні і дорівнюють природі, підлаштовані під ритм Землі.

Обидва знаки Рухливі і зазвичай легко знаходять спільну мову, охоче розмовляють і подорожують разом, хоча Діва більше прив’язана до будинку, чим Стрілець. Тим не менш приховане вплив Вулкана розпалює в ній незадоволеність, жене на пошуки дивного і невідомого. І доброзичливий Стрілець із задоволенням складає їй компанію.

Альянс Кентавра і Діви обіцяє багато чого кожному з них. Діва навчить Стрільця чемності і терпінню, Стрілець викладе Діві уроки поблажливості і волелюбства. Стороннім вони можуть здатися дивною парою, але незабаром Стрілець переконає Діву жити без оглядки на інших. Будь вірний самому собі, і все стане на свої місця. Та й чи можна подобатися всім?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,171