Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Переломний гороскоп, місяць, дуже важливий період довжиною на рік, але з перервами і вже був раніше. Дуже мало трендів, більшість трендів будуть негативними та важливими. Місяць несприятливий для людей і глобально, на глобальному рівні буде гіршим. Негативний для економіки, політики, стосунків.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на листопад 2021 року або раніше

Все-таки правда, коли написала про початок негативного тренду з 9 листопада, триватиме до 4 лютого, я називала його «Колапсом» у гороскопі на листопад, та й у старіших гороскопах. Я не думала писати, не було впевненості, але мене переконали. Що ж, на жаль, грудень буде негативнішим, помітнішим стане цей тренд.

Що буде нового важливого у гороскопі на грудень 2021

Місяць дуже негативний для глобального рівня, в економіці, науці, владі та політиці, революціях, енергії, відносинах, судах, переговорах, договорах, витратах, боргах – у цих сферах руйнації, втрати, негативні трансформації, таємні конфлікти, підвищена агресія. Для деяких знаків Зодіаку гороскопи будуть сприятливішими, іншим набагато гіршими. Грудень буде дуже активним для Стрільців та Близнюків, непоганим місяцем, з важливими піками, реалізацією бажань. Сприятливий для Дів та Риб. Рибам з кінця грудня повторення дуже важливого періоду на масштабні зміни в житті. Дуже негативним для Скорпіонів, Левів, Водоліїв та Тельців, напевно, Левам та Скорпіонам найгірше. Для людей у відносинах особистих та ділових, судах, договорах, дорогих покупках постарайтеся все нове почати до 19 грудня, а після вже не починати, але можна повернутися до старого, завершувати та переглянути старе, сповільниться нове. У глобальній економіці теж після 19 грудня уповільнення. Для людей місяць не дуже агресивний, але на глобальному рівні конфлікти будуть масштабними та швидкими. Багато новин, спілкування, поїздок, важливих переговорів та договорів, угод, інтелектуального тонусу для різних знаків Зодіаку. На глобальному рівні важливі міжнародні новини та угоди, державні, влада.

У грудні буде два піки, обидва не надто важливі. Важливими будуть паралельні тренди, які посиляться. Другий пік гірший для стосунків та багатства на всіх рівнях.

  • – 4 грудня, кілька днів до і після – нейтральний пік, масштабний, але посилить негативний паралельний тренд для економіки та суспільства, політики. Пік нового, масштабного, міжнародного, заступництва, навчання, ідеалів, релігії, справедливості. Для людей нова віра, прагнення, сприятливий для початку судів, публічних виступів, подорожей, навчання, угод, закордону, допомоги іншим або допомоги від покровителів, нової віри, нових поглядів на життя та ідеалів. На глобальному рівні пік для міжнародних відносин, судів, угод.
  • – 19 грудня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Сприятливий пік, навіть паралельна вказівка на негативне в суспільстві та економіці, у цей пік для суспільства не буде занадто негативною, але з економікою проблеми залишаються. Ще один пік масштабного. І знову, для людей ті ж сфери – віра, суди, публічність, подорожі та інше, як було в перший пік. Але ще людям додадуться важливі новини, знайомства, стосунки із сусідами та знайомими. Сприятливий пік для переговорів та договорів, але не для нових. Для людей буде перегляд особистих та ділових відносин, багатства, бажання повернутися до старого, розірвати незадовільні. Сприятливий пік для завершення гнітючих та негативних важливих відносин. На глобальному рівні він важливіший, ніж перший і сприятливіший. Як і перший, цей пік торкнеться міжнародних відносин, судів, угод, але він буде добрим для суспільства, політиків. Він пом’якшить агресію, дасть справедливі рішення, заслужену допомогу та заступництво, успішні результати угод та переговорів. Але, на жаль, він так само посилить негативний тренд для глобальної економіки. Помітна переоцінка відносин між країнами, звільнення з договорів для економіки, боргах, підтримці.

З 6 до 30 грудня негативний тренд. Але не для всіх, Тельцям та Дівам він сприятливий для змін і впливу, маніпуляцій. Тренд найгірше Овнам, Ракам, Терезам і може бути Козерогам. Вказує на проблеми у відносинах та багатстві. Дуже сильні емоції у відносинах, які намагатиметеся стримувати, але вони вируватимуть усередині після 19 грудня, а до виходити назовні. Бажання проникати глибше у відносини, змінювати партнерів ділових та коханих. Егоцентризм та домінування у відносинах. У любовних відносинах ревнощі, маніпулювання, некрасиві вчинки у коханні, любовні романи та таємні романи будуть дуже пристрасними. У ділових відносинах обмани, жадібність, бажання використовувати інших, аферизм, таємне порушення правил, руйнування домовленостей. Можуть бути розриви ділових і особистих відносин, якщо вони Вас не задовольняють, посилення конфліктів. На глобальному рівні тренд буде негативним для державної економіки, корпорацій, боргів, кредитів. Це можуть бути й глобальні проблеми в економіках, але найімовірніше проблеми з фінансами держав, з виплатами, заборгованостями. Негативним буде для державних договорів, судів, переговорів. Таємні ворожі стосунки, руйнування договорів.

