Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Скорпіон-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Тримай себе в руках., – Сказала гусениця …
– З часом, звикнеш, – заперечила. гусениця, сунула кальян в рот і випустила дим у повітря.

«Говори м’яко, але тримай за спиною палицю». Ця порада президента Теодора Рузвельта служить наочним прикладом філософії, якої в тій чи іншій мірі намагаються дотримуватися всі Скорпіони.

Скорпіон з’явився на світ, щоб розгадати таємницю життя, тому його цікавить усе, що так чи інакше з нею пов’язано. Таємниці його підлеглих не є винятком.

Скорпіону досить пильно подивитися вам в очі, і він буде знати, що сталося з вами вчора, а можливо, не тільки вчора, але і тиждень тому, і не тільки з вами, але і з вашими близькими.

Звідси порада: якщо вам є що приховувати, краще не працюйте під керівництвом Скорпіона. Він все одно все дізнається.

Натомість начальник-Скорпіон, як ніхто інший (вмів проникати у вашу душу), зрозуміє ваш настрій і зможе допомогти в скрутну хвилину. Скорпіон на відміну від інших начальників не залишиться до вас байдужим, бо розуміє, що похмурий або радісний стан душі в першу чергу відіб’ється на вашій роботі.

Ніхто краще Скорпіона не може приховувати свої справжні наміри, зберігаючи при цьому повний спокій. Ця тактика чудово виправдовується в боротьбі з суперниками – рідко хто чекає каверзи від людини, яка знаходиться в безтурботному стані. І тоді, коли ворог, думаючи, що вже на цьому-то фланзі все гаразд, переключає увагу на інший. Скорпіон завдає точно розрахований удар і досягає своєї мети.

Скорпіон-начальник завжди ретельно підбирає свою команду, при цьому першорядне значення мають особисті симпатії і антипатії. Якщо ви йому симпатичні, він буде стежити за вашим просуванням по службі і надавати всебічну підтримку і допомогу. Якщо ж ви не належите до числа тих, кому він симпатизує, він просто не, прийме вас на роботу. А якщо вас прийняв на роботу хтось інший, до нього, він постарається вас позбутися, причому зробить це дуже майстерно. Він просто перестане помічати вашу присутність, ви перетворитеся для нього в порожнє місце. Побувши деякий час в образі примари, ви самі не витримаєте і кинулися шукати іншу роботу. Блискуча тактика, чи не так?

Не обов’язково, щоб ваш начальник-Скорпіон виглядав дуже переконливо. Швидше за все ви не знайдете в ньому нічого, що нагадує Дракулу або іншого відомого монстра. Але не поспішайте радіти. Навіть при абсолютно пересічній зовнішності він зможе повністю підпорядкувати вас своїй волі і зачарувати. І ви будете думати, що добрішого, розумнішого, талановитішого і краще вашого начальника немає нікого на світі.

Правда, зрозумівши все це, не здумайте говорити йому барвисті компліменти. Він не тільки цього не любить, але будучи натурою підозрілою, почне підозрювати вас у таємному намірі. Так що раджу бути стриманим, тим більше це те, що так любить проповідувати він сам.

У зіткненнях з підлеглими Скорпіон рідко виявляє бурхливі емоції, хіба тільки коли справа вимагає від нього величезного виплеску енергії. Але варто ситуації нормалізуватися, і перед вами знову постане самий незворушний і спокійний начальник на світі.

Не старайтесь перевершити або обійти свого начальника або якось зачепити його. Подібна практика глибоко порочна і може коштувати вам не тільки роботи, але і здоров’я. Зате доброзичливе і лояльне до нього ставлення дозволять вам плідно працювати з ним довгі роки.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,173