Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на липень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп буде коротким, без роздумів і домислів, мало часу. Гороскопи на місяць липень для знаків Зодіаку будуть із затримкою. Гороскоп на липень буде складним з другої половини місяця, багато несприятливих вказівок з середини липня. Місяць буде по відчуттю довгим, багато затримок, переоцінок. Будуть повторення важливого періоду і тренда.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на червень 2020 або раніше

Найпомітніше – це погроми, хвилювання мас, які почалися з кінця травня і тривали помітно до середини червня, в різних країнах. Це як раз під час несприятливого тренда, який був з травня по середину червня. На жаль, з кінця червня розпочався період, що впливає на агресію і конфлікти, так що наступні півроку будуть чимось подібними. Нова хвиля конфліктів почнеться досить скоро, серпень буде місяцем агресивним. Хоча і липень мене не радує, але з середини липня, коли розпочнуться тренди, які вказують на розчарування і обмеження.

Що буде нового важливого в гороскопі на липень 2020

У липні особливих конфліктів бути не повинно, але можуть бути словесні перепалки на початку і наприкінці місяця. Для Овна, Близнюків, Стрільця, Лева, Водолія, Рибам буде більш сприятливим, гірше Овну, Раку, Терезам і Козерогам. У першій половині місяця не розпочинайте нові проекти, з увагою ставитеся до інформації, обережніше в поїздках і спілкуванні. У травні і червні був період переоцінки, регресу, застою, повернення в розвитку відносинах, – в липні вони будуть розвиватися швидше. Дорогі покупки починайте робити після 12 липня. Щоб не лякати читачів, я не можу сказати, що щось погане станеться. Але в цьому місяці багато вказівок на обмеження, великі надії і розчарування, необхідність до всього ставитися серйозніше. Наступний місяць принесе конфлікти і агресію.

Зараз багато говорять про референдум в РФ. Ще пару років тому я перестала приділяти багато уваги цій країні. Але це важлива подія. Багато астрологів пишуть, що він буде на ретроградному Меркурії і тому не відбудеться. Я думаю, що референдум відбудеться. Вперше про нього заговорили на ретроградному Меркурії в лютому-березні. Зараз по 12 липня Меркурій знову ретроградний. А також з 2 липня Сатурн буде в Козерозі і знову буде акцент на державності.

Два піку, другий буде негативним:


  • – 5 липня і кілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік дасть рішення. Пік нейтральний. Акцент на державу і державних питаннях, право, міжнародні відносини, релігії. Акцент на сім’ї та нерухомості.

  • – 20 липня і кілька днів до і після – це подібний пік того, що був 21 червня і в цей раз він несприятливий, нове і важливі події. Він посилить зміни в державах, міжнародних питаннях, права, релігії, здоров’я. Пік акцентує питання сім для людей, а на глобальному рівні питання нації, націоналізм, події з населенням, державні нові починання – ці події можуть бути обмежуючими і такими, що розчаровують. Може вплинути на нафту, моря, міжнародні міждержавні відносини – це буде більш сприятливим.

З 10 липня по 23 серпня буде повторення тренда, який був в лютому-березні. Цитую загальний гороскоп на лютий 2020:

«З 8 лютого по 4 березня (цілком ймовірно по 9 або навіть 24 березня) сприятливий тренд для духовного, релігійного, творчого. Але і на «прагматичному» рівні він теж буде хорошим, для нафти, державного права, таємних переговорів, міжнародних відносин. У міжнародних відносинах більше допомоги і взаємної підтримки між державами і владою. Нафта повинна в цей час рости, але як я писала в гороскопі на 2020 рік, може зростати видобуток і падіння ціни. Пом’якшення законів, розвиток законів про таємне і міжнародне, релігійне. Для людей краще сфокусуватися на своєму духовному і релігійному, творчості, мріях. Людям треба допомагати один одному, допомога вплине на Вашу репутацію і статус, права. І людям слід працювати, трудитися, щоб були результати – це для всесвіту тренд дасть збіг обставин, а ось людям необхідно працювати.». Можуть повторитися старі події. Минулого разу сильна зміна було ціни на нафту і міжнародних відносин.