З 13 грудня по 24 січня період дасть фізичну та проповідницьку енергію для знаків стихії вогню Стрільцям, Овнам, Левам, більше активності та дій, досягнення цілей, просування своїх ідей, публічності, розвиток ідеалів, бажання наставляти інших. Помітніше період Стрільцям, більше енергії фізичної, енергії для реалізації та просування ідей, хваткості в цілях, легко братися за велику кількість масштабних проектів, енергії сексуальної, бажань. Стрільцям період дуже сприятливий, буде можливість зміцнити та спрямувати, реалізувати своє бачення життя, життєву філософію. Для людей енергія для навчання, подорожей, судів, заступництва, реалізації ідеалів. На глобальному рівні період гірший, можуть бути масштабні міжнародні скандали, конфлікти та агресія, негативний для судів, релігійних інституцій. Хоча період має багато сприятливих трендів, але на глобальному рівні мало помітних.

З 13 грудня по 2 січня період інтелектуального тонусу для знаків стихії землі, ідей, планів, важливих переговорів, договорів, знайомств для Козерогів, Тельців та Дів, легше навчатися та спілкуватися. Козерогам період важливіше, більше важливих новин, подорожей, знайомств, навчання та спілкування. Для людей час дізнаватися про кар’єру та статус, вчитися, проводити переговори, укладати договори, планувати цілі. На глобальному рівні період новин про політиків, керівництво країн, корпорації. Мало помітних трендів.

З 19 грудня по 29 січня 2022 року важливий період, рідкісний, впливає на багатство та відносини. У цей період у відносинах та багатстві будуть невдалими нові починання. Але можна спробувати повернутися до старого, переглянути старі стосунки та існуючі багатство, проекти. Після 30 грудня навіть буде сприятливим повернення до старих відносин і джерел доходів. До 30 грудня переглядайте стосунки і багатство глибше, подумайте про зміну їх, позбавлення від старого і віджившого своє. Для людей у цей час можуть повернутися старі ділові та любовні стосунки чи бажання їх, стосунки з керівництвом, батьками, ВІПами. Не починайте нових стосунків. Людям краще не робити дорогих покупок, інвестицій, нових договорів. Обережніше з новими стосунками з керівництвом, особливо до 30 грудня, та й відродженням старих також. Не починайте нові суди та скандали. На глобальному рівні період уповільнить розвиток відносин, договорів, буде їх переоцінка та повернення. Повернення старої тайної ворожнечі до 30 грудня. Сильно уповільниться економічний розвиток.

Дуже важливі тренди\періоди

З 29 грудня по 11 травня 2022 року, а потім з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року Юпітер рухатиметься Рибами. Він був уже в Рибах із 14 травня по 28 липня.

Мене дуже лякає те, що коли він був там весною, світ побачив штам вірусу Дельта. Можливо, я не впевнена, але мене переконують, що в грудні чи трішки пізніше ми побачимо новий штам. І це ж буде ще восени 2022 року.

Про Юпітер у Рибах я та A.S. писали у гороскопі на 2021 рік, у гороскопі для знаків Зодіаку на 2021 рік та у гороскопі найцікавіших подій на 2021 рік.

Юпітер у Рибах

Я не копіюватиму тексти з тих статей, тому що це займе пару сторінок гороскопу, кому цікаво можуть самі прочитати.

Юпітер у Рибах – це дуже сприятливий і багатий на успіх час для Риб, сприятливим він буде для Раків. Скорпіони цього року мають багато несприятливих трендів і періодів, під час цього періоду буде невелике полегшення. Важливі сфери період змінить і розширить для Риб, Дів, Близнюків та Стрільців.

Для людей і на глобальному рівні розширює, оновлює, розвиває для кожного знака у своїй сфері, а на глобальному рівні для релігії, віри, духовного, всього таємного, морського, нафти, благодійності, допомоги. Енергія духовна та віра для стихії води.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на грудень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Нейтральні з 29 по 31 грудня, глибоке розуміння, але впертість та маніпуляції;
– Негативні дні у грудні з 6 по 8 – обмани, неуважність, лінощі.
– Сприятливі дні з 19 до 21, 28 по 30.

З 4 по 12 грудня – масштабні скандали, агресивність, гонитва за двома зайцями та більше, складно спрямовувати енергію. Намагайтеся братися за проекти, що реалізуються. Краще у ці дні просто відпочивати. Остерігайтеся травм і публічних скандалів. На глобальному рівні агресія, міжнародні конфлікти, негативні для економіки та суспільства.

З 10 по 14 грудня – обмани, лінощі, велика чутливість. Теж краще у ці дні відпочивати. На глобальному рівні є негативним для міжнародного.

З 30 грудня до 3 січня – єдиний сприятливий помітний тренд у грудні. Для людей вітальність, швидкі реалізації та прискорення того, що довго відкладали. Добре показати себе на публіці, розвивати та змінювати репутацію, кар’єру, джерела доходів. На глобальному рівні прискорення, важливі новини та події у політиці, владі, економіці.

Гороскоп опублікований 21 листопада 2021 – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,174