Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на січень 2022 року – Марфа Бомбушкар


Вітаю з Новим роком! Нехай, незважаючи на гороскопи, на зірки, на будь-які передбачення, від будь-яких людей, астрологів, ворогів, все у Вашому житті буде сприятливим. Нехай наступний рік радує Вас, підуть у туман історії проблеми минулого, засяють нові дороговкази.

Можете запам’ятовувати січень, багато в ньому повториться і повторюватиметься весь рік.

Я намагатимуся закатати рукави та написати гороскоп на 2022 рік.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на грудень 2021 року або раніше

У гороскопі на січень триватимуть періоди та тренди з гороскопів на листопад та грудень.
І про негативне…

Я та A.S. часто пишемо про негативне в гороскопах, більше, мені писали, ніж інші астрологи, але це лише попередження про негативне. Багато що залежить від самої людини, хоча в мунданній астрології все не так легко, але все ж таки, життя людини багато в чому від самої людини залежить.

Так ось…

Про появу нового штаму коронавірусу я написала ще у загальному гороскопі на листопад (було опубліковано у жовтні), коли про Омікрон ніхто не знав. Потім писала в загальному гороскопі на грудень, але найперше ми написали в «Гороскоп важливих подій 2021» про нові штами, трансформації Covid-19, на самому початку року. Мені дуже шкода, що Юпітер приніс Омікрон, так, Юпітер у Рибах лише з 29 грудня, а про Омікрона стало відомо наприкінці листопада. Та все ж межі знаків дуже розпливчасті. Подивимося, як покаже себе новий Covid-19 у січні й надалі. Якщо подивитися, то Дельта варіант теж виник перед тим, як Юпітер увійшов до Риби навесні, а вже потім Дельта стала глобальною, вже коли Юпітер був у Рибах… Ще лякає те, що йде паралельний тренд, з листопада негативний для суспільства та економіки, він помітніше мав стати у грудні та січні, завершиться лише у лютому. Хоча, можливо, це негативний тренд, впливає на розвиток Коронавірусу, саме вперше цей тренд був навесні 2020 року з березня до квітня. Навіть сама не знаю. Але в будь-якому разі і Юпітер буде в Рибах 2022 року і повторення цього тренду буде 2022 року. Так що…

Я не нічого писатиму про війну в Україні, про війни та конфлікти вже написано в гороскопі подій на 2021 рік. Але зауважу, що напруга почалася у жовтні.

На жаль, на глобальному рівні гороскоп на січень, як і на лютий, буде не надто радісним. Але людям легше та сприятливіше.

Що буде нового важливого у гороскопі на січень 2022

Запам’ятовуйте цей січень, багато повторюватиметься протягом року. Багато переглядів, повернень, старого. Ще з грудня триває період на те, що краще не розпочинати нові відносини та нове у відносинах, щось нове з багатством, від дорогих покупок до нових джерел доходів. Після 14 січня ще додасться навчання, знайомства, робота, здоров’я, проекти, подорож, тож поспішайте розпочати до середини місяця. На глобальному рівні негативний тренд розпочався ще у листопаді, помітнішим буде у грудні та січні, можливо він і завершиться в середині січня, але, напевно, триватиме до початку лютого. Вже з лютого на глобальному рівні буде все краще, хоч у лютому перші тренди на конфлікти. У січні інтелектуальний тонус у знаків стихії повітря та землі. Енергії та харизми найбільше для землі. Січень дуже важливий для Козерогів, багато що перегляните в житті, повернетеся, багато енергії для розвитку життя, руйнування давящого на Вас, реалізації важких проектів.

