Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Скорпіон-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Але коли вам доведеться перетворюватися на лялечку, а потім, на метелика, вам це теж здасться дивним.
– Анітрохи, – сказала гусениця.

Більш ніж будь-хто інший з ваших товаришів по службі Скорпіон – творець своєї власної долі. Ніхто так не вірить у свої сили і здібності, як він. Він знає собі ціну і нікого не звинувачує у власних помилках. Він твердо вірить, що досягне всього, чого захоче, не страждає комплексом неповноцінності і не є пішаком у чужих руках.

У кожного Скорпіона є своя мета, і він дійде до неї, які б перешкоди не ставили перед ним життя або люди.

Ставлення до вас підлеглого-Скорпіона цілком і повністю залежить від того, яка ви людина. Якщо ви з тих, хто буде грубо з ним звертатися, ображати його, порушувати обіцянки або яким-небудь іншим чином наступати йому на хвіст, він рано чи пізно помститься вам за все з лишком. Якщо ж ви людина сильна і жорстока, Скорпіон буде поважати й цінувати вас – але до тих пір, поки сам не займе ваше місце. А це обов’язково станеться, бо будь-який Скорпіон виношує таємні плани, про які до пори до часу ніхто не буде підозрювати.

Єдине, в чому можна бути впевненим, це те, що Скорпіон не має наміру до кінця життя залишатися підлеглим, він неодмінно стане господарем, принаймні, своєї долі.

При досягненні своїх цілей Скорпіон не стане нервувати, поспішати і виявляти нетерпіння. Він знає, що якщо на щось націлений, це неодмінно буде його. А якщо так, то чи варто метушитися?
Поки Скорпіон знаходиться в підпорядкуванні, він буде всією душею відданий своєму патрону, не намагаючись створити що-небудь за його спиною. Скорпіон чесний. Раз начальство платить йому гроші, він відповідає на це хорошою роботою і відданістю. Скорпіон зневажає дурних, недалекоглядних людей, які самі рубають сук, на якому сидять. Для нього місце його роботи – місток у майбутнє. І якщо вже він по ньому йде, він буде робити це обережно. Правда, варто йому проїхати мостом на протилежний бік, як він благополучно про нього забуває. Але тоді попереду його чекає інша дорога, і він настільки ж послідовно і логічно рушить по ній.

Скорпіони люблять дослідницьку роботу, де їм надається можливість щогодини щось відкривати і осягати всілякі таємниці. Багатьох Скорпіонів ви знайдете серед детективів, психіатрів, учених, хірургів, дослідників, журналістів, репортерів, поліцейських.

Ніколи не намагайтеся вивідати що-небудь про особисте життя ваших підлеглих-Скорпіонів. Вони цього не терплять. Якщо Скорпіону подобаєтеся ви особисто і та робота, яку ви йому надали; він буде чесно і самовіддано працювати з ранку до вечора. Правда, при цьому він буде переслідувати свою мету, яка до пори до часу для всіх, в тому числі і для вас, залишиться загадкою. Єдине, в чому ви можете бути впевнені, поки він з вами, він вас не підведе і буде ставитися до вас так само, як ви ставитеся до нього. Так що в кінцевому підсумку все залежить від вас.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,174