Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Егоцентризм Овна – це як егоїзм у дітей, Овен, який досягає бажаного будь-яким шляхом, хоч життя вчить Овна приборкувати своє одухотворення, а також не лізти напролом. Егоцентризм у Козеріга зовсім інший. Козеріг поспішає на зустріч до своєї долі, і ніхто і ніщо не зможе затримати його в дорозі, Козеріг не обернеться, щоб поглянути назад, не відстав чи від нього йде поруч людина. Але все-таки егоцентризм – це егоцентризм, яким би він не був.

А щодо веселості, оптимізму і невинності в Овна – в цьому, для Козеріга є чому заздрити. На жаль, оптимізм і веселий характер не притаманні Козерігам. Давайте візьмемо, для прикладу, знаменитих Козерігів. Ви можете собі уявити, як: письменник Едгар По, сміється на всю, коли читає оповідання «Ворон»; Жанна д’Арк (Орлеанська діва) жартує у всю … Невинність то ж не властива Козерігам. Кожен з Козерігів, дивиться на навколишній світ спідлоба. Козеріги з самого свого народження володіють мудрістю і даром довготерпіння, якісь інші виробляють у собі з роками, десь до сторічного віку.

Як ви вже помітили, в Козерігів не той характер, з яким Овни пурхають по життю, а також у Козерігів немає дитячої веселості і нешкідливого простодушності Овна. Як мінімум так буде, поки Козеріг не досягне середнього віку. Тоді, можливо, годинник для Козеріга підуть назад, і може бути, Козеріг «ширятиме» вище Овна. Цим і можна пояснити той факт, що Овнам легше знаходити мову з Козерігами, які старше середнього віку, а молоді Козеріги їх просто дратують.

Овен, завжди починаючи стосунки з людьми, підпорядковується своїм почуттям – пориву почуттів. Козеріг ж керується більш матеріальними мотивами. Ну звичайно, зараз багатьох Козерігів зачепить твердження астрологів про те, що Козеріги готові вступати в шлюб з розрахунку. Ну якщо хочете, назвемо це не ощадливістю, а передбачливістю. В кінці-то-решт, може бути, Козеріги просто турбуються про власні, ще не народжених чад.

Будь Козеріг прейдет жах від того, що дізнається, що його друзі бажають кинути роботу, одружується не знаючи один одного і місяці, та ще й поїхати в подорож на велосипедах по Європі.

Що ж буде думати про цю вітряної парочці Овен? Якщо вони дійсно люблять один одного, подумає романтичний Овен, значить, вони зобов’язані розуміти, що ці відносини назавжди. Так чому ж їм не одружиться тоді так швидко?
Реакція Козеріга, на любов, теж зворушливо-сентиментальна: нехай, якщо вони люблять один одного, вони розуміють, що ці почуття назавжди, тоді можна і одружується так швидко.

Однак одностайність Козеріга й Овна не так вже і довговічне. Подумавши і відійшовши від шоку. Козеріг вважатиме, що по суті, апробувати свою любов, не настільки вже й безглуздо (Козеріги – реалістичні від початку волосся і до кінчиків своїх нігтів на ногах, і моральність Козеріга не відчуває конфлікту з їх практичністю).

Залишивши свої думи про флердоранж і моральних проблемах друзів. Козеріг почне цікавитися: хто ж буде оплачувати рахунки за квартиру? Виявляється, рахунки буде оплачувати дівчина. Тому що його приятель хоче стати поетом, і по-цьому її потрібно буде містити обох. Овен не знайде в даній ситуації нічого особливого і дивного. Але Овен, адже не Козеріг. Швидше за все, Козеріг дасть пораду дівчині: «Скажи своєму стіхоплету, щоб він забув про свої вірші і почав заробляти хоч трохи на хліб, або ж кинь його». Ця відмінність Козеріга від Овена. Козеріг – матеріальний і не любить йти на жертви заради високих духовних ідеалів, на відміну від Овна.

Козеріги часто ображаються на Овнів, коли ті починають звинувачувати Козерігів у амбітності. Козеріги вважають, що це таємниця захована за сімома замками. Козеріги амбітні? Ну да, Козеріги мають амбіції.

Є й інші характеристики у Козерігів, якісь Козеріги згнітивши серце визнають в собі – наприклад, схильність до нападів песимізму, спрага досягти найвищої щаблі соціальної драбини, сліпе підкорення сім’ї та сімейних традицій, порядку і закону, та й усім іншим видам влади, конформізм .

Овни за характером також честолюбні, але люблять це показувати, а не приховувати. А вже замість нападів песимізму, у Овнів часто трапляються напади величезного оптимізму. Багатьом з Овнів важко розрізнити соціальну драбину, від садової драбини. До того ж Овни люблять кидати виклик владі. Овни не відчувають у собі, надуманою Козерігами, обов’язки до поваги влади, та й підкоряються Овни тільки своїм же ідеям і своїм бажанням, не так як Козеріги.
У Козерігів є кілька хороших здібностей – безпристрасно дивитися на факти, приборкувати свої недосконалості і застосовувати свої достоїнства. Овнам необхідно навчиться цього у них.

Овни звинувачують Козерігів у тому, що ті черстві, але говорити про те, що вони черстві не повністю справедливо. Просто на просто Козеріги дуже скупо дарують ніжність і співчуття, приберігаючи їх тільки для тих, кого знаходять гідними.
Співпрацю і відносини між Козерігом і Овен, може дати плоди, тільки якщо ці двоє не зіткнуться своїми лобами.

Щоб ще більше зрозуміти відмінність Козеріга від Овна, спробуйте уявити гірського козла, який граціозно перестрибує з одного кручі на інший, який може наїстися рідкісними клаптиками сухою і жорсткою трави. Ніщо і ніхто не зупинить його повільного, але впевненого руху до манливої ​​вершині правди, справедливості й мудрості.

А тепер уявіть собі, впертого барана, на лузі, щіплющего соковиту травичку зростаючу тут в достаток. Круті гори і кручі для нього – смерть, та й потреби в них немає. Адже зелений луг куди краще!

Козерігові пік гори – єдине місце, де він зможе відчути безпеку. Овен, який зможе залізти на вершину гори, відчує себе безмежно самотнім.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,199