Два піки у січні, перший сприятливий, другий може бути негативним, дуже руйнівним, конфліктним:

  • – 2 січня, кілька днів до і після – сприятливий пік, прискорить розвиток старого, повернення до минулого, реалізації того, що мріяли, планували, думали, але весь час відкладали. Сприятливий для реалізації старих планів та ідей. Пік нового та нового початку старого, кардинально, швидко, з крайністю, несподівано. Для людей нова кар’єра, цілі у житті, репутація, статус, час приділити увагу старому, почати старе. На глобальному рівні помітний для держав, влади, швидкі зміни, торкнеться економіки та науки, технології, екології, планети Земля. Можуть бути останні зміни в погоді. Для економіки та науки він дасть поштовх, але до старого, або штовхне до старого. Паралельний тренд для суспільства та економіки є досить негативним, так що можуть бути проблеми.
  • – 18 січня, кілька днів до і після – негативний пік, можуть бути втрати, конфлікти, таємна ворожнеча, жорстокість, готовність до кардинальних вчинків. Пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. І знову, для людей майже ті ж сфери – кар’єра, статус, професія, репутація, цілі, як і на початку січня. Додадуться сфери сім’ї, нерухомості, будинки. Можливі операції. Паралельний негативний тренд для проектів, переговорів, спілкування, неприємні новини, руйнування в договорах через егоцентризм, поспішність, бажання нового. На глобальному рівні він негативніший на конфлікти, таємну ворожнечу, усунення. Зачепить державу, владу, народ, конфлікти, таємну ворожнечу. Можуть бути великі втрати, усунення, зміни у владі та державах, націоналізмі, інститутах влади, але це може бути непомітним. Посилення конфліктів між владою та народом, підвищена агресивність. Можливі терористичні акти.

З 2 по 26 січня інтелектуальний тонус для знаків стихії повітря, особливо Водоліїв. З 14 січня все повторюватиметься. Усім період вивчення суспільства, політики, громадських виступів, спілкування, планування, відносин із друзями. На глобальному рівні багато політичної інформації, важливих виступів політиків, суспільних ідей. Багато новин про науку, технології, несподівані неприємні новини про економіку.

З 14 січня по 4 лютого не раджу починати нове навчання, читання книг, нові угоди або укладання договорів, переговори, відрядження, знайомства, здійснення покупок необхідних для Вашої роботи, електронної техніки, та й краще не робити дорогі покупки зовсім. Будуть затримки із реалізацією проектів, бюрократією, оформленням документів. Можуть бути втрати або неточність в інформації та документах, бережіть і будьте уважнішими. Це гарний час для концентрації на існуючих документах та проектах, глибшого розуміння, перегляду, переучування, аналізу, завершення старого. Варто подивитися на своє здоров’я, берегтися хронічних захворювань і лікувати їх. Повернуться старі знайомі, проекти, клієнти, подорожі, відрядження, навчання, виникне потреба переробити чи покращити. У січні час переглянути свої плани, дружбу, суспільство, після 26 січня переглянути кар’єру, професію, репутацію, статус.

Після 18 січня швидше відбуватимуться глобальні зміни, зміни, революції, реформи, особливо в економіці, екології, з планетою Земля, технологіях, науці, по лютий місяць зміни в суспільстві та політиці.

З 20 січня по 8 лютого сприятливий тренд для стосунків та багатства. Він відмінний для знаків стихії землі Дівам і краще всього для Козерогам і Тельцям. Цим знакам він дуже сприятливий для публічності, творчості, любові, стосунків, партнерства, конфліктів, відпочинку, заробітку грошей, займайтеся старим, на що раніше не наважувалися або не змогли, по 29 січня, а після новим. Може бути з дорогими покупками та проектами краще не поспішати по 4 лютого, але з особистими стосунками поспішайте. Для всіх це хороший тренд для ексцентричних та егоїстичних вчинків, змін або розривів для кохання, шлюбу та стосунків із керівництвом, проектів, репутації, кар’єри, багатства, судів. Після 29 січня пришвидшиться розвиток нового. На глобальному рівні швидкі зміни в економіці та державних відносинах.

