Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Скорпіон-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Вона зустрілася очима з величезною синьою гусеницею. Та сиділа, схрестивши на грудях руки, і млосно курила, кальян … Аліса, і Синя гусінь довго дивилися один на одного, не кажучи ні слова.

Якщо ви не належите до занадто страсних натура, люблячих всякого роду емоційні надмірності, а на вашому шляху з’явився чоловік-Скорпіон, моя вам порада – рятуйтеся втечею, поки не пізно. Скорпіон – це щось на зразок Кінг-Конга.

Незважаючи на свій холодний вигляд, він здатний обпекти не гірше червоної розпеченої плити. Знаєте, як довго болить опік, особливо сильний? Настільки ж болісно невдале зіткнення зі Скорпіоном. Багато тижнів, а то й місяці ви не зможете від нього оговтатися.

Але якщо ви впевнені, що маєте не менше пристрасну натуру і до того ж протиопіковий захист, ризикніть. (Все ж інші жінки коли-небудь подякують мене за те, що пов’язали своє життя з більш спокійними і надійними знаками, наприклад, Раком або Козерігом.)

Для тих, хто не знайшов у собі сил втекти або вважав за краще залишитися в обіймах Скорпіона, я пропоную більш докладне знайомство, щоб ви могли знати заздалегідь, що вас чекає.

Якщо можна було б одним словом охарактеризувати цю людину, то цим словом виявилася б непереможність. Скорпіона неможливо здолати, він виграє будь-яку битву. Тому будьте обережні і намагайтеся його не провокувати, інакше вам же буде гірше.

У Скорпіона чудово збалансовані розум і емоції. А якщо він високо інтелектуальний, то розум його теж філософського типу і зайнятий пошуками сенсу життя.

Скорпіон – натура почуттєва, любляча розкіш і схильна до надмірностей: в їжі, пиття, наркотиках, любові. Особливо в любові. Скорпіон немов створений для неї. Він прагне до неї всім своїм єством. Інстинктивний початок проявилося ще тоді, коли він катався на триколісному велосипеді. І неважливо, що він схожий на Гекльберрі Фінна, весь в ластовинні, і аж ніяк не нагадує небезпечного спокусника. Тим швидше ви опинитеся в його владі, навіть не розуміючи, як це могло статися.

Скорпіон не допускає поразок. Тому якщо він відчує, що не в змозі зачарувати вас поглядом, він пустить в хід отруту, яка паралізує ваші почуття. При цьому зовні він буде зберігати абсолютний спокій. Його улюблена манера – повна байдужість, поки він не відчує, що жертва в його владі і він може дозволити собі вдосталь нею насолодитися.

Кожен Скорпіон – сам собі указ. Він зазвичай дотримується правил до тих пір, поки вони не суперечать його власним ідеям, цілям і завданням. Але варто чогось або комусь перешкодити Скорпіону в здійсненні його планів, і він пошле всіх до біса, нітрохи не переймаючись наслідками. Всі життєво важливі рішення Скорпіон приймає самостійно; думки друзів, родичів, сусідів і навіть дружини значать для нього так само мало, як і думки його недоброзичливців. Тут ви можете образитися, подумавши, що вже вашу-то думку він міг би і врахувати. А тепер спробуйте, відкинувши образу, подивитися на справу з іншого боку. Чи багато на світі чоловіків, готових самостійно, без підштовхування і підказок, вирішувати складні життєві проблеми? Сумно в цьому зізнатися, але таких небагато. І якщо ваш Скорпіон належить до тих, хто бере всю відповідальність на себе, то це чудово, чи не так?

Для того, щоб ще більше поважати і любити Скорпіона, досить побачити його в справі, коли над ним згустилися хмари. У той час як інші чоловіки панікують, зляться, бурчать або просто розгублені, він, засукавши рукави, кидається в бій. Він не чекає, що його життєвий шлях буде усипаний одними квітами, і тому, коли приходить біда, сприймає її не як грім небесний, а як саму звичайну життєву ситуацію, яку треба вирішувати так само, як і всі інші. Чи варто говорити, що з таким мудрим філософським поглядом життя виявляється набагато простіше і приємніше.

Скорпіон дуже перебірливий у виборі друзів і знайомих. Він не стане оточувати себе людьми, яких не любить, не поважає, не цінує.

Скорпіон не схильний проявляти на людях свої почуття. Іноді вам може здатися, що він грубий, неуважний і навіть жорстокий. Він може навіть дозволити собі посміятися над вами в присутності сторонніх. Тільки пізніше, залишившись з вами наодинці, він зізнається в істинному до вас відношенні.

Якщо ви натура делікатна, вам зі Скорпіоном доведеться важко. Але якщо ви зможете пережити найбільш гострий період звикання, ви самі напевно переплавитесь в більш сильну особистість. На відміну від інших чоловіків, які говорять своїм дружинам (не відриваючи при цьому погляду від газети) вульгарні, обридливі компліменти, типу «ти як завжди чарівна, рибка», Скорпіон похвалить вас лише в тому випадку, якщо ви дійсно цього заслуговуєте. Його похвала варто десятка інших.

Що стосується ревнощів, то це питання дуже і дуже непросте. Дружина Скорпіона, як дружина Цезаря, повинна бути поза підозрою. Якщо ж ревниві ви, краще переконайте себе, що це не так. Ви будете постійно спостерігати, як жінки вішаються йому на шию. Але що ж з цим вдіяти, коли він так чарівно привабливий? У таких випадках варто лише сподіватися на те, що ніяка лестощі та інші спокуси на нього не діють, у нього проти цього сильний природний імунітет. Ну як, стало вам легше після моїх слів? Сподіваюся, що так.

Скорпіон на рідкість суворий батько. Він не дозволить дітям лінуватися і балуватися, а навчить поважати себе і свою власність. Поки вони будуть маленькими, він буде люто їх захищати, як захищає все, що пристрасно любить. Але варто їм підрости, і він навчить їх самих захищатися і боротися за себе. Іноді діти Скорпіонів вважають своїх батьків занадто владними і суворими, але тільки виростаючи, розуміють, як багато чогось вони від них навчилися, і відчувають до них подяку.

Що ж стосується Скорпіона-чоловіка, то, якщо ви повністю йому довіряєте і поділяєте всі його помисли, він буде уважним, турботливим, ніжним і відплатить вам за все такою любов’ю, про яку багато жінок можуть тільки мріяти.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Скорпіон-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. ольга в 22.09.2015 | Відповісти

    5-ть років прозустрічалась з скорпіоном.Було все.прощала йому все.скорпіони сильні натури.щоб бути скорпіоном потрібно сильно його любити

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,174