Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Бики потребують вірності і відданості, щоб переконатися в тому, що їх люблять і цінують. Леви потребують поклонінні і компліментах, щоб переконатися в тому, що їх люблять і захоплюються ними. Ні той, ні інший не отримують того, що чекають, навіть від тих людей, які народилися під їх же знаками, а цієї справді дуже засмучує …

Телець на дев’яносто градусів відстоїть від знака Лева. Аспект квадрата означає, що ці знаки не дуже добре гармонують, принаймні якщо Сонце і Місяць в їх картах народження не перебувають у гармонійних аспектах. Це положення сонячних знаків створює напругу. Однак саме цей аспект дає чудове винагороду у вигляді взаєморозуміння і гармонії, якщо у цих двох вистачає самовідданості і терпіння для того, щоб скласти іспит на любов. Лев занадто егоїстичний, щоб стати абсолютно відданим і покірним, а саме цього хоче від нього Бик. Телець занадто упертий для того, щоб поклонятися марнославному Льву. Обидва вони Постійні знаки, але чому б не замінити це словом «упертий»?

Іноді запальний Лев може залежати від спокійного, врівноваженого Тельця – коли треба впоратися з якоюсь неприємною ситуацією. У підсумку він може втратити всіляке довіру Бика. Однак це не набридає Бикові так, як могло б набридати більше егоїстичному знаку: Биков менше всього цікавить особиста слава! Якщо їм її запропонують, вони не стануть повертатися до неї спиною, але вони цілком можуть і не прийняти пропозиції. Повага у вигляді готівки і душевний спокій цікавить їх набагато більше.

Я знаю одного чоловіка-Лева, який ніжно любив свою хвору дружину-Тельця. Вона пережила більшість докторів, які передбачали їй смерть кожні півроку або близько того, і продовжувала, не піднімаючись з ліжка, займатися домашніми справами, що потроює її жагу до життя. Лев захоплювався її дивовижною витривалістю. Звичайно, його ніжність, любов і увагу творили чудеса, але її залізна воля теж була причиною медичного дива.

Хоч вони і постійно сперечалися, вона спокійно дозволяла йому поважати себе за мужність без тіні образи. Вона добре знала, як багатьом була йому зобов’язана, але вона також знала, чого їй коштували зусилля бути бадьорою і веселою протягом багатьох років. Телець рідко хвилюється через лев’ячого егоїзму, і вона навіть заохочувала його егоїзм, адже вона була розумною. Але поклонятися йому вона відмовилася, і це робило його таким нещасним, що він її, можливо, так ніколи і не пробачив …

Що об’єднує Тельців і Львів, так це ідеї та їх реалізація. Лев любить створювати грандіозні проекти і здійснювати великі задуми. Телець отримує задоволення, розмірковуючи про такого прибутку, яка могла б стати початком його величі. У Тельця своя лінія поведінки: рівна, цілеспрямована і непохитна. Перешкоди не засмучують Биков так, як Львів. Зрештою, це частина тієї ціни, яку вони повинні заплатити за можливий успіх. Зате один із улюблених девізів Лева: «Або все цілком – або я почекаю».

Леви, які до фанатизму люблять свободу, відмовляються приймати або навіть визнавати обмеження. Вони завжди рішучі і сповнені надій. Вони виграють усі фішки одним чудовим кидком гральних кісток, будь то бізнес, дружба, любов, шлюб або азартна гра. «Великі кішки» майже ніколи не втрачають можливості, як сказав Кіплінг.

Поставити в радісній надії
На карту все, що накопичив насилу,
Всі програти і жебраком стати, як колись.
І ніколи не пошкодувати про те.

Телець, м’яко кажучи, просто неповороткий. Він може упустити свою можливість. При цьому неважливо, чим він ризикує – своїми грошима або своїм серцем. Якщо він програє, він пам’ятає про це довго – досить довго для того, щоб отримати користь, з цього досвіду. І Бик і Лев можуть навіть зневажати один одного за невдачу (особливо якщо мова, йде про гроші). Хоч це і не щось надзвичайне, вони обидва можуть лити на самоті гіркі сльози образи: Лев і Телець однаково не люблять плакати при свідках або відкрито визнавати свою невдачу.

Бик вважає, що найбезпечніший спосіб подвоїти гроші – це скласти їх і покласти назад у кишеню. Це досить добре характеризує філософію Тельця. Коли Бики молоді, вони вважають, що безпека їх рахунки в банку в поєднанні з відданою любов’ю протилежної статі – це найважливіше і необхідне в житті. Коли вони стають старше, вони вже в цьому переконані.

Єдине, в чому переконані Леви, – це в своїй здатності зробити так, щоб це сталося … Не дивно, що сердечність Львів та їх благородство духу в поєднанні з вірою в себе привертає до них Удачу.

Всі Леви – «великі кішки» з великим серцем і винятковою силою. Але коли образи їх власного егоїзму постійно не підтримуються компліментами інших, їм іноді здається, що вони всього лише кошенята. Правда, компліменти повинні бути щирими: Лев бачить наскрізь будь-яку лестощі – він так само проникливий, як будь-який правитель. Леви люблять панувати, що іноді просто виводить Биков із себе. Але хіба хороші королі і королеви відносяться до своїх підданих не так? У глибині душі Телець буде радий цій левової захисті, переконливою любові, турботі про його добробут. І хоча він може вперто це заперечувати, ніхто більше Бика не цінує доброту і не потребує любові.

І тільки коли Лев починає віддавати королівські накази, які Телець сприймає як примус, починаються неприємності. Раз за разом яскравий вогонь Льва все сильніше підігріває Бика, поки той не обрушить на Льва цілу тонну свого земного впертості і заперечення. Тепер саме час згадати про те, що Сонце дає Левам не тільки силу, але і світло і тепло, а Венера вчить Тельців м’якості і любові. Сонце є Життя. Венера є Любов. Хіба потрібно ще щось?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,181