Дуже важливі тренди \ періоди

Липень розпочнеться з повторення періоду. Планета Сатурн повернеться в Козерога. З 22 березня по 2 липня Сатурн був у Водолії, дивіться загальний гороскоп на березень і гороскоп на 2020 рік. З 2 липня по 18 грудня він повертається в Козерога, він вже був в Козерозі з 20 грудня 2017 року. Теперішнє його повернення найсильніше буде помітно знакам останньої декади, сильніше за все Овну, Раку, Терезам і Козерогу. Для перших трьох цей період може бути досить несприятливим, повернуться старі проблеми, доведеться їх вирішувати.

Цитую свій старий гороскоп на грудень 2017 року:

«Починаючи з 20 грудня 2017 року до 18 грудня 2020 року період, коли Сатурн буде йти по Козерогу. Ймовірно, що це буде складний час для Терезів, Раків і Овнів, якщо вони були не відповідальні і не серйозні по життю, занепад сил, розчарування, можливо і Козерогам настануть складні часи. Чому «можливо», тому що Сатурн їх планета і, може бути, він буде більш прихильний до них. Про все це детально в гороскопах для знаків Зодіаку. А на рівні світу, загальних трендах, період принесе більше амбіцій, влади, бажання престижу і авторитету. Будуть великі зміни пов’язані з державними структурами, диктатури, влади авторитетів – зміцнення і корекція, слабке буде зруйновано, нове сильне побудовано, можливі втрати влади і авторитету. Подивимося, що дасть Сатурн на політичному рівні. Гороскоп на 2018 рік куди краще, ніж був на 2017 і 2016, так що особливих змін бути не повинно, або будуть «м’які» зміни. Але, думаю, що через страх влади втратити свою силу \ авторитет \ влада, буде посилено бажання захищати свої структури і владу, говорячи простими словами «портфелі» і посади – це спонукає до «диктатури». Сатурн завжди змушує звернути увагу на свої недоліки, змушує заплатити за свою безтурботність і лінь, вимагає роботи, руйнує слабке і через обмеження і біль, розчарування, втрати, жорсткість. У гороскопі є вказівки на зміни, скоріш за в кінці 2019 року і 2020 року, кардинальні (шляхом трансформацій, усунень, відмирання, позбавлення), а до тих пір буде відбуватися зміцнення авторитетів і правил. А ось з кінця 2020 року почнеться час революцій … Точно з приходом 2021 року! »

Короткі періоди і тренди в гороскопі на липень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
Нейтральні: З 29 по 31 липня.
Несприятливі: З 6 по 10, з 25 по 29, з 31 по 2 серпня.

Перший пік 5 липня.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня, повторюваний тренд – поганий для переговорів, конфлікти в спілкуванні, бажання довести свої ідеї і неприйняття чужих.

З 10 по 14 липня – сприятливий тренд для відпочинку, творчості, допомоги іншим.

З 12 по 16 липня – обережніше з хвастощами і егоїзмом, схильність все перебільшувати і роздувати. Поганий тренд для бізнесу, права, подорожей. Дні великих нездійсненних надій.

З 13 по 17 липня – небезпечні дні, таємні конфлікти і агресія, тероризм. Обережніше з операціями. На глобальному рівні можуть бути усунення і втрати в ці дні на рівні влади і держав.

З 19 по 22 липня – дні розчарувань і обмежень, занепаду сил. Це не найкращий час для серйозних рішень, в складному і слабкому можете розчаруватися. На глобальному рівні проблеми держав, інститутів влади, обмеження.

Другий пік 20 липня.

З 25 по 20 липня – обережніше з любовними романами, витратами, важливими договорами. Період мрій і любовних інтриг.

З 31 липня по 4 серпня – бунтарство і ексцентрична поведінка, порушення правил, збудливість. У суспільстві, політиці і економіці можуть відбутися несподівані зміни ближче до кінця тренда. Можливо, що тренд буде тривати по 9 серпня.

З 31 липня по 8 серпня – перший конфліктний тренд, конфлікти будуть масштабні і кардинальні. Сильними будуть конфлікти на глобальному рівні, міжнародні, правові.

Гороскоп опублікований 23 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,413