З 24 січня по 6 більше енергії у земних знаків, Дів та Тельців, особливо у Козерогів, цілеспрямованості, фізичних сил, займайтеся своїми цілями та реалізацією бажань, для земних знаків цього року це дуже гарний період, він стане кращим у лютому. Для людей енергія для реалізації складних проектів для кар’єри, цілей, досягнень, досягнення поваги в очах інших, захисту своєї репутації та статусу. На глобальному рівні будуть помітні конфлікти політичні та державні, агресивність влади. Найнегативніше і найсприятливіше буде в лютому. Наприкінці лютого перший помітний негативний тренд на війни та конфлікти у 2022 році на глобальному рівні. І майже весь лютий сприятливий тренд для стосунків та багатства для людей.

З 26 січня до 14 повториться період інтелектуального тонусу для знаків стихії землі. По 4 лютого краще завершувати старе, можливо повторення того, що було в грудні. Період ідей, планів, важливих переговорів, договорів, знайомств для Козерогів, Тельців та Дів, легше навчатися та спілкуватися. Козерогам період важливіший, більше важливих новин, подорожей, знайомств, навчання та спілкування. Для людей час дізнаватися про кар’єру та статус, вчитися, проводити переговори, укладати договори, планувати цілі. На глобальному рівні період новин про політиків, керівництво країн, корпорації. Мало помітних трендів.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на січень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі подорожі:
– нейтральні з 22 по 24 січня та з 27 січня по 1 лютого, дуже помітні переговори, спілкування, угоди, другий може бути негативним;

Перший пік 2 січня.

З 8 по 10 січня – дуже сприятливі дні показати себе у відносинах, багатстві, розглянути ці сфери серйозно. Краще для старих стосунків та старого багатства, для старих судів, вчинків у шлюбі на які не вирішувалися, любові, партнерстві, ворожнечі, повернення до старого та його завершення чи відродження. Це можливість змінити свої погляди на любов та багатство. У багатстві поки що краще не поспішати з новими договорами, дорогими покупками, але використовувати можливості для старого, старих колекцій, клієнтів, проектів.

З 9 по 14 січня – небезпека безглуздих конфліктів, з причин обманів, лінощів, фантазій. Небезпека негарних любовних романів, бережіть свій шлюб та стосунки. Краще не займатись складними проектами. На глобальному рівні у ці дні можливі таємні, обманні, конфлікти, війни. Міжнародні, релігійні, фанатичні агресії. Потрібно подивитися, як тренд вплине на нафту.

З 10 до 18 січня – негативні дні для спілкування, подорожей, навчання, проектів. Поспіх, егоцентризм, надто велика самовпевненість у своїй правоті, бажання порушувати правила, бажання руйнувати, нетерпіння, бунтарство. Не поспішайте з багатством, роботою, здоров’ям, планами, публічними виступами. На глобальному рівні тренд руйнівний та безрезультативний для договорів, переговорів, погані новини про економіку та політику.

З 14 по 18 січня – нейтральний тренд, може відродити і змінити, так і болісно все зруйнувати, усунути. Паралельно з ним буде пік, так що все буде помітніше. Для кожного зі знака Зодіаку у своїй сфері, навіть у кількох. Загалом людям це дні хворобливих змін, жорстокості, конфліктності, тиску, маніпуляцій. На глобальному рівні конфлікти країн, політиків, влади. Можливі кульмінації на теракти, смерть важливих політиків, війни.

Другий пік 18 січня.

З 28 січня до 1 лютого – швидкі зміни, революції, конфлікти, прискорення всього негативного. Для людей негативний у багатстві, цінностях матеріальних та духовних, суспільстві, дружбі, планах, егоїзмі, бунтарстві, впертості, бажання руйнувати. На світовому рівні – економіка, політики, суспільство, революції. Цей тренд задасть розвиток на весь лютий, іншими словами, якщо в ці дні почнуться революції, зміни в економіці, конфлікти, руйнування, то продовжуватиметься весь лютий або мінімум половину. Кульмінація буде у середині лютого.

Гороскоп опублікований 27 грудня 2021 – